Page 104 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:46 14. Sep 2011
by kucik
Šlo, pokud někdo vyrobí ty modely.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:45 14. Sep 2011
by mandos
Aha, já právě myslel že se pro to používají stejné modely jaké má ten předmět když ho odložím na zem u všech to tak vypadá a vím že loutna taky vypadá jako loutna když se položí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:01 14. Sep 2011
by kucik
Ne tak uplne. Ten model musi byt vyrobeny v podstate jako efekt, musi byt pridelany ke spravne kosti postavy a byt nejak napolohovany.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:23 14. Sep 2011
by Myrpa
Tak do toho já nejdu. Od doby, co jsem dělal zbraně uběhly už nějaké roky a musel bych si to oživovat a instalovat vše. To byste mě museli přesvědčit nějakou větší zakázkou, či jinak, kdybych se do toho měl pustit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:27 14. Sep 2011
by J.F.Payne
Myrpa wrote:Tak do toho já nejdu. Od doby, co jsem dělal zbraně uběhly už nějaké roky a musel bych si to oživovat a instalovat vše. To byste mě museli přesvědčit nějakou větší zakázkou, či jinak, kdybych se do toho měl pustit.
Myrpo, Myrpo, já bych ti líbal ruce za jednoruční kopí ke štítu... ooo... ooo!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:31 14. Sep 2011
by Myrpa
Hej! To se jen změní jeden řádek v baseitems.2da! Ale ta animace boje pak vypadá hůř a s tím já už nic neudělám, protože to neumím. On to v boji panáček, či panenka chytne do obou rukou a trochu to kopí prochází tím modelem štítu.

Takže tohle ať rozsekne někdo kompetentní.

EDIT: přidá řádek. Nikoliv změní.

EDIT2: Já jsem taky pro. Já jsem obecně vždycky pro něco, co někomu dá možnost něco využít, ač to třeba není vzhledově, modelově dokonalé, protože ostatní to nijak neomezí a někdo to naopak využije.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:42 14. Sep 2011
by kucik
Jednoruční kopí ve hře je. Jsou na něj i featy a všechno okolo. Jen v craftu nejde vyrobit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:02 14. Sep 2011
by J.F.Payne
kucik wrote:Jednoruční kopí ve hře je. Jsou na něj i featy a všechno okolo. Jen v craftu nejde vyrobit.
Oooo. Tak už mi nic nechybí. Jen jsem ho teda nikde neviděl.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:04 14. Sep 2011
by kucik
Ono možná není ani v obchodech :biggrin: ale to už je jiný problém. Nicméně mechanika ho plně podporuje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:18 14. Sep 2011
by KaTo
Nejsem si jistý, zda se jednoruční kopí ve hře nevyskytuje pod názvem "Rybářský hák".
Kdysi jsem ho viděl....někde. Jen nevím zda to bylo v krámě nebo v lootu a vlastně zda to vůbec bylo na Thalii :lol: .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:19 14. Sep 2011
by J.F.Payne
Hmm... a nebylo by možné ho přidat do obchodů... nějak? :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:26 14. Sep 2011
by kucik
Zkusim to.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:53 14. Sep 2011
by Molly23
Ono skutečně ve hře není, což je dle mě škoda, moc jsem ho chtěl už s pár postavama.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:30 14. Sep 2011
by Lolipop
Taky jsem sháněla a nenašla. :oops:
kucik wrote:Zkusim to.
To by bylo fajn. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:01 14. Sep 2011
by Bahnak
A já pořád co že jsem to chtěl kucikovi připomenout... a ono to že chybí v krámech jednoruční kopí :mrgreen: :lol: :roll: :twisted:
Alespoň už můžu rozvázat ten uzel na kapesníku...