Page 107 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:37 12. Oct 2011
by kucik
To by asi ničemu nevadilo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:38 12. Oct 2011
by Grin
kucik wrote:To by asi ničemu nevadilo.
vyborne, dekuji
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:51 12. Oct 2011
by Alvarion
V rámci vyrovnání možností frakcí jsem se chtěl zeptat. Zda-li by nemohli dostat šanci i povrchňané skladovat chycené drowy k vlastnímu pobavení na nedobytelném místě.
Jedná se o to, že mnohokrát v minulosti uvěznili drowové hráče u sebe a pak si s nim občas hrali a po zbytek času ho nechali tlet ve vězení.
Protože se jedná o jeden z nejtvrdších následků CVC chtěl jsem se zeptat, zda by nebylo možné, aby alespon ta ne tak hodná část povrchňanů nemohla dostat stejnou možnost.
V současné době má povrchnan možnosti velmi omezené orptoti těm na druhé strane. takové místo bez asistence gm by opravdu pomohlo.
hezký den a díky za odpověd.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:55 12. Oct 2011
by Rejty
V čem jsou možnosti omezené? Zařiďte si sídlo a můžete tam mít vlastní vězení. Drowové si také museli zařídit sídlo. Možnosti jsou úplně stejné.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:58 12. Oct 2011
by Alvarion
Rejty wrote:V čem jsou možnosti omezené? Zařiďte si sídlo a můžete tam mít vlastní vězení. Drowové si také museli zařídit sídlo. Možnosti jsou úplně stejné.
Výborně doted jsem si mysle, že tato možnost tu není. Alespon předchozí shanení se, zda je to mozne vedlo vzdy k odpovedi ze ne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:12 12. Oct 2011
by Rejty
Přes otázky v PM se ničeho nedosáhne, snažte se ve hře.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:06 12. Oct 2011
by Alvarion
No zatím jsem žádný precedent na povrchu jako sídlo guildy neviděl.
Asi nahoře nevíme jak na to. Bylo by nam možné poradit jak to ti drowi udelali?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:22 12. Oct 2011
by kucik
1. Vybrat si dům a dohodnout se, zda by to šlo a co je třeba udělat pro to, aby vám tenhle dům někdo pronajal. Obzvlášť pokud chcete speciality typu mágická věž na náměstí, dům po Lacarantovi a jiné dominanty města, připravte se na to, že budete muset udělat víc, než napsat zprávu DMku.
2. Vytvořit interiér v toolsetu a poslat mě. Pozn.: Je dobré se nejdříve poradit o tom, jak by měl interiér vypadat, jak by měl být velký atp.
Např.:
* Pokud obydlí vypadá z venku jako cháše, není úplně vhodné použít tileset pro interiér hradu.
* Rozloha interiéru by měla aspoň zdánlivě korespondovat s vnějšími rozměry budovy. Samozřejmě to neznamená, že každý srub bude čtverec 1x1, ale interiér domu by neměl mít rozlohu jako půlka Karathy.
* Případné speciality, jako vlastní dung ve sklepení, NPC a další je třeba dohodnout s
DM předem.
3. Zaplatit pronájem, který bude odpovídat ceně sídla (pokud je komu (vždycky je komu

) ).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:44 12. Oct 2011
by DenGrasse
kucik wrote:1. Vybrat si dům a dohodnout se, zda by to šlo a co je třeba udělat pro to, aby vám tenhle dům někdo pronajal. Obzvlášť pokud chcete speciality typu mágická věž na náměstí, dům po Lacarantovi a jiné dominanty města, připravte se na to, že budete muset udělat víc, než napsat zprávu DMku.
A připravit se na to že vněkterých případech tyto speciality vůbec nejdou, zrovna v této době nejdou nebo jdou jen za jistých specifických okolností, které je třeba zjistit IC (dotaz na knihovníka to obvykle nespraví)
kucik wrote:
3. Zaplatit pronájem, který bude odpovídat ceně sídla (pokud je komu).
Vždycky je komu. Je jedno jestli se tomu říká nájem, poplatky za provoz , daně nebo jak jinak. Platit se musí vždy (je OOC stanoveno, že sídla stojí peníze a je to kvůli odlivu peněz z modulu). Sídla jsou drahá, velká sídla jsou ještě více drahá. Velké sídlo obvykle utáhne financovat jen velká skupina postav.
Je třeba pamatovat i nato, že sídla musí být univerzálně použitelná, tj. pokud skončíte s jeho užíváním, může si ho pronajmout (či jinak získt) někdo jiný. Čili musí být vytvořena obecně.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:35 13. Oct 2011
by Grin
jeste k te podtemnacke arene pristupne pro povrchnany... kdyz sem nad tim zpetne premyslel, vysvit mi problem.
Dejme tomu ze tam dovlecu v baglu povrchnana ozivim ho nozem , a on si koupi vstupenku aby mohl bojovat.
Jak ho pak zas omracim, abych ho mohl odnyst,treba zpatky do cely? Neb pokazdy uz bude jen regenerovat.
reseni jsou asi dve:
a)bud si nebude kupovat vstupenku a bude se dycky zvedat nozem a davat do kupy ruco
zaroven ho asi ruzne death spelly vyradi na trvalo
b) muselo by se to nejak poresit systemove, vstupenka by byl item, co by se dal odebrat
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:30 17. Oct 2011
by Thuereg
Grin wrote:jeste k te podtemnacke arene pristupne pro povrchnany... kdyz sem nad tim zpetne premyslel, vysvit mi problem.
Dejme tomu ze tam dovlecu v baglu povrchnana ozivim ho nozem , a on si koupi vstupenku aby mohl bojovat.
Jak ho pak zas omracim, abych ho mohl odnyst,treba zpatky do cely? Neb pokazdy uz bude jen regenerovat.
reseni jsou asi dve:
a)bud si nebude kupovat vstupenku a bude se dycky zvedat nozem a davat do kupy ruco
zaroven ho asi ruzne death spelly vyradi na trvalo
b) muselo by se to nejak poresit systemove, vstupenka by byl item, co by se dal odebrat
Je to ic servr. Holt musíš doufat te to hráč chápe a bude to exeptovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:14 30. Oct 2011
by Nalkanar
Nějaký soupis všech důležitých úředníků a kde je shánět, nebo jim nechávat vzkazy...
Lazzaro (neboli Lazzarus), Lior, rychtář Vilém... a jistě mnoho dalších o kterých jsem neslyšel
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:17 30. Oct 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:Nějaký soupis všech důležitých úředníků a kde je shánět, nebo jim nechávat vzkazy...
Lazzaro (neboli Lazzarus), Lior, rychtář Vilém... a jistě mnoho dalších o kterých jsem neslyšel
Souhlas a předělat radnici, páč ted jak radnice vypadá tak to je no nedostatečné.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:43 30. Oct 2011
by Desmond
Co je na stávající radnici nedostačujícího?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:44 30. Oct 2011
by Nalkanar
Že Lior i Lazzarus užívají kancelář úředníka přes nemovitosti?
