Page 104 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:37 25. Feb 2011
by slencak
:D :D :roll: Ale jinak jo to video je dobré, se člověk zasměje :D[/quote]

Jééé pardon, já se nedostal přes tu 18. To tvé jsem neviděl :roll:

Re: Vtípky

Posted: 01:38 26. Feb 2011
by Rejty
Drahý Bože, moje modlitba pro rok 2011 zní:

1. Mít velké, tučné konto v bance
2. Mít chudé, štíhlé tělo

Prosím, milý Bože, nepopleť to, jako loni ....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ide chlap k doktorovi, aby si nechal urobiť HIV testy, vyplní dotazník a odovzdá krv.
Po čase si príde pre výsledky a pýta sa:

- Tak pán doktor, ako to dopadlo?
- No, mám pre vás zlú správu, testy sú pozitívne.

Chlap je v šoku a chce vedieť, či fakt neexistuje nejaká metóda, ako by sa mohol vyliečiť.
Doktor naňho:

- ... a vy tu píšete, že ste homosexuál?!
- No, to som.

Doktor:
- .....hm, tak to sa dalo čakať. Ale mám pre vás pomoc. Vezmite 2 litre mlieka, necháte ho 2 dni na slnku a potom ho vypijete dohromady s 3 skazenými vajciami, pol kilom splesnivenej kapusty a celé to potom zapijete ešte litrom kefíru. Tak to budete robiť 20 dní a s najväčšou pravdepodobnosťou sa zachránite!!!
Chlapík poďakuje a nadšene uteká domov urobiť si prvú "liečivú" dávku.

Po jeho odchode sa sestra obráti na doktora:
- Pán doktor, prečo ste mu nepovedali, že testy sú negatívne?
- Aby vedel, na čo sa používa riť, buzerant jeden!!!

Re: Vtípky

Posted: 01:41 26. Feb 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 06:18 26. Feb 2011
by Jeanes
mno.. ehm, zajimavý problémy

http://www.youtube.com/watch?v=wz9V2O85 ... =topvideos

a ta odpověd geniální! No to už jsem se málem podělal taky :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=x4Dkk5wN ... =topvideos

Re: Vtípky

Posted: 15:37 26. Feb 2011
by -RoF-
Ten NWN Toolset taky umí někdy člověka pobavit.
Tam něco tvořím a kliknu na přemět "list papíru" a čtu si jeho popis a tam....
Obyčejný čistý list papíru... to není zrovna vzrušující pohled.
Mě to vcelku dostalo. :D :D

Re: Vtípky

Posted: 03:00 27. Feb 2011
by wsweetjane
Vtipné..:)

Re: Vtípky

Posted: 10:24 27. Feb 2011
by Molly23
Tak jsem si takhle procvičoval matiku... a tohle mě pobavilo :D takové provokace...

Re: Vtípky

Posted: 18:55 27. Feb 2011
by Tashara
vahal jsem jestli sem, nebo do muziky....

Fish master

Re: Vtípky

Posted: 20:25 27. Feb 2011
by Práček
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:49 28. Feb 2011
by Bahnak
Práček wrote::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak si mě dostal, hustej kresleňák!
Ať nejsem OOT tak tady jeden, u kterýho jsem taky váhal jestli do hudby nebo sem, zvítězilo sem:
http://www.youtube.com/watch?v=SLP2dRIH ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 09:32 01. Mar 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 10:27 01. Mar 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 15:19 02. Mar 2011
by Tretas
http://www.novinky.cz/koktejl/226480-ne ... cinan.html

Chlápek to vzal humorně, ale policajti ti tomu nasadili korunku. Jak tam vešli, ten jeden s rukama v kapse. :lol: Pak jim zdrhl a fízli bezmocně čuměli. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 18:58 02. Mar 2011
by Firefox_

Re: Vtípky

Posted: 19:10 02. Mar 2011
by Lord_Berserk
Firefox_ wrote:Berserk bardem na TV Nova

http://www.youtube.com/watch?v=lcnDcyDw ... r_embedded
Jo to je dobrej blazen ... myslim ze je z kapely Barbar Punk, ale nejsem si jistej, pridali si me na Fejsbuku do pratel, asi sem jejich vzor :mrgreen: :mrgreen: