Page 103 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 11:05 21. Oct 2013
by KaTo
Ty měsíční mise hrozně záleží CO je zrovna za typ mise.

První měsíčí mise bylo zabít 30 tanků - vysloveně zívačka, kdy jste to za 5-10 bitev měli (samozřejmně v nějakém "OP" tanku - Matilda, KV-1, případně nějaký vymazelný 2.tier :twisted: ). Jinak jsem to při běžném expení 6-8 udělal za cca 3 hodiny.

Druhá měsíční mise bylo 15 vítězných bitev - coš obnášelo +/- 30 odehraných, NEBO 20 v 2.tier tanku :oops: . Opět to bylo v průměru 3-4 hodiny na 6-8 tierech.

Současná třetí měsíční mise v pořadí je 50 000 nastřílené dmg. Pro někoho, kdo nemá tiery 9-10 vpodstatě nepřekonatelná hranice. Já to za 4 večerní hodiny nedal ani jednou ze třech pokusů (tiery 6-8).

Re: World of Tanks

Posted: 14:01 21. Oct 2013
by Fryn
Jak píše KaTo, splnění aktuální mise je těžce závislé na vlastnění vyšších tierů. Třeba s mojí (v podstatě ještě stále čerstvě nabytou) T110E3 jsem byl schopný během tří bitev nastřílet kolem 12k dmg a to si nemyslím, že by se pokaždé jednalo o nějak zvlášť vynikající výsledek.

Re: World of Tanks

Posted: 14:47 21. Oct 2013
by KaTo
Fryn wrote:Jak píše KaTo, splnění aktuální mise je těžce závislé na vlastnění vyšších tierů. Třeba s mojí (v podstatě ještě stále čerstvě nabytou) T110E3 jsem byl schopný během tří bitev nastřílet kolem 12k dmg a to si nemyslím, že by se pokaždé jednalo o nějak zvlášť vynikající výsledek.
To máš kliku.
Já jsem stopnul hraní tanků po několikadení sérii, kdy mě to nasazovalo na spodek v MM. Cca 50% her mezi +2 vyššími tiery, 25% mezi +1 vyššími a 25% jako top. A když už jsem byl jako top, tak jsem se netrefoval, střílel za 0, případně místo 400 dmg do scouta, abych ho "vypnul" jsem mu schodil pás :wall: . Pak jedna-dvě bitvy, kdy se mi jezdilo "normálně" a hurá zase 8-10 bitev na "blinkání".
Na tohle nasazování se soudruhům z Běloruska můžu zvysoka... :lol: :lol: *zamává WG*

Re: World of Tanks

Posted: 10:52 25. Oct 2013
by Puxina
Hmm hmm otázkou, kdy to bude :)
- jak už bylo zmíněno, KV-1S se rozdělí na dva tanky: hbitý KV-1S na tieru 5 a KV-85/100/122 na tieru 6 (s nerfem mobility)

Re: World of Tanks

Posted: 16:11 25. Oct 2013
by Puxina

Re: World of Tanks

Posted: 01:08 14. May 2014
by kucik
Poznej projektil.

Re: World of Tanks

Posted: 07:53 14. May 2014
by Molly23
No vypadá to na ráži 152mm. Jestli to je ruský, český nebo vietnamský to už ti asi nepovím. Co jsem koukal tak podobně vypadal projektil do Dany.

Re: World of Tanks

Posted: 12:35 14. May 2014
by kucik
Není to 152. Je to větší a je to československé (přesněji z čs výzbroje). Zkus to znovu :) Konkrétně tenhle jsme našli na Slovensku.

Re: World of Tanks

Posted: 12:57 14. May 2014
by Molly23
Slovensko... no žeby Zuzana?

Re: World of Tanks

Posted: 13:01 14. May 2014
by kucik
Mnohem větší. Proto tam leží ten kalach, aby bylo vidět srovnání. Tak tedy další nápověda. Je to přes 200mm

Re: World of Tanks

Posted: 13:07 14. May 2014
by KaTo
To bude náboj z Aurory, kterým byla zahájena VŘSR, pro zmatení nepřítele zahájená ale až v listopadu! :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 13:09 14. May 2014
by pavad
kucik wrote:Mnohem větší. Proto tam leží ten kalach, aby bylo vidět srovnání. Tak tedy další nápověda. Je to přes 200mm
Nemam moc srovnani s velikosti kalasnikova.

Lec tipuji osobne na tezke delostrelectvo (edit: viz ten tvar naboje) CSLA: bud Sh M 2S4 (240 mm) nebo Pivonka ShK 2S7 (203 mm).

Re: World of Tanks

Posted: 13:22 14. May 2014
by kucik
Správně. Teda aspoň podle našich odhadů a tvaru projektilu je to Pivoňka. Tulpan má, coby minomet (pokud se nepletu), typově jinou munici.
2S7 PION "Pivoňka" Sovětské samohybné dělo na pásovém podvozku s velikostí ráže kanónu 203,2 mm. 7 členná osádka. Dostřel se speciálními raketovými náboji dosahoval 50km až 60km, při použití běžné munice 37,5km.
Původně tajná zbraň Sovětského svazu, jejímž Cílem bylo ničit dělostřelecká stanoviště, způsobovat škody a zmatek na shromaždištích, ničit opevnění a živou sílu protivníka. Možné bylo i střílet náboje s jadernou hlavicí. Podvozek vychází z tanku T-80 a dělo je spíš srovnatelné s děly lodními. Životnost děla byla pouhých 160 výstřelů pak náledovala nutná výměna.
A za odměnu jedno video:
https://www.youtube.com/watch?v=EHFxoZoDl0s

Re: World of Tanks

Posted: 13:39 14. May 2014
by pavad
... dělo je spíš srovnatelné s děly lodními. ...
Co si pamatuji (ve sve skleroze) tak tezke raze kanonu SSSR (a jeho satelitu pozdeji) vychazely z lodnich kanonu: 122 mm z torpedoborcu, 152 mm z lehkych krizniku, 203 mm z tezkych krizniku.

Takze mi ta zvyraznena poznamka prijde ponekud zavadejic - kdyz o lodni kanony slo.

Edit: Ale je fakt ze u po(druho)valecne vyzbroje uz moc velky prehled nemam.

Re: World of Tanks

Posted: 23:33 19. Jun 2014
by Molly23
Takovej tankistickej. Týpek co je udělanej do německých tanků postoval tento obrázek se slovy "Co si asi amíci říkali když kolem nich projížděl tento kolos?"

A nějaký frajer tam dodělal bublinu :D
Image