Page 107 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 02:18 14. Oct 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:52 14. Oct 2012
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:35 15. Oct 2012
by karolina
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:49 15. Oct 2012
by Aulus
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:02 16. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Dame trochu vic od podlahy.....zeru ten override na kytare a paradne vyladeny bici.
Deftones - 7 Words
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:31 17. Oct 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:44 20. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:30 20. Oct 2012
by Absinthorix
No jo, zvlášť ta nahulajda a chcíplej aasimar

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:58 20. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Absinthorix wrote:
No jo, zvlášť ta nahulajda a chcíplej aasimar

Sefka elfich banditu na vychazce pri svitani
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:04 20. Oct 2012
by Absinthorix
Hmmm, to se nedivím, že pak odtud Jarriho nosí přes rameno

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:40 21. Oct 2012
by Amber
R.E.M. -
Überlin 
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:32 23. Oct 2012
by pavad
Vzpomenul jsem si na dvojici novozelandskych kiwiu - Flight Of The Conchords - kteri me bavili behem studii. Za dve nejlepsi skladby povazuji Panem prstenu motivovany
Frodo, Don't Wear The Ring a pak "modernu"
The Humans Are Dead.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:59 23. Oct 2012
by Snekoun
No po tomhle jsem si vzpomněl na jednu starou desku Jimiho Čerta :
http://www.youtube.com/watch?v=_WIeLwmW ... re=related
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:17 23. Oct 2012
by -RoF-
Pěkná písnička se zajimavým příběhem
The Moody Blues - Your Wildest Dreams
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:17 25. Oct 2012
by Garett
co třeba
http://www.youtube.com/watch?v=fF85-dIl ... e=fvwberel
btw nejedete někdo na Into Darkness Tour 17.11. do Zlína?