Page 105 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:06 03. Mar 2011
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 22:09 03. Mar 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 08:40 04. Mar 2011
by Krata
tohle je dokonalé, to jsi mi připoměl.. jedno vidko, ale to dám jinam
Re: Vtípky
Posted: 21:31 04. Mar 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 00:03 05. Mar 2011
by Molly23
Nevím zda jsem to sem nedával... ale musím se přiznat... právě jsem dodělal multiclass Pale Mastera... takže na srazu bacha! Ted je ze mě PGčko jako prase, celej trunaj vyhraju!

Re: Vtípky
Posted: 16:40 06. Mar 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 20:09 06. Mar 2011
by Práček
Učitelka se ptá dětí ve třídě:"Zná někdo nějakou pranostiku, která se rýmuje?" Pepíček se přihlásí a učitelka ho vyvolá.
"Únor bílý, sílí pole" říká Pepíček.
"To není úplně ono, trochu to uprav Pepíčku."
Pepíček zase říká únor bílý, sílí pole.
"Ne, to není uplně ono, skus to trochu upravit." říka učitelka.
Pepíček se zamyslí a říká:"Únor bílý, sílí pole, pičo vole."
Honzík volá do školy
Honzík:Prosím omluvte dnes jendu z vyučování.
Učitelka: A kdo volá ?
Honzík: Moje matka!!!!
Němec si zaplatí v Čechách střílení medvědů. Sedne si ve čtyři ráno na posed, zvedne se mlha a medvěd jak blázen. Němec namíří s kulovnicí a vystřelí.Praask a trefý ho do ramene. A ten medvěd: tak ty takhle ty němčoure, vyleze za nim na ten posed tam němčoura přefikne přes kalhoty. Němec nemůže chodit týden. Po týdnu se tam vrátí se samopalem. Ve čtyři se zase zvedne mlha, napere mu to do druhého ramene a medvěd: tak ty si nedáš pokoj frajere. Znovu vyleze nahoru a němce zrychtuje tak, že nemůže chodit měsíc.Němec se vrátí s bazukou a řiká ale ted už tě dostanu. Zvedne se mlha, napálí to do medvěda, medvěd uhne a řekne: Poslyš, že ty sem nejezdíš střílet.
Re: Vtípky
Posted: 23:01 06. Mar 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:57 07. Mar 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 18:22 07. Mar 2011
by Urlraen
Re: Vtípky
Posted: 23:59 08. Mar 2011
by marii
Re: Vtípky
Posted: 08:19 09. Mar 2011
by Molly23
Mariii... aah

.... no tohle.
Re: Vtípky
Posted: 12:31 09. Mar 2011
by Krata
Re: Vtípky
Posted: 21:42 09. Mar 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 20:09 10. Mar 2011
by Molly23