Page 107 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:22 02. Jun 2010
by Modrovousice
Já taky děkuju. Jen to byl obrovský zmatek. Vůbec nevím zda je Nails zachráněný nebo ne, ale mé rozhodnutí bylo hrát, že je Nails na koni s Earou (Nails ohnutý přes koně a Ear v sedle) a jedou pryč. Konečné rozhodnutí však nechám na DM, hold tam byl šílený zmatek.
Re: Poděkování
Posted: 13:48 02. Jun 2010
by Luelle
jop máš Nailse s tím se počítá, on mi prostě zmizel...přendávala jsem ty NPC z jedné lokace do druhé a Nails zmizel a fakt nechápu kam

Re: Poděkování
Posted: 14:11 02. Jun 2010
by Pajule
zmatek tak byl pěkněj,i když jáse nejvíc lekla jak tam všichni vlítili a mně se kousla hra!padne to nepadne?to byla otázka

Re: Poděkování
Posted: 14:13 02. Jun 2010
by Modrovousice
Luelle wrote:jop máš Nailse s tím se počítá, on mi prostě zmizel...přendávala jsem ty NPC z jedné lokace do druhé a Nails zmizel a fakt nechápu kam

ANo!!! Eara je tedy velmi štastná že svůj úkol splnila

. To si určo šplhne u baronky

.
Re: Poděkování
Posted: 15:52 02. Jun 2010
by marii
Modrovousice wrote:Luelle wrote:jop máš Nailse s tím se počítá, on mi prostě zmizel...přendávala jsem ty NPC z jedné lokace do druhé a Nails zmizel a fakt nechápu kam

ANo!!! Eara je tedy velmi štastná že svůj úkol splnila

. To si určo šplhne u baronky

.
..Tak to aspon napravila dobu sve nemoci...ze Ear...
Re: Poděkování
Posted: 21:27 02. Jun 2010
by Lolipop
Díky Rofovi a jeho Arii za pestré oživení hry. To jsme si to trochu vyměnili....já ženská a hraju za chlapa a ty chlap a hraješ za ženskou a pak se člověk jen směje a směje, jak to opačné pohlaví při takovéhle příležitosti zvládáme.

Re: Poděkování
Posted: 06:04 03. Jun 2010
by -RoF-
Ehmm

a jo zajimavé, taky mě pobavily prohozené role, ale proč ne že. Ve hře je fuk, kdo sedí za počákem

Re: Poděkování
Posted: 06:55 03. Jun 2010
by Bahnak
Velké díky opět Nomiskovi za scripty a tuny práce v toolu, možnost upravit si vzhled štítu a nyní i helmy bez nutnosti otravovat život DMkum... Jsi nejlepščí Nomi!!! *potlesk*
Velke diky Kucikovi za tuny práce kterou nikdo nevidí a nedocení, když si vezmu co všechno se měnilo a předělávalo za poslední měsíce... *potlesk*
Re: Poděkování
Posted: 23:00 03. Jun 2010
by Bahnak
takže:
Díky patří samozřejmně DM Maku za hezký Q.
Pak děkuji našemu servru který během Q dvakrát spadl (pauzy na cigárko bodly)
Pak děkuji všem drowikum za pěkné RP a hezkou hru.
Po měsíci nehraní jsem tak mohl oslavit svůj návrat opravdu krásně.
Special thanks patří všem hráčům co zůstali na afterparty v aréně kde jsme blbli až do úmoru (do spousty úmrtí)
Dnes jsem se výborně bavil, těším se opět na viděnou...
Re: Poděkování
Posted: 00:11 04. Jun 2010
by Lolipop
Díky Oberonovi, taky perfektnímu brachovi trpošovi, co jsme spolu hráli celý den. A pak také postavičkám jako Laysa, Aria, Chloe, atd. atd. prostě všem ženským, co se mihnou kolem Camerona a něco víc, mají můj obdiv.

Re: Poděkování
Posted: 14:39 04. Jun 2010
by Glumišek
Bahnak wrote:takže:
Díky patří samozřejmně DM Maku za hezký Q.
Pak děkuji našemu servru který během Q dvakrát spadl (pauzy na cigárko bodly)
Pak děkuji všem drowikum za pěkné RP a hezkou hru.
Po měsíci nehraní jsem tak mohl oslavit svůj návrat opravdu krásně.
Special thanks patří všem hráčům co zůstali na afterparty v aréně kde jsme blbli až do úmoru (do spousty úmrtí)
Dnes jsem se výborně bavil, těším se opět na viděnou...
Přidávám se - moc díky všem.
Re: Poděkování
Posted: 13:58 05. Jun 2010
by nomis_b
já sem čekal Makuovi s poděkováním až bude to vido venku ..
Takže díkes moc a taky Rejtymu za novej domeček.
Třeba vás na srazu pozvu na pivo

Re: Poděkování
Posted: 14:06 05. Jun 2010
by Krata
no to musíš a mě taky.. po celou tu dobu sem Makua a Rejtyho neotravoval a díky mě to vše krásně stihli a udělali

Re: Poděkování
Posted: 08:33 06. Jun 2010
by Modrovousice
NO já musím poděkovat některým hráčům do jaké role mě dostali

. Zdá že moje Earania nyní nahrazuje NPC ressovacího kněze v Isilu. Vždy mě to potěší když někdo potřebuje pomoct a já mu pomoct můžu. Jen musím pokárat hráče, kteří si odmítají brát od Eary svačiny na cesty

. Také musím pokárat jistou křídlatou bestii co zneužila nevinnosti a naivity a znuděnosti mé Earanie.
Re: Poděkování
Posted: 08:58 06. Jun 2010
by Miell
Chtěla bych poděkovat všem... kteří se v poslední době kolem Farah pohybují.. Vruugovi za skvělé hlášky.. Dariovi za to, že se nenechal zaskočit.. Salovi za jeho rejpání, Kaliovi za to, že nás provází a Hiw, která nás honí z místa na místo
Speciální dík pak jistému běláskovi.. který mi zpestřil odpoledne před pár dny.. Far si teď raději důkladně před prací prohlíží dílny
