Page 107 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:46 27. Dec 2013
by Caehan
Na druhou stranu pokud by to tlačítko dovedla najít postava bez featů, znamenalo by to, že jsou téměř k ničemu. Navíc jsou tu předměty - poměrně levné, které hledání usnadňují (+4 za kapuci strážce, např.), kouzla, která dělají totéž (např. liščí mazanost za další +2).

Za svoji postavu, která má hod na hledání kolem +2 mohu říct, že se mi tajné vchody podařilo najít nejednou... ne ty nejtěžší, ale podařilo.

(= stávající stav a užitečnost zlodějů se specializací mi přijde vpořádku)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:33 27. Dec 2013
by Infra
Rozestup meditací. Momentálně, mě ještě deptá, že dobrodruh se započítává do starého systému výpočtu meditace.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 04:01 28. Dec 2013
by Mok
U hledání není ani tak problém v tom DC, ale spíš v tom jak často ten check probíhá a v tom, jak malou oblast ten check vlastně zabírá. Chce to neběhat jak magor a velký místnosti křižovat.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:25 28. Dec 2013
by Zeerit
Image

Dejte ji pryč pls. Nebo aspoń k míň frekventovaným dveřím. Vždycky mě rozhicuje a nemůžu se soustředit na hru.

(teď vážně, dejte to pryč :D )

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:31 28. Dec 2013
by kokosak
Stav karathské šlechty... holt degenerace neni sranda :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:34 28. Dec 2013
by Puxina
Vždyť to je Fiona! :P

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:41 28. Dec 2013
by Miell
Puxina wrote:Vždyť to je Fiona! :P
To myslíš vážně? :) Fiona chodí v zeleným! A navíc je to zrzka! :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:55 28. Dec 2013
by Aillen
Dejte ji pryč pls. Nebo aspoń k míň frekventovaným dveřím. Vždycky mě rozhicuje a nemůžu se soustředit na hru.

(teď vážně, dejte to pryč :D )[/quote]


Je to docela dobrý orientační bod, když hledám dveře ke kožešníkovi :D Nedá se přehlédnout :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:00 28. Dec 2013
by Molly23
Zeerit wrote: Dejte ji pryč pls. Nebo aspoń k míň frekventovaným dveřím. Vždycky mě rozhicuje a nemůžu se soustředit na hru.

(teď vážně, dejte to pryč :D )
Jedná se o neodstranitelnou obyvatelku města, jestli ti vadí, domluv se s DM a odstraň ji sám ;). (myšleno v IC rovině :twisted: )

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:26 29. Dec 2013
by Caehan
Byla i na ST u severní brány - jedna z obyvatelek, co má vlastní popis.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:21 29. Dec 2013
by Kinkin
Zatím, krom lagů, mi tady nejvíc vadí jedna věc. Vysvětlíte mi prosím, jak je to z rozbíjením truhel a pokladů?

Nevím, jak ostatním ... mně to přijde ... klofnu Maldoriana a co nemůžu vzít, nebudou mít ani ostatní.
Patrně nešvar z ST. Pak nevykládejte o přetahování potvor do města a další "hnusárny".

Běžně jsem sundával pasti z truhel ve stokách pod Karathou ...."najednou" se obtížnost pastí povýšila a začali někteří, možná většina poklady rozbíjet.

Navíc, nepřijde mi normální, aby TO získání pastí ve stokách bylo kolem 40-50, když je to dfc lvl obtížnosti 2-4.

Pěkně tím rozbíjením někteří, kazíte hru ... dík.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:29 29. Dec 2013
by Paulus
Kinkin wrote:Zatím, krom lagů asi jedna věc. Vysvětlíte mi prosím, jak je to z rozbíjením truhel a pokladů?

Nevím, jak ostatním ... mně to přijde ... klofnu Maldoriana a co nemůžu vzít, nebudou mít ani ostatní.
Patrně nešvar z ST. Pak nevykládejte o přetahování potvor do města a další "hnusárny".

Běžně jsem sundával pasti z truhel ve stokách pod Karathou ...."najednou" se obtížnost pastí povýšila a začali někteří, možná většina poklady rozbíjet.

Navíc, nepřijde mi normální, aby TO získání pastí ve stokách bylo kolem 40-50, když je to dfc lvl obtížnosti 2-4.

Pěkně tím někteří, kazíte hru ... dík.
Co se týče pastí pokud vím tak se to už tady řeší. Nějak sem ale nepochopil tvou poznámku "co nemůžu vzít, nebudou mít ani ostatní". Pokud totiž poklad "rozbiješ" tak ho normálně lootneš takže to není o tom, že z rozmaru aby ho nikdo neměl ho rozmlátíš a nikdo z něho nic nemá. Maximálně na ST (prosím o opravu pokud neříkám pravdu) člověk při "rozbíjení" pokladu riskoval rozbití drahokamů a podobných křehkých předmětů na střepy uvnitř lootu. (nevím jestli to funguje i na NT ale ještě jsem se s tím nesetkal).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:54 29. Dec 2013
by Kinkin
Aha ... takže vlastně pasti jsou "zbytečné" stačí to rozbít a lootnu poklad normálně. Akorát mi to trvá déle, kvůli rozbíjení. Předci jenom odpastění je rychlejší. To jsem chtěl vědět. Dík :wink:

Jinak jako tulák, jsem se "naučil" celkem úspěšně používat pasti na potvory, když je získám. Povětšinou nejsem v družině, tak mi hodně pomůžou.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:59 29. Dec 2013
by Paulus
Kinkin wrote:Aha ... takže vlastně pasti jsou "zbytečné" stačí to rozbít a lootnu poklad normálně. Akorát mi to trvá déle, kvůli rozbíjení. Předci jenom odpastění je rychlejší. To jsem chtěl vědět. Dík :wink:
Pasti nejsou zbytečné. Postava která odpastí rozuměno sebere si i tu past a nejen zneškodní tak tuto může pak i nadále použít nebo prodat. (takže na tom v důsledku vydělá o něco více než ten který to jen tak rozseká).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:05 29. Dec 2013
by Mourisson1
A nebo do toho klepneš, 200 elektrické, a pozdravuj Astarotha xD Já bych ty pasti zas tak nepodceńoval :)