Page 105 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:04 28. May 2010
by Manas
Diky za hru s Ancem nad hracem nebrecim pac vim ze rozhodne nekonci
A jinac koho mam ted oslovovat pritely? Neberte isabell co je jeji ja to rikam furt

Re: Poděkování
Posted: 18:16 28. May 2010
by Grunt
Dík za kladné hodnocení mé hry

Každopádně nikam nejdu, dyť už jsem loglý

Re: Poděkování
Posted: 18:21 28. May 2010
by Luelle
chlapci buďte tak hodní a smažte to po sobě....
tak dost..jestli stojíte o hádku vyřiďte si to někde jinde... mažu...
Re: Poděkování
Posted: 18:32 28. May 2010
by Grunt
A dost! Thalie je od toho aby se lidi bavili ne uráželi. Jediný kdo by si tu na něco mohl stěžovat jsem já a já to nedělám, tak toho prosím nechte.
Re: Poděkování
Posted: 20:54 28. May 2010
by Esuliams
Děkuju za dnešní výpravy (byly dvě) ogarům od nás. Ta druhá byla hodně dobrodružná, nikdo nevěděl, co nás tam čeká. Ale bylo to perfektní. Tao Kane hraješ bezvadně kněze, fakt se bavím. Ta modlitba mě dneska opravdu dostala.

Hráči Gorhunka, Gorhynka, Glarika a Irwina, jste super, hraje se s vámi moc pěkně.
Taky díky tvůrcům temnějších koutů Thálie, kde se prohání velký potvory s lebkama místo obličeje.
A taky díky za ty portréty na webu. Skvělý nápad
Re: Poděkování
Posted: 01:07 29. May 2010
by efu_redo
Velké díky Rallikovi, za to jak hraje suprově svůj charakter. Sice je to na Thalii nováček a někdy ho tak chce brát, ale rozhodně to není nováček v RP

Takže ti dík a ještě jednou díky Gruntovi za jeho nadhled, narozdíl od jiných.
Re: Poděkování
Posted: 01:49 29. May 2010
by KaTo
*vytáhne dlouhý děkovací seznam* ...no tak to bude asi vše!
P.S. díky všem za dnešní hospodu (i tomu DM, co tam bylo a oživovalo NPC), bylo to všechno tak...krásně živý. *smeká klobouk a balí děkovací seznam*
Re: Poděkování
Posted: 01:52 29. May 2010
by wooh
efu_redo wrote:Velké díky Rallikovi, za to jak hraje suprově svůj charakter.
Tak to bych si dovolil v některých případech namítat.
Ale chtěl bych poděkovat acc jogobello (snad to píšu správně) za dobré RP a taky za skvělý pokus mě vylákat za hradby a zabít, ale Shei není blbej a myslí dopředu.
GG
Re: Poděkování
Posted: 02:16 29. May 2010
by Darius
Dekuji vsem za hru se kteryma se Darius setkal a hlavne diky za dnesni sezeni v hospode Hiw,Gohthovi,Vruugovi a Farah.Bylo to zabavne....a Taky dik patri Dm ktere mne tak hezky obdarovalo:)
Re: Poděkování
Posted: 08:41 29. May 2010
by Cairon
Žádné DM tam nebylo .. jen pan Kelman se přišel podívat do vsi .. zvláštní že se pak dějí zajímavé jevy že ?

Re: Poděkování
Posted: 09:50 29. May 2010
by Miell
Každopádně byla to příjemně strávená noc! Také všem děkuju

Farah se náramně bavila.. pánové byli jste skvělí! A Vruug.. to je prostě takovej obrovskej mazlík!
A dík patří samosebou i Hiw a panu Kelmanovi

Re: Poděkování
Posted: 12:03 29. May 2010
by -darkvision-
Já bych dnes poděkoval Makuovi, fakt mě to celkem překvapilo, i potěšilo jak mi vypomohl.
Hlavně ten prvotní moment, kdy mi začlo hlavou šrotovat co že se to děje.
*přehrábne pár lahviček a jde pro ty uber k té léčitelce* Hmm, takových budu potřebovat více.
Re: Poděkování
Posted: 00:12 30. May 2010
by wooh
Děkuji acc Vonstar a kafooo za dobré RP, jen škoda že jste potom odešli, neměli jsme v plánu vás zabít. Ale pochopte že tím odlogem jste se prakticky zabili, nemůžeme chodit s dvouma mrtvolama přes rameno.
Re: Poděkování
Posted: 01:12 30. May 2010
by DarK_cz
Miell wrote:Každopádně byla to příjemně strávená noc! Také všem děkuju

Farah se náramně bavila.. pánové byli jste skvělí! A Vruug.. to je prostě takovej obrovskej mazlík!
A dík patří samosebou i Hiw a panu Kelmanovi

Tak to diky moc

na forum chodim jen malo takže ani nevim že mi tu někdo poděkoval , ale ja osobně bych chtěl poděkovat všem se kterýma se Vruug setkal , protože to vždy byla zábava

Re: Poděkování
Posted: 07:55 30. May 2010
by LDamian
Diky za rozpohybovani udalosti v Karathskem kralovstvi. Je to vyborne vymyslena hlavni dejova linie, na kterou se da navazat celou hromadou akci hracu i DM a myslim, ze se kolem ni podarilo vytvorit i velmi zajimavou a chytlavou atmosferu. Zvlast ocenuji i to, jak se podarilo vyuzit existujici realie kolem dospeleho (18-19 let), ale stale nevladnouciho krale (prince) a "prozatimne vladnouciho" lorda kanclere Ambita. Jsem moc rad, ze s tim nekdo zacal pracovat. Mimochodem docela jsem se pobavil, kdyz jsem cetl, ze na tom turnaji "princ" chce oslavit svou dospelost a ujmout se vlady a vazne jsem se tesil co se stane. Jsem nadsenl!
Mimochodem vubec jsem nemel v planu v sobotu ani v nedeli hrat mimo turnaj a ted mne to vylozene tahne do hry resit jak by se me postavy zachovaly a sledovat co se bude dit!
