Page 105 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:18 18. Sep 2011
by Molly23
tahleta písnička v možnosti hraní na píštalku... teda pokud tam už není
http://www.youtube.com/watch?v=54Yb-2cl ... re=related
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:15 18. Sep 2011
by J.F.Payne
Uuu... to by bylo epický. Až chcípne palach, zahrál bych si kozáka

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:04 19. Sep 2011
by Braenn
Jak říkáš

Jen potom bude nutné opravit ten systém alkoholu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:13 19. Sep 2011
by GeForce
Braenn wrote:Jak říkáš

Jen potom bude nutné opravit ten systém alkoholu.
Tohle mi pripomnelo ze trpaslik ma nejak snizenou pusobnost alkoholu?

me prijde ze pivem snad ani opit nejde

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:26 21. Sep 2011
by Thuereg
Nevim esli už to tu někdo nepsal, ale nešlo by nějak zařídit aby bylo možno upravit aj vzhled pláště? je taký blbí s tim porád otravovat DM.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:25 21. Sep 2011
by Rejty
Určitě šlo, jen to musí někdo doskriptovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:24 24. Sep 2011
by innfra
Dynamický spawn zboží u dobrodruha

Lognu pár minut po restu do krámku a stejně je tam vymeteno

Hold si zkusim RP vyjednat objednávku, protože 4 měsíce hlídání mi ještě nevyšlo...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:26 24. Sep 2011
by DenGrasse
Ten nechybí, jen je pomalejší než dynamický spawn dobrodruhů...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:30 24. Sep 2011
by zachy
Hodila by se vábnička na plivníky aby neutíkali strachem

honit slepice mě nebaví
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:33 24. Sep 2011
by J.F.Payne
zachy wrote:Hodila by se vábnička na plivníky aby neutíkali strachem

honit slepice mě nebaví
Neříkej, že je nedoběhneš

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:13 24. Sep 2011
by Ikstremist
zachy wrote:Hodila by se vábnička na plivníky aby neutíkali strachem

honit slepice mě nebaví
Ja to řešim silovym lukem + haste

pic pic pic pic , hotovo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:15 24. Sep 2011
by zachy
Ikstremist wrote:zachy wrote:Hodila by se vábnička na plivníky aby neutíkali strachem

honit slepice mě nebaví
Ja to řešim silovym lukem + haste

pic pic pic pic , hotovo
Elfovi se to kecá

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:02 26. Sep 2011
by GeForce
Sice asi nejsem první kdo něco takového říká, ale hodil by se obchodník co by neměl strop 10k ale třeba 3-5% z ceny, za kterou ty věci pak prodává, protože mi to rve srdce hodit tomu břídilovi nějakej item za 10K a pak sledovat jak mu dá cenovku přes mega...

ale co, nějak se s tim da vyrovnat, obzvlášt když tu asi nebyl obchodník co by něco takového poskytoval

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:11 26. Sep 2011
by zachy
GeForce wrote:Sice asi nejsem první kdo něco takového říká, ale hodil by se obchodník co by neměl strop 10k ale třeba 3-5% z ceny, za kterou ty věci pak prodává, protože mi to rve srdce hodit tomu břídilovi nějakej item za 10K a pak sledovat jak mu dá cenovku přes mega...

ale co, nějak se s tim da vyrovnat, obzvlášt když tu asi nebyl obchodník co by něco takového poskytoval

No pokud je to použitelný předmět, stačí ho dát překupníkovi za kolik budeš chtít.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:29 26. Sep 2011
by Braenn
Vždycky mě zajímalo, co se stane s předmětem, který si nikdo po dlouhou dobu nekoupí? Přijdu o své peníze? Zmizí? Kdyby šel nějak dostat zpět...