Page 106 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:36 09. Oct 2012
by Molly23
To tam měli hrát na akustiky? :D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:40 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
No spis mozna vubec :P

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:42 09. Oct 2012
by Absinthorix
Čeští Beltaine hrajou i někde na pískovně, nebo tak něčem... mně už nepřekvapí nic. Leda by někdo zkoušel hrát pod vodou se šnorchlem

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:45 09. Oct 2012
by kucik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:53 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
kucik wrote:http://www.youtube.com/watch?v=iCPiPh2sWDk&feature=related ??
Na zacatek dobry...priste to chce jeste potopit toho lampovyho Marshala k tomu :biggrin:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:56 09. Oct 2012
by kucik
Nechtělo se mi tomu věnovat víc než jeden search a dvě kliknutí. Určitě se daj najít i lepší.

A teď trochu klasickýho rock'n'rollu
http://www.youtube.com/watch?v=VzpWJx3I2DY

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:39 09. Oct 2012
by -RoF-
Mě ted zaujala v radii tahle písnička, zajimavé ;)

http://soundcloud.com/indiesproduction/wrong-start

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:45 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:14 09. Oct 2012
by Molly23
Mám problém zařadit do žánru :)

http://www.youtube.com/watch?v=hBduaH1GUc8

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:56 09. Oct 2012
by klobouk

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:18 12. Oct 2012
by -RoF-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:03 12. Oct 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:52 13. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Silverchair - Emotion Sickness
Skladba z repeortaru nasi byvale kapely, sic bez orchestru a omezenym zpevem, ale tehdy jsme to meli pekne zmakle :) . Pekny vzpominky.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:51 13. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Hehe a klucici, se kterymi jsme poradali asi nejvic koncertu.
Afterspoon - 42+

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:17 13. Oct 2012
by davidsoft
Nyní poslouchám úžasnou metapíseň Title of the Song. :geek2: