Page 104 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:37 25. Feb 2011
by slencak
Re: Vtípky
Posted: 01:38 26. Feb 2011
by Rejty
Drahý Bože, moje modlitba pro rok 2011 zní:
1. Mít velké, tučné konto v bance
2. Mít chudé, štíhlé tělo
Prosím, milý Bože, nepopleť to, jako loni ....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ide chlap k doktorovi, aby si nechal urobiť HIV testy, vyplní dotazník a odovzdá krv.
Po čase si príde pre výsledky a pýta sa:
- Tak pán doktor, ako to dopadlo?
- No, mám pre vás zlú správu, testy sú pozitívne.
Chlap je v šoku a chce vedieť, či fakt neexistuje nejaká metóda, ako by sa mohol vyliečiť.
Doktor naňho:
- ... a vy tu píšete, že ste homosexuál?!
- No, to som.
Doktor:
- .....hm, tak to sa dalo čakať. Ale mám pre vás pomoc. Vezmite 2 litre mlieka, necháte ho 2 dni na slnku a potom ho vypijete dohromady s 3 skazenými vajciami, pol kilom splesnivenej kapusty a celé to potom zapijete ešte litrom kefíru. Tak to budete robiť 20 dní a s najväčšou pravdepodobnosťou sa zachránite!!!
Chlapík poďakuje a nadšene uteká domov urobiť si prvú "liečivú" dávku.
Po jeho odchode sa sestra obráti na doktora:
- Pán doktor, prečo ste mu nepovedali, že testy sú negatívne?
- Aby vedel, na čo sa používa riť, buzerant jeden!!!
Re: Vtípky
Posted: 01:41 26. Feb 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 06:18 26. Feb 2011
by Jeanes
Re: Vtípky
Posted: 15:37 26. Feb 2011
by -RoF-
Ten NWN Toolset taky umí někdy člověka pobavit.
Tam něco tvořím a kliknu na přemět "list papíru" a čtu si jeho popis a tam....
Obyčejný čistý list papíru... to není zrovna vzrušující pohled.
Mě to vcelku dostalo.

Re: Vtípky
Posted: 03:00 27. Feb 2011
by wsweetjane
Vtipné..

Re: Vtípky
Posted: 10:24 27. Feb 2011
by Molly23
Tak jsem si takhle procvičoval matiku... a tohle mě pobavilo

takové provokace...
Re: Vtípky
Posted: 18:55 27. Feb 2011
by Tashara
vahal jsem jestli sem, nebo do muziky....
Fish master
Re: Vtípky
Posted: 20:25 27. Feb 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 00:49 28. Feb 2011
by Bahnak
Tak si mě dostal, hustej kresleňák!
Ať nejsem OOT tak tady jeden, u kterýho jsem taky váhal jestli do hudby nebo sem, zvítězilo sem:
http://www.youtube.com/watch?v=SLP2dRIH ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 09:32 01. Mar 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 10:27 01. Mar 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:19 02. Mar 2011
by Tretas
http://www.novinky.cz/koktejl/226480-ne ... cinan.html
Chlápek to vzal humorně, ale policajti ti tomu nasadili korunku. Jak tam vešli, ten jeden s rukama v kapse.

Pak jim zdrhl a fízli bezmocně čuměli.

Re: Vtípky
Posted: 18:58 02. Mar 2011
by Firefox_
Re: Vtípky
Posted: 19:10 02. Mar 2011
by Lord_Berserk
Jo to je dobrej blazen ... myslim ze je z kapely Barbar Punk, ale nejsem si jistej, pridali si me na Fejsbuku do pratel, asi sem jejich vzor
