Page 105 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:38 06. Oct 2012
by Molly23
Jarri! Máme přeci gnomy a mágy, kteří již elektřinou vládnou

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:41 06. Oct 2012
by Absinthorix
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:46 07. Oct 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:41 07. Oct 2012
by Molly23
A ten zase naopak jeden metalový song přehraný na španělu... to je skvělý!
http://www.youtube.com/watch?v=3as-vMny ... ure=relmfu
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:21 07. Oct 2012
by Absinthorix
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:35 08. Oct 2012
by Amber
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:33 08. Oct 2012
by Sielencer
Mike - man in the rain
http://www.youtube.com/watch?v=2hFdVKLsrSA
Jenom škoda, že v klipu je ta pěkná blondýnka co to zpívá nahrazena už ne natolik talentovanou slečnou. Ne že se občas nestrefí do playbacku
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:40 09. Oct 2012
by Aulus
Kdyby si Lar sehnala do Škopku tři další krásné umělkyně...
Mohly by společně hrát a zpívat ostošest...
A možná i ostosedm...
A kdejaký paladin by nechal v hostinci krom tučného měšce i zlomené srdce.
A doporučuji k poslechu i ostatní skladby této bohužel již zaniklé tématicky středověké skupiny sličných dívek. Měl jsem to štěstí je slyšet a vidět ještě kompletní a naživo, ale i jen samotný poslech z přehrávače navodí velmi dobrou atmosféru.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 06:59 09. Oct 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:49 09. Oct 2012
by Amber
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:54 09. Oct 2012
by Absinthorix
Někteří věřili i v Milosrdnou Paní
(celkem pěkný text ger/angl v komentáři i během písně)
Edit:
Txontxongiloen Dantza
//kdyby se sehnaly ty umělkyne a kdyby nezpívaly jen holky

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:57 09. Oct 2012
by Molly23
Vida! Záběry z Potopy

. Se musím zas někdy kouknout... a přečíst!
NO NEKECEJ a dokonce tam najdete i Bahnáka v tom klipu

1:49
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:12 09. Oct 2012
by Absinthorix
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:19 09. Oct 2012
by Molly23
Ten začátek klipu mi připomíná jednu českou klasiku... 0:20 Johannes- den 23.... stále nemají podezření, hraju na kytaru.
http://www.youtube.com/watch?v=ee0yDlLhzXg
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:39 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Elektricke kytary v lese? Co tim chtel basnik rict?
