Page 106 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:47 26. Sep 2011
by kucik
Můžeš si ho koupit zpět. Nejsem si tim jistej, ale snad si v tom případě obchodník nevezme ani provizi.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:28 26. Sep 2011
by Braenn
Já právě myslím, že vezme.(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:34 26. Sep 2011
by -darkvision-
Bude tam tak dlouho dokad ho někdo nekoupí. Pokad se přeplní kupec věcma tak ho tam vidět nemusíš (zde vznika domnenka ze si to nekdo jiz koupil), ale on tam je a jen se nezobrazuje.
Je to jako s vecma v trezoru, když překročís limit 100 tak ty veci tam mas, jen proste nevidis ty "navic" a mam pocit ze to vzdy mohou být jiné veci.

Jinak pokad si odkoupis svoji vec tak ano vezme si provizi, bere si vzdy provizi z kazde veci nehlede na to kdo to kupuje. :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:58 27. Sep 2011
by Molly23
Tohle jako skladba pro hraní na kytaru :) http://www.youtube.com/watch?v=fmcUxDEVrkA&NR=1

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:27 28. Sep 2011
by Braenn
Každou hudbu, kterou by jste chtěli do budoucna zabudovat do hraní nástrojů, mi pošlete do PM - nikoli jako odkaz na youtube, ale jako soubor mp3 nebo něco obdobného, v kvalitě, která odpovídá využití.

Týká se to i hudby pro více nástrojů, ale musí to být nástroje na TH dostupné a žádná moderna, prosím.

Budu to syslit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:21 28. Sep 2011
by Prasokralik

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:35 29. Sep 2011
by Molly23
Prasokralik wrote:Pro youtubaře http://www.video2mp3.net/index.php
Díky, super stránka, zkoušel jsem všelijaké konvertory a po několika nefunkčních nebo částečně funkních jsem to vzdal.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:46 08. Oct 2011
by -RoF-
Hele mám dotaz, kdo prosím vytvářel artefakty?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:22 09. Oct 2011
by -RoF-
Prosím šlo by aby šel nasbíraný med sníst? Díkas ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:25 09. Oct 2011
by de Aers
To ti nestačí ho po sobě rozmazávat a olizovat ? :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:38 09. Oct 2011
by -RoF-
de Aers wrote:To ti nestačí ho po sobě rozmazávat a olizovat ? :P
No my přišli na to, že se to dá aj jíst. :twisted: :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:56 09. Oct 2011
by kokosak
de Aers wrote:To ti nestačí ho po sobě rozmazávat a olizovat ? :P
No nevim, no... člověk je pak celej upatlanej...... tedy... více, než obvykle :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:13 10. Oct 2011
by Prasokralik
Už jsem zmiňoval nákupčího trofejí, popř. vetešníka v Alwarielu?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:23 10. Oct 2011
by davidsoft
Prasokralik wrote:Už jsem zmiňoval nákupčího trofejí, popř. vetešníka v Alwarielu?
Ano, zmiňoval: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 85#p105485
A já jsem dodal (http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p105487):
davidsoft wrote:Když už jsme u toho, bylo by rozumné k obchodnici v alwarielském přístavu doplnit nějaký rozumný sortiment (nejlépe kompletní sortiment vetešníka). Říká, že prodává různé skvělé věci, a přitom má ve skutečnosti v nabídce jen staré zatuchlé lektvary.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:56 11. Oct 2011
by Grin
zdar, kdyz se zatrhla frakce otrok, mel bych jinej dotaz a zaroven prosbu.
Nesli by npc v arene podtemna nastavit na neutralni vuci lidem z povrchu , tak aby si tam mohli i koupit listek?
Urcite by se tim dole rozvinula hra, jak pro chycene povrnany, tak i drowy a jinou pakaz, poradanim ruznych gladiatorskych zapasu, s tim souvisejicich sazek atd atd.
Verim tomu, ze by hra i pro chyceneho povrchnana dostala jiny rozmer, nez hnit akorat v cele.
Predem diky za odpoved, doufam ze kladnou