Page 107 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:21 23. Jun 2014
by Bahnak
Tak zrovna lahváče bych mohl vzít z od nás z depozitu, ale nechce se mi s basou tahat a víc jak dva multipaky do pracek nepoberu. Leda by mi někdo pomohl.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:18 23. Jun 2014
by Molly23
No to by jsme se museli s těma pivama ale nasáčkovat jinam než k hospůdce, vím jak se jim nelíbilo, když jsem tam pil vlastní cider

. Pak si úplně nejsem jistej jak moc fungujou ty předpisy o pití na veřejnosti hehe.
PS: S lahváčema klidně pomohu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:21 23. Jun 2014
by J.F.Payne
Jasně že deky nerozložíme v hospodě, ale na louce... Je kousíček od rotundy, na druhou stranu jako je hospoda na hradbách. Já tam chodil na lahváče vždycky, a nikdy jsem s předpisama neměl problém. Vlastně jsem tam ani neviděl policajty

)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:08 23. Jun 2014
by kucik
Neurazej se, ale dokud nezačnou tam u nich krom té obarvené vody vařit i pivo, tak radšej něco z nejbližší sámošky.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:56 23. Jun 2014
by J.F.Payne
Takže plán lahváč?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:21 24. Jun 2014
by -darkvision-
Takže venkovní piknik, dá se tedy předpokládat start někdy odpoledne, třeba od tří/čtyř hodin?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:31 24. Jun 2014
by kucik
Tak za mě asi ne. Ještě musim naposled někoho pomlátit hokejkou, než nám zavřou tělocvičnu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:51 24. Jun 2014
by Bahnak
Koukám na předpověď a bude pršet.
Jako alternativa byla zvolena hospůdka "Stará doba", cesta k ní je někde v tomto vláknu, už se tam bylo několikrát.
Kdo nevygůglí a nebo nenajde ať se ozve.
Pokud si dobře pamatuju, je to nekuřácká knajpa (nebudeme smrdět jako vajgly) s příjemnou atmosférou, kde dobře vaří.
Palouček prubnu rád, až bude jistota hezkého počasí.
Kucik florbaluje, Jon klasicky nedorazí, Dark a Molly možná?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 04:53 25. Jun 2014
by J.F.Payne
Já můžu dorazit od 16 do 20--- nejpozdějc ve 20:30 musím mizet.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:27 25. Jun 2014
by Bahnak
Pracující lid to vidí podobně. Vezmu deskovku u které se bumbá...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:23 25. Jun 2014
by Molly23
Já to vidím na tu pátou šestou, ale po osmé budu asi taky muset jít, páč Sobík slaví nějakej "pohřeb" a jako člen kapely tam prý musím povinně být. Ještě upřesním info, mám to ted takový komplikovaný

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:29 25. Jun 2014
by kokosak
Uplnou náhodou tam budem ve stejnou dobu chlastat s EQ sběří

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:49 25. Jun 2014
by Molly23
No já to musím odvolat. Úplně jsem zapomněl že nám dnes v paneláku večer budou štelovat radiátory a jsem jediný kdo tou dobou bude doma.
Snad příště...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:13 25. Jun 2014
by Bahnak
Beru paraple, deskovku a vyrážím do deště.
Jinak o víkendu náhodou někdo nechce jít na Top Gear?
http://www.topgear4fan.cz/top-gear-live-cr/
Staropramen mě chce obdarovat lupeny a mě samotnému to nic neříká, auto pořizuji podle toho, jestli se mi do něj vleze kopí... Vstupenky prej dostanu 4. Podrobnosti jsem nezjišťoval, začnu až kdyby byl zájem.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:10 02. Jul 2014
by kokosak