Page 106 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:36 09. Oct 2012
by Molly23
To tam měli hrát na akustiky?

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:40 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
No spis mozna vubec

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:42 09. Oct 2012
by Absinthorix
Čeští Beltaine hrajou i někde na pískovně, nebo tak něčem... mně už nepřekvapí nic. Leda by někdo zkoušel hrát pod vodou se šnorchlem
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:45 09. Oct 2012
by kucik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:53 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
kucik wrote:http://www.youtube.com/watch?v=iCPiPh2sWDk&feature=related ??
Na zacatek dobry...priste to chce jeste potopit toho lampovyho Marshala k tomu

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:56 09. Oct 2012
by kucik
Nechtělo se mi tomu věnovat víc než jeden search a dvě kliknutí. Určitě se daj najít i lepší.
A teď trochu klasickýho rock'n'rollu
http://www.youtube.com/watch?v=VzpWJx3I2DY
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:39 09. Oct 2012
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:45 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:14 09. Oct 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:56 09. Oct 2012
by klobouk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:18 12. Oct 2012
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:03 12. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:52 13. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Silverchair - Emotion Sickness
Skladba z repeortaru nasi byvale kapely, sic bez orchestru a omezenym zpevem, ale tehdy jsme to meli pekne zmakle

. Pekny vzpominky.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:51 13. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Hehe a klucici, se kterymi jsme poradali asi nejvic koncertu.
Afterspoon - 42+
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:17 13. Oct 2012
by davidsoft
Nyní poslouchám úžasnou metapíseň
Title of the Song.
