Page 103 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:04 23. May 2010
by Ikstremist
Luelle wrote:děkuji Ikstremistovi za zajímavou hru a hlavně *neviditelnost* :D dík bylo to super

a jednomu trpaslíčkovi,co dostal kouř díky, za super reakce :mrgreen:
Dik tobě za super RP :) a trpaslikovi za nezměrnou odvahu urazit Rastaliena a elfku co byla sním k tomu :arrow: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 14:51 23. May 2010
by Radim
Děkuji všem zůčastněným co zažili na vlastní kůži náš přepad..snad se vám to aspoň trošku líbilo.

Za smrt některých se omluvat nebudu to k tomu patří,každý den není posvícení :twisted: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:15 23. May 2010
by maku
Trochu netradičně -> VELKÝ DÍK ČESKÉMU HOKEJOVÉMU TEAMU!

Re: Poděkování

Posted: 23:21 23. May 2010
by zachy
Děkuji maku že děkuje hokejistum :) Fakt super zapas :)

Re: Poděkování

Posted: 23:52 23. May 2010
by Firefox_
jj a rusové nemaj 3. zlato v řadě. Jsme stále jediní!

Re: Poděkování

Posted: 12:36 24. May 2010
by Lenulasek
Děkuji Urlraenovi, Garretovi, Cvikymu, Práčkovy, Sobíkovi, Sapalovi a taky Bersovi (snad se na nikoho nezapomnělo) za super výkend.

Také děkuji Hammerfallům za skvělý živý doprovod k finálovému zápasu v hokeji, hokejistům a hlavně pořadatelům Metalfestu, za to že nám po skončení konzertu Hammerfall pustili hymnu, a že jsme si jí mohli všichni zazpívat. Opravdu takhle zpívat hymnu? To se mi ještě nepoštěstilo. Nádherný pocit.

Re: Poděkování

Posted: 21:53 24. May 2010
by Práček
Diky Surionovi za zpestreni hry v podsveti..uz jsem se tam zacinal nudit :oops: ale tohle to fakt ozivilo a aj sem se bavil :mrgreen: a omlouvam se DM za vyruseni.... ale my se tam na to fakt dlouho pripravovali a byli zvedavi co se bude dít :oops: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:53 24. May 2010
by -darkvision-
Velky dik vsem povrchnanum, kteri meli tu cest me dnes potkat a taky Arii, prijemne zpestreni, priste na tebe vyzraju. :P

Re: Poděkování

Posted: 23:28 24. May 2010
by Pajule
bylo to milé :D mně se líbil ten koblodík :D nebo jak se to píše :D

Re: Poděkování

Posted: 11:58 25. May 2010
by Jkerry
Práček wrote:Diky Surionovi za zpestreni hry v podsveti..uz jsem se tam zacinal nudit :oops: ale tohle to fakt ozivilo a aj sem se bavil :mrgreen: a omlouvam se DM za vyruseni.... ale my se tam na to fakt dlouho pripravovali a byli zvedavi co se bude dít :oops: :twisted:
Ano byla to vážně sranda. Taky chci poděkovat DM jak to přijaly :)

Re: Poděkování

Posted: 11:24 26. May 2010
by wekslo
Rad bych poslal velky dik za usmevne zpestreni hry vodeodolnemu Dariusovi a male Bojnamine (nebo jak se to herdek jmenovala :] )

Take Terk za sibalske naraficeni lektvaru v promenu v trola, kterym zpestrila hru cele parte na x hodin s dusledky plynoucimi do nynejska :]

Re: Poděkování

Posted: 11:46 26. May 2010
by turiel
a Bonjemina dekuje vam obema moc jsem se u toho bavila :lol:

Re: Poděkování

Posted: 12:00 26. May 2010
by Pajule
Bonjemína je parádní :D mě nejvíc dostalo to rozmnožování to Ambře Fionitka pěkně zapekla :D

Re: Poděkování

Posted: 13:03 26. May 2010
by turiel
*placne se do cela klekne na kolena pred Ambrou * moc se omlouvam i tobe musim moc podekovat za tvou neskonalou trpelivost s Bonjeminou :) Jsem zvedava jak ji vysvetlis spojitost vousu a narozeni ditete :D

Re: Poděkování

Posted: 20:15 26. May 2010
by LDamian
Diky vsem, se kterym jsem dnes skoncil v podtemnu a nasledne v podsveti.

Diky skupine drowu za dnesni hru. Musim rict, ze mne prekvapilo, jak zabavny program jste nam v podtemnu vymysleli. Pripominalo to pisnicku deset malych cernousku s tim, ze posledni cernousek (ja) dostal popravu kosou. :wink:

Doufam, ze si Ulraen vyhru uzije.