Page 106 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:57 18. Dec 2013
by Nalkanar
Jenže když minutu čekáš až specializovaný zloděj na postřeh najde past... a pak ještě musíš těžce buffit toho specializovaného na pasti a dex, aby to šlo, tak to je špatně nastavené si myslím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:58 18. Dec 2013
by Mourisson1
Ale abych s sebou nosil jednoho na hledání a druhýho na odpastění?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:00 19. Dec 2013
by Diemo
Kazdy umi neco.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:12 19. Dec 2013
by Mourisson1
To umí, ale já jsem celkem rád že NWN není WoWko kde skládáš 40man raid a bylo by fajn kdyby to tak nadále zůstalo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:13 19. Dec 2013
by Strigo
Diemo wrote:Kazdy umi neco.
Každý má na to jiný názor a každý si ho logicky vysvětlí, takže otázkou teď zůstává, jaký postoj zastanou DM.
Myslím si však, že lidé, kteří hrají zloděje mají více co říci k této věci, jelikož se s výše uvedeným problémem potkávají často.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:59 19. Dec 2013
by Molly23
Já jsem happy

, připadám si důležitej.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:59 19. Dec 2013
by KaTo
Tak jak jsou dneska TO zámků a TO pastí na odstranění z pozice Tuláka vidím v pořádku.
Ale TO na odhalení je zbytečně vysoko. Tak o 10-15 víc než by mělo
Jsme v partě dva zloději právě, oba maxované hledání, jeden má navíc zaměření (ten nový Thalijský feat) a i ten má problémy některý pasti vidět a vidí je vpostatě jen když mu padají "dvacky" na hledání. Druhý většinu z pastí nevidí vůbec

(ale odpastit je může

).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 01:02 19. Dec 2013
by Molly23
Jo no... to hledání...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 01:13 19. Dec 2013
by Diemo
At uz je to takhle nastavene, at je potreba dvou zlodeju, kdyz si nemuze plechovka do dungu, kvuli hledani tajneho prulezu ne

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:27 20. Dec 2013
by Puxina
Neuvažuje se o slevě cen deštníků, vějířů a knih? Těch 3-4k se mi zdá fakt hodně.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:44 26. Dec 2013
by Paulus
To, že občas někdo přecení síly a ze stok po svém úprku vytáhne nějakou tu potvoru to pochopím ale že najdu u stráží mrtvolu Maldoriana....to jako sorry ale tohle je slušná prasárna.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:11 26. Dec 2013
by kokosak
Možná by stálo za to uvést zpomalení pixiny do popisku subrasy. Celkem podstatný pro utíkací buildy

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:38 27. Dec 2013
by Bahnak
NJN, mozkomorek taky pajdá pomaleji než standartní modely...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:00 27. Dec 2013
by Bahnak
KaTo wrote:Tak jak jsou dneska TO zámků a TO pastí na odstranění z pozice Tuláka vidím v pořádku.
Ale TO na odhalení je zbytečně vysoko. Tak o 10-15 víc než by mělo
Jsme v partě dva zloději právě, oba maxované hledání, jeden má navíc zaměření (ten nový Thalijský feat) a i ten má problémy některý pasti vidět a vidí je vpostatě jen když mu padají "dvacky" na hledání. Druhý většinu z pastí nevidí vůbec

(ale odpastit je může

).
Souhlas, ty DC by to chtělo vážně projít a upravit, v low lokacích kde je nějakej ten první bosík bych ty DCčka vážně upravil směrem dolů razantně, je vcelku kontraproduktivní že tam nalítnou lowíci když ani jeden ty dveře nenajde, a to je tulák a dává do skillu vše co může. A nakouknout do low lokace na vysokým levlu je tak trošku na nic...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:09 27. Dec 2013
by Sobik
Drogy od Roida nefungujou.
