Page 104 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:10 26. May 2010
by Urlraen
Celé jsme to sledovali jak jste si všimli a moc se nám to všem líbilo. Povídání na každém rohu, přemýšlení a boj až do vyčerpání i s postihama. Pěkná práce
Urlraen si takhle vydělal 20k, ale místama to vypadalo, že vsadil na špatného koně

Re: Poděkování
Posted: 22:52 26. May 2010
by -darkvision-
Taky díky, byla to krásná podívaná. Jinak ja byl trosku zmatenej z toho na koho si Urlraen vsadil, jinak bych tu Hermionu (nebo jak se menovala) zaridil aby prezidal nejdyl, takhle jsem projel 20k. Smankote. Priste na to musim jit mazanejs

Re: Poděkování
Posted: 23:17 26. May 2010
by Xullfryn
Já teda taky děkuju za hru, bylo to s váma "povrchňanama" moc zajímavý

a přístě si radši vsadím na tutovku

Re: Poděkování
Posted: 10:17 27. May 2010
by efu_redo
Chci poděkovat za hru gefikovi, jogobello, turiel, Bageshurovi a Dariusovi. Včera jsem se fakt násmál a chvílema jsem si říkal, že Bageshura zaškrtím, takhle mi to stěžovat fakt není fér.

Re: Poděkování
Posted: 11:54 27. May 2010
by turiel
efu_redo wrote:Chci poděkovat za hru gefikovi, jogobello, turiel, Bageshurovi a Dariusovi. Včera jsem se fakt násmál a chvílema jsem si říkal, že Bageshura zaškrtím, takhle mi to stěžovat fakt není fér.

Ja se pridavam v dekovani moc jsem se pobavila a nasmala .
Ps: Gefiku neboj toho jedovateho hada co oslepuje te pomuzu se ho zbavit .

Re: Poděkování
Posted: 20:59 27. May 2010
by efu_redo
Hehe, míína je fakt skvělá, třeba se naučí nafoukané druidstvo usmívat se.

Re: Poděkování
Posted: 21:09 27. May 2010
by Pajule
já děkuju hrozně moc Adélce s Gamorinem

a samozřejmě turiel a Mínce

já opravdu nemohla

to byl rozhovor a nebohá Ambra

a jak si má udržet kamenou tvář před maličkou

moc moc děkuju , protože to nemělo chybu a já přes slzy neviděla co píšu

Re: Poděkování
Posted: 23:08 27. May 2010
by Iriska
-darkvision- wrote:Taky díky, byla to krásná podívaná. Jinak ja byl trosku zmatenej z toho na koho si Urlraen vsadil, jinak bych tu Hermionu (nebo jak se menovala) zaridil aby prezidal nejdyl, takhle jsem projel 20k. Smankote. Priste na to musim jit mazanejs

Ahoj, taky díky za včerejší hru s drowy!! Ikdyž jsem ze začátku měla obavy, co z toho vzejde, vyřešili jste to velmi nápaditě a já se skvěle bavila, škoda , že Harmonie ( "Hermiona "

) chcípla tak brzy, příště nebudu odskakovat od kompu, ale pokusím se přežít dýl ,aby to za těch 20k stálo

Re: Poděkování
Posted: 00:40 28. May 2010
by efu_redo
No, další poděkování Mííně, Farah a Ven za fajn hru.
Re: Poděkování
Posted: 02:05 28. May 2010
by turiel
Tez Dekuji : Wuanovi za to ze Mínu vzdy nachyta kdyz provadi nakou lumparnu
Ambre za opravdu skvelou vychovu Mínky
a vsem kdo se s Minou setkal a dokazal si udrzet dusevni zdravi

Re: Poděkování
Posted: 14:28 28. May 2010
by efu_redo
Velké díky patří hráči Gruntovi za jeho sportovní chování a moc fajn reakci. Víc takových jako jsi ty. A díky za fajn hru, i když jsme toho spolu zrovna moc nenahráli ( abychom o sobě věděli

)
Vážím si tvé reakce a smekám.
Re: Poděkování
Posted: 16:14 28. May 2010
by wooh
efu_redo wrote:Vážím si tvé reakce a smekám.
Hezké *ironie*, pochybuju že by se tak zachoval kdokoliv ze serveru. Ale i přes to mě to mrzí, přijít o tak dobrého hráče, všechna čest Grunte.
Re: Poděkování
Posted: 17:41 28. May 2010
by G14
tak moment jeste je tu hodna teta Isabell
ja doufam,ze sme o Grunta jako hrace neprisli!! To by hodna teta uz nebyla hodna
abych nebyla mimo topic........dlouho sem nedekovala hracum,co sem s nima v poslednich chvilich hrala,ikdyz v nocnich hodinach,to podekovani miri az dolu k cernym tlamickam,tedy par jedincum a samozrejme evilkum i obetem
no a o Pajky jednou hodlam slozit stejne basnicku

Re: Poděkování
Posted: 17:58 28. May 2010
by Yohan
jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu
Grunte diky a vrat se

Re: Poděkování
Posted: 17:59 28. May 2010
by Thenesen
Yohan wrote:jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu
Grunte diky a vrat se

myslim si ze to vycucavani z prstu bylo podstatnou casti teto vrazdy...