Page 105 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:49 07. May 2014
by Molly23
Já bych rád, ale jsem asi 100km vzdálen od té krásné žluté třicítky :sad:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:42 13. May 2014
by Bahnak
Budu dnes od cca 17:00 na vyšáku, tak kdyby byla chuť na pívo...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:50 13. May 2014
by Molly23
Chut by byla, snad bude i čas :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:45 13. May 2014
by kucik
Kašlete na Vyšák dneska. Stejně prší. - http://www.missagro.cz/program/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:13 13. May 2014
by Bahnak
Déšť je fakt opruz, pod deštníkem chlastat nechci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:15 13. May 2014
by Molly23
škoda no :(.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:16 13. May 2014
by pavad
Bahnak wrote:Déšť je fakt opruz, pod deštníkem chlastat nechci.
Mokry od prevrhnuteho pive nebo od deste - neni dest lepsi variantou? ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:42 13. May 2014
by Bahnak
Jsem chtěl popít venku no, hospod ještě bude...
Holt jindy.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:44 13. May 2014
by kucik
Miss Agro, kua!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:45 13. May 2014
by Bahnak
To je jako soutěž o nejhezčí kus dobytka nebo co?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:48 13. May 2014
by kucik
Bahnak wrote:To je jako soutěž o nejhezčí kus dobytka nebo co?
Prostě miss hnojárna. Vstup zdarma. Pivo tam bude, je to skoro v Praze a hrajou tam i ucházející kapely.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:53 13. May 2014
by pavad
kucik wrote:
Bahnak wrote:To je jako soutěž o nejhezčí kus dobytka nebo co?
Prostě miss hnojárna. Vstup zdarma. Pivo tam bude, je to skoro v Praze a hrajou tam i ucházející kapely.
Navic je to kousel od vyzkumaku AV CR, kde se nachazi jedina tazicka optickych vlaken v CR. Blizkost Suchdolskych skalisk bonusem pro zajemnce o prirodni scenerie (klidne i s nejakou tou agro-miss). ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:55 13. May 2014
by Bahnak
Už na to koukám, dostupnost bez auta (a tudíž bez piva) skoro nulová, polonahý holky ze zemědělky sice asi budou hezký, ale že bych se rád kvůli očumování mladýho masa plahočil takovou štreku do davu 10.000 lidí, to nějak říct nemůžu. Kapely sice jsou fajn, ale ani ty mě nepřesvědčily.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:58 13. May 2014
by KaTo
Bahnak wrote:Už na to koukám, dostupnost bez auta (a tudíž bez piva) skoro nulová, polonahý holky ze zemědělky sice asi budou hezký, ale že bych se rád kvůli očumování mladýho masa plahočil takovou štreku do davu 10.000 lidí, to nějak říct nemůžu. Kapely sice jsou fajn, ale ani ty mě nepřesvědčily.
...a co když ti prozradím, že kousek odtamtad je jistá pověstná "turbanská" ambasáda, kde vybuchují celé roky neotevřené trezory...? :twisted: (i když to je info spíš pro turkobijce Jona :D :D )

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:00 13. May 2014
by Molly23
Hele a co prostě Hvězda? Bych klidně po škole zašel. Jen nevím jak dlouho mi to bude trvat.