Page 107 of 329
Re: Vtípky
Posted: 10:00 18. Mar 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 18:59 18. Mar 2011
by Lord_Berserk
MELVIK se snazi dostat domu

Re: Vtípky
Posted: 22:57 18. Mar 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 23:03 18. Mar 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 23:41 18. Mar 2011
by Sapal
To video už je odstraněný, co tam bylo?

Re: Vtípky
Posted: 23:44 18. Mar 2011
by de Aers
Sapal wrote:To video už je odstraněný, co tam bylo?

http://www.youtube.com/watch?v=isfn4OxCPQs
Re: Vtípky
Posted: 19:55 19. Mar 2011
by Griam
marii wrote:Víte na co mají chlapi nohy??? Aby netahali MOZEK po zemi !!!
Hele a víš proč maj ženský tak malý chodidla? No aby mohly stát blíž ke dřezu.

Re: Vtípky
Posted: 12:50 21. Mar 2011
by Žorž
http://sleeptalkingman.tumblr.com/
Jeden nikdy neví, jakým myslitelem se stáváme ve spánku, když to nikdo neslyší - např. “Don’t— don’t— don’t let the midget out of the wardrobe. No. He doesn’t come out until Thursday… Not until Thursday.” či “Red panda… Blue panda… Blue panda… Green! Panda, stop changing colours. Someone go and get chameleon and find out what the hell’s happened here.”
Re: Vtípky
Posted: 19:16 24. Mar 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 15:38 26. Mar 2011
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=h8WiyX21A1c
takovým metrem bych se chtěl někdy projet

Re: Vtípky
Posted: 23:26 26. Mar 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 19:42 30. Mar 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 14:13 31. Mar 2011
by Práček
netusim zda to fakt myslej vážně, bo je to nejaká strašná recese..ale ja se pobavil...prostě Přemek je pro každou pr*el
omezovač rízení
zlaté české ručičky no
Zařízení pro samonafukování pneumatik
ale i zbytek tech videi na tom kanále je "zajímavej"

Re: Vtípky
Posted: 17:16 31. Mar 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 17:39 02. Apr 2011
by -RoF-