Page 104 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:43 10. Dec 2013
by Shaman88
Černokněžník je takové utility povolání co prakticky nic nepotřebuje.
Jakmile se trošku ustálí ceny a trošku zvednou, zařídí se opotřebení a jiné další výdaje tak to půjde poznat. Navíc v budoucnu asi bude černokněžník posílen, to co je ted k dispozici není celé povolání, kousek tam chybí, ale zatím nemám k tomu napsané dílčí skripty - bude to souviset s classou runeforgera (nevím jak český překlad).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:48 10. Dec 2013
by Mourisson1
Runové kovářství?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:48 10. Dec 2013
by Shaman88
Jo přesně tohle.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:49 10. Dec 2013
by Mok
Runotepec, když už.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:49 10. Dec 2013
by Zsarx
Mourisson1 wrote:Runové kovářství?
Mok wrote:Runotepec, když už.
Oh no you didnt! :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:49 10. Dec 2013
by kokosak
No, sem zvědavej. Zatím je warlock o poznání horší ranged DPS class, než kdokoli s lukem, o kuši nemluvě. Bejt víc potvor s rezistencí na fyzický dmg edit: nebo s hodně vysokym AC a nízkym AB, může to bejt o dost zajímavější. S těma utilitama si nejsem uplně jistej, vzhledem k DCčku savů, co sou prakticky u všeho a k neexistenci ničeho, co by je zvedalo.

...tim neřikam, že to není sranda :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:50 10. Dec 2013
by KaTo
...v HoMM V. jsme to překládali jako Runový mág.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:52 10. Dec 2013
by Shaman88
kokosak wrote:No, sem zvědavej. Zatím je warlock o poznání horší ranged DPS class, než kdokoli s lukem, o kuši nemluvě. Bejt víc potvor s rezistencí na fyzický dmg, může to bejt o dost zajímavější. S těma utilitama si nejsem uplně jistej, vzhledem k DCčku savů, co sou prakticky u všeho a k neexistenci ničeho, co by je zvedalo.

...tim neřikam, že to není sranda :D
Jo zřejmě se přidají epické featy na navýšení DC (bude jich asi 10x +2)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:14 16. Dec 2013
by -darkvision-
Vadí mi že se pokaždé posuzují tresty jinak. Pokaždé s jinou odměnou.
Za využívání kanálu družina v minulosti lidi nebyli napomenuti, ale rovnou jim byly odebrány expy. Za použití kanálu křik se jen napomíná... :roll: :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:15 16. Dec 2013
by Bruciacullo
zajimave že někteří ho stejně opakovaně používají viď? potrefená husa...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:20 16. Dec 2013
by Radim
O to nejde, že trestali nás, ale o princip.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:26 16. Dec 2013
by Bruciacullo
takže to že jsem přešel dvakrát ooc komunikaci v partě jen nějakým vtípkem vám do tellu nebo upozorněním místo abych vám dal kill- jak je to doporučeno... to se nepočítá ale tohle jo? nevím jeslti šlo konkrétně o tebe ale pokaždé to byl někdo z podtemna- poprvé dokonce ten dotyčný opáčil že je noc a tak je to jedno... není, ten kanál je určený pro komunikaci s DM při questu... takže... ja nedal tresty tenkrát někomu a ted zase někdo jiny nedostal tresty... to není dvoji metr... to je přihlednuti k situaci a míra tolerance... :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:35 16. Dec 2013
by KaTo
Se mi líbí, jak podtemno vyznává principy soudce Dredda :lol: (kdo neví o co jde - UTFG, určitě se obohatíte (pozn.: Film je jen slabým odvarem skutečného Dredda :lol: :lol: )).

P.S.
Ať nejsem úplně OT :oops: : Vadí mi že v lokacích u koboldů (nad Karathou) nejsou po zemi pasti :mrgreen: .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:48 16. Dec 2013
by Radim
KaTo zajeď

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:53 16. Dec 2013
by Radim
Bruciacullo wrote:takže to že jsem přešel dvakrát ooc komunikaci v partě jen nějakým vtípkem vám do tellu nebo upozorněním místo abych vám dal kill- jak je to doporučeno... to se nepočítá ale tohle jo? nevím jeslti šlo konkrétně o tebe ale pokaždé to byl někdo z podtemna- poprvé dokonce ten dotyčný opáčil že je noc a tak je to jedno... není, ten kanál je určený pro komunikaci s DM při questu... takže... ja nedal tresty tenkrát někomu a ted zase někdo jiny nedostal tresty... to není dvoji metr... to je přihlednuti k situaci a míra tolerance... :)
Nevím s kým si vtipkoval, ale pochybuju, že to byl někdo z našich. Nám stačilo jak jsi se prezentoval při prvním setkání a víc o tobě nepotřebujem slyšet. Dvojí metr tu je a bude Galíšku. Klidně mi vybanujte na pár dní.
Aloha