Page 104 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:59 01. May 2014
by Fryn
Tak mě sice hlava nebolela, ale z celé akce jsem odcházel tak jaksi v jinou dobu než bylo mé původní očekávání :). Tímto také děkuji našemu dobrodinci za nocleh.

Nalk: Bahňák, v době co tě měl na drátě, byl ještě relativně v pohodě. Co ho opravdu dorazilo bylo zákeřné nabídnutí kořalky od Absinthorixe. Btw. Tím, že jsi mu to típnul, ses ochudil o tu poctu slyšet mou osobu.

P.S. Kromě obvyklých díků za fajn akci, jsem rád, že jsem si mohl ověřit, že Pajule už opravdu není patnáctiletá holčička :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:15 01. May 2014
by J.F.Payne
A co dneska něco, Vyšák třeba? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:18 01. May 2014
by Caehan
Fryn wrote:Tak mě sice hlava nebolela, ale z celé akce jsem odcházel tak jaksi v jinou dobu než bylo mé původní očekávání :). Tímto také děkuji našemu dobrodinci za nocleh.

Nalk: Bahňák, v době co tě měl na drátě, byl ještě relativně v pohodě. Co ho opravdu dorazilo bylo zákeřné nabídnutí kořalky od Absinthorixe. Btw. Tím, že jsi mu to típnul, ses ochudil o tu poctu slyšet mou osobu.

P.S. Kromě obvyklých díků za fajn akci, jsem rád, že jsem si mohl ověřit, že Pajule už opravdu není patnáctiletá holčička :).
Bahňák se snažil dát ti nápovědu, otázka: "Jedete bomby?" ti měla pomoct hádat! A pravda! Dozvěděli jsme se, že Pajule je více, než patnáctiletá... holčička... a že její blond vlasy jsou jen součást přestrojení...

...díky za akci, bylo fajn poznat alespoň pár lidí naživo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:25 01. May 2014
by Bahnak
J.F.Payne wrote:A co dneska něco, Vyšák třeba? :)
Huš chlape, ani za zlatý necky!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:29 01. May 2014
by karolina
Bahnak wrote:
J.F.Payne wrote:A co dneska něco, Vyšák třeba? :)
Huš chlape, ani za zlatý necky!
Zlatý cecky? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:24 01. May 2014
by Bahnak
Za zlatý cecky bych o tom možná uvažoval, ale Jon ty svoje rozhodně zlatý nemá.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:31 01. May 2014
by J.F.Payne
Uvažuju co mám zlatýho... a asi nic :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:36 01. May 2014
by -darkvision-
Bahnak wrote:Za zlatý cecky bych o tom možná uvažoval, ale Jon ty svoje rozhodně zlatý nemá.
Von ti je už ukázal? :shock: :cry: ..a mě to furt jen slibuje :x

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:47 01. May 2014
by pavad
J.F.Payne wrote:Uvažuju co mám zlatýho... a asi nic :D
Zlatou zilu? :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:03 02. May 2014
by Absinthorix
Helencte, to ty Holečky a klidně afterpárty :lol: pak zase zopakovat? A tentokrát i s Jonem a spol. (kořka ještě je - i Běločka)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:12 02. May 2014
by Molly23
Jsem pro :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:58 02. May 2014
by J.F.Payne
S Jonem a spol.? To myslíš Jona a jeho zlatou žílu? :))))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:00 02. May 2014
by Absinthorix
Když pan Žíla bude dost grand aby platil za všechny, je zván taky a rád se s ním poznám :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:00 02. May 2014
by pavad
J.F.Payne wrote:S Jonem a spol.? To myslíš Jona a jeho zlatou žílu? :))))
V tomto pripade spise Johna a jeho zlaticka. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:48 07. May 2014
by Absinthorix
Dnes nic?