Page 104 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:10 26. May 2010
by Urlraen
Celé jsme to sledovali jak jste si všimli a moc se nám to všem líbilo. Povídání na každém rohu, přemýšlení a boj až do vyčerpání i s postihama. Pěkná práce :)

Urlraen si takhle vydělal 20k, ale místama to vypadalo, že vsadil na špatného koně :)

Re: Poděkování

Posted: 22:52 26. May 2010
by -darkvision-
Taky díky, byla to krásná podívaná. Jinak ja byl trosku zmatenej z toho na koho si Urlraen vsadil, jinak bych tu Hermionu (nebo jak se menovala) zaridil aby prezidal nejdyl, takhle jsem projel 20k. Smankote. Priste na to musim jit mazanejs :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:17 26. May 2010
by Xullfryn
Já teda taky děkuju za hru, bylo to s váma "povrchňanama" moc zajímavý :lol: a přístě si radši vsadím na tutovku :D :D

Re: Poděkování

Posted: 10:17 27. May 2010
by efu_redo
Chci poděkovat za hru gefikovi, jogobello, turiel, Bageshurovi a Dariusovi. Včera jsem se fakt násmál a chvílema jsem si říkal, že Bageshura zaškrtím, takhle mi to stěžovat fakt není fér. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:54 27. May 2010
by turiel
efu_redo wrote:Chci poděkovat za hru gefikovi, jogobello, turiel, Bageshurovi a Dariusovi. Včera jsem se fakt násmál a chvílema jsem si říkal, že Bageshura zaškrtím, takhle mi to stěžovat fakt není fér. :mrgreen:
Ja se pridavam v dekovani moc jsem se pobavila a nasmala . :)


Ps: Gefiku neboj toho jedovateho hada co oslepuje te pomuzu se ho zbavit . :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:59 27. May 2010
by efu_redo
Hehe, míína je fakt skvělá, třeba se naučí nafoukané druidstvo usmívat se. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:09 27. May 2010
by Pajule
já děkuju hrozně moc Adélce s Gamorinem :D a samozřejmě turiel a Mínce :D já opravdu nemohla :D to byl rozhovor a nebohá Ambra :D a jak si má udržet kamenou tvář před maličkou :D moc moc děkuju , protože to nemělo chybu a já přes slzy neviděla co píšu :D

Re: Poděkování

Posted: 23:08 27. May 2010
by Iriska
-darkvision- wrote:Taky díky, byla to krásná podívaná. Jinak ja byl trosku zmatenej z toho na koho si Urlraen vsadil, jinak bych tu Hermionu (nebo jak se menovala) zaridil aby prezidal nejdyl, takhle jsem projel 20k. Smankote. Priste na to musim jit mazanejs :lol:
Ahoj, taky díky za včerejší hru s drowy!! Ikdyž jsem ze začátku měla obavy, co z toho vzejde, vyřešili jste to velmi nápaditě a já se skvěle bavila, škoda , že Harmonie ( "Hermiona " :D :D) chcípla tak brzy, příště nebudu odskakovat od kompu, ale pokusím se přežít dýl ,aby to za těch 20k stálo :D

Re: Poděkování

Posted: 00:40 28. May 2010
by efu_redo
No, další poděkování Mííně, Farah a Ven za fajn hru.

Re: Poděkování

Posted: 02:05 28. May 2010
by turiel
Tez Dekuji : Wuanovi za to ze Mínu vzdy nachyta kdyz provadi nakou lumparnu
Ambre za opravdu skvelou vychovu Mínky
a vsem kdo se s Minou setkal a dokazal si udrzet dusevni zdravi :wink:

Re: Poděkování

Posted: 14:28 28. May 2010
by efu_redo
Velké díky patří hráči Gruntovi za jeho sportovní chování a moc fajn reakci. Víc takových jako jsi ty. A díky za fajn hru, i když jsme toho spolu zrovna moc nenahráli ( abychom o sobě věděli :mrgreen: )
Vážím si tvé reakce a smekám.

Re: Poděkování

Posted: 16:14 28. May 2010
by wooh
efu_redo wrote:Vážím si tvé reakce a smekám.
Hezké *ironie*, pochybuju že by se tak zachoval kdokoliv ze serveru. Ale i přes to mě to mrzí, přijít o tak dobrého hráče, všechna čest Grunte.

Re: Poděkování

Posted: 17:41 28. May 2010
by G14
tak moment jeste je tu hodna teta Isabell :twisted:
ja doufam,ze sme o Grunta jako hrace neprisli!! To by hodna teta uz nebyla hodna :mrgreen:
abych nebyla mimo topic........dlouho sem nedekovala hracum,co sem s nima v poslednich chvilich hrala,ikdyz v nocnich hodinach,to podekovani miri az dolu k cernym tlamickam,tedy par jedincum a samozrejme evilkum i obetem :twisted:
no a o Pajky jednou hodlam slozit stejne basnicku :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 17:58 28. May 2010
by Yohan
jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu

Grunte diky a vrat se :wink:

Re: Poděkování

Posted: 17:59 28. May 2010
by Thenesen
Yohan wrote:jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu

Grunte diky a vrat se :wink:
myslim si ze to vycucavani z prstu bylo podstatnou casti teto vrazdy...