Page 105 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:15 16. Dec 2013
by Bahnak
Jseš na něj zlej, musíš bejt hodnej a milej a hlavně KLIDNEJ jako skřítek.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:53 16. Dec 2013
by Aulus
Vidíš Radime, a to je právě ten negativismus, kterým častujete tým. Obdobně jako Krysák a Grin častovali vaši část reálií. Chtělo by se to možná nad sebou trochu zamyslet, než budete příště zase čpět dým a síru. Víte, jak se to říká: "Nečiň druhým to..."

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:53 16. Dec 2013
by Radim
co číní oni tobě

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:36 17. Dec 2013
by Barbar321
...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:56 17. Dec 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Nešiř poplašné zprávy, spíš by ses měl zeptat jak to správně má fungovat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:05 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Barbar321 wrote:...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Nešiř poplašné zprávy, spíš by ses měl zeptat jak to správně má fungovat.
V tom případě se omlouvám, ale poplašnou zprávou rozhodně není, že feat dnes ráno fungoval (či spíše podle reakce postavy měl fungovat) jinak, než když jsem ho zkoušel na testserveru.
Pokud je to jinak, či má fungovat jinak, prosím o odpověď (zdá se mi teď zbytečné dotaz kopírovat do části fora s otázkami)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:10 17. Dec 2013
by Shaman88
Feat má fungovat tak že jej aktivuješ a na příští ránu (nebo max 3 rány - pokud máš dozvuk bolesti) se přičítá dmg tajemného výbuchu ke zbrani a to dodatečně (podobně jako třeba zákeřný útok, tedy nevztahuje se na to kritický zásah).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:38 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Feat má fungovat tak že jej aktivuješ a na příští ránu (nebo max 3 rány - pokud máš dozvuk bolesti) se přičítá dmg tajemného výbuchu ke zbrani a to dodatečně (podobně jako třeba zákeřný útok, tedy nevztahuje se na to kritický zásah).
Takže takhle bude v budoucnu fungovat? To, co bylo v test serveru byla jen pracovní verze, o které se nyní neuvažuje?
Ono jde o to, že to v nynejším nastavení není aktivace, ale regulerní kouzlo tj. jednokolová záležitost s veškerými negativními důsledky toho se týkající (možnost přerušení, příležitostné útoky => zredukována použitelnost na praktickou nepoužitelnost). Bude to tedy v budoucnu i v tomto nastavení a nebo to bude aktivace?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:07 17. Dec 2013
by Shaman88
Možnost přerušení tam určitě není.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:11 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Možnost přerušení tam určitě není.
V tom případě přijmi mou omluvu, i když jsem si skoro jistý, že mi příležitostňákem strigy ohavnou ránu přerušily. Neměl jsem zatím moc možností toto vyzkoušet, kreom toho i ty jednoduché zkoušky stály mou postavu život a procházku peklíčkem.
Takže to i nadále bude fungovat jako kouzlo a ne jako aktivace?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:20 17. Dec 2013
by Shaman88
Já nerozumím co je to aktivace.
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:32 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Já nerozumím co je to aktivace.
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
hlavní a nejpodstatnější rozdíl je v tom, že
obecné kouzlo je jednokolová akce,vyvolává příležitostné útoky, jde přerušit.
Zatímco aktivace je nulová akce, nevyvolává příležitostné útoky a tudíž zde není prostor na jeho přerušení (třeba křik vojevůdce, pro příklad).
Zatímco na test serveru tento feat fungoval jako aktivace tj. v boji se kliklo na potvoru a k prvnímu úspěšnému útoku v kole byl přičten účinek ohavné rány, v nynějším nastavení musí být ohavná rána předpřipravena na zbraň mimo boj formou kouzla a v boji (po první ráně) je již nepoužitelná (opět vynechávám to, že v současné době nedělá ani to, ale to je teď vedlejší). Než v boji použít opět ohavnou ránu, je lepší použít standardní tajemný výbuch, protože to aspoň nejde proti celé obraně, ale jen na test dotyku.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:07 18. Dec 2013
by Mourisson1
Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude někde kolem...nevím..45? A nejsou to jen pasti na truhlách ale i na zemi atd. Nemělo by se to trochu snížit? Nebo má parta vypadat : tank, dmg, buff, zloděj na pasti, zloděj hledání pastí atd?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:55 18. Dec 2013
by Strigo
Mourisson1 wrote:Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude někde kolem...nevím..45? A nejsou to jen pasti na truhlách ale i na zemi atd. Nemělo by se to trochu snížit? Nebo má parta vypadat : tank, dmg, buff, zloděj na pasti, zloděj hledání pastí atd?
Souhlasím, také se mi zdají TO pastí vyšší než obvykle, pak tulák bude muset cpát zaměření k nějakému skillu třeba hledání, ale na zbylé (jako sebrání atd.) mu třeba nevýjde a už vůbec mu nemusí vyjít na jiné jako UMD, akrobacie apod.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:56 18. Dec 2013
by Diemo
Nahodou je to supr, je hloupost mit jednoho zlodeje na vse.