Page 106 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:02 13. May 2014
by Absinthorix
Molly23 wrote:Hele a co prostě Hvězda? Bych klidně po škole zašel. Jen nevím jak dlouho mi to bude trvat.
Jo to by šlo

na jedno
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:15 13. May 2014
by Molly23
No mě v 16:30 končí škola. Pak mám poradu s kamarádem ohledně prezentování semestrálky a pak od národního divadla tramkou 22 na Vypich... těžko říct kdy dorazím

PS: porada může trvat chvilku, rozhodujem se jen o tom zda prezentovat, nebo ne

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:43 13. May 2014
by Absinthorix
Molly23 wrote:No mě v 16:30 končí škola. Pak mám poradu s kamarádem ohledně prezentování semestrálky a pak od národního divadla tramkou 22 na Vypich... těžko říct kdy dorazím

PS: porada může trvat chvilku, rozhodujem se jen o tom zda prezentovat, nebo ne

Uvidíš

jedno pivko se pak vsákne, taky to nevidím nabeton úplně

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:10 14. May 2014
by Molly23
Nakonec jsme riskli vyšák a bylo to v cajku a fajn

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:04 14. May 2014
by Bahnak
Škoda jen toho počasí, takhle zase smrdím jak vajgl.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:53 14. May 2014
by Molly23
Jo mě doma taky říkali co to smrdí

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:35 14. May 2014
by kucik
Vidíte, měli jste jít s náma

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:50 19. May 2014
by karolina
Kdyby se jednou někomu chtělo místo na pivo na vodnici a na čaj, tak budu zítra cca od 18:30 v čajovně na Strahově - blok 6, vchod od buzeráku.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:02 21. May 2014
by Bahnak
A kdyby se někomu přece jen chtělo na pivo tak dnes odpoledne vyšák. Počasí zatím vypadá více než dobře. Zatím to vypadá na 3-4 lidi, čas bych viděl někdy po 16-té hodině.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:47 21. May 2014
by kucik
Dneska by to šlo. Za mě čas cca po 17té.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:55 22. May 2014
by Molly23
Nemá někdo nějaké info o Drakovi a "jeho" kopí?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:58 22. May 2014
by kucik
Ještě jsem neprocházel krimi zprávy.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:13 22. May 2014
by pavad
kucik wrote:Ještě jsem neprocházel krimi zprávy.
Kriminalni policie, patra, radi, informuje!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:37 23. Jun 2014
by Bahnak
Středa? Akorát bych to viděl na jinou lokaci než přecpaný vyšák... někdo nějaký nápad?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:51 23. Jun 2014
by J.F.Payne
Hele, na Vyšáku je místa dost. Můžem vzít lahváče, deky a uděláme piknik. Za předpokladu, že bude hezky.