Page 108 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:00 30. Oct 2011
by DenGrasse
Do křesel v hlavní místnosti se nedá usednout. dokonce se nedaj ani zničit a nahradit

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:03 30. Oct 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Že Lior i Lazzarus užívají kancelář úředníka přes nemovitosti?

No tak se jim to tak líbí.. šetří peníze.. místo.. a jen bohové ví, co jim to ještě může přinášet za výhody

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:09 30. Oct 2011
by -RoF-
Desmond wrote:Co je na stávající radnici nedostačujícího?
A nejen pro tohle.....
Nalkanar wrote:Že Lior i Lazzarus užívají kancelář úředníka přes nemovitosti?

Radní a úředníci s občanama řeší své věci na chodbě? To ani nemají kancelář, že musí vyhodit Rojka?
Kancelář osobního sekretáře Ambita Truisiuse taky neexistuje, jak ho můžu kontaktovat?
Kde vlastně sídlí Ambit? Na radnici? Nebo v paláci ve šlechtické čtvrti?
Sídla ostatních radních a rychtáře taky neexistují, nemám pak nárok je jakkoliv kontaktovat.
a tak dále
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:10 30. Oct 2011
by Rejty
Na uzpůsobení světa reáliím se pracuje. Pokud chce někdo pomoci, ozvěte se Daanrimu, uvítáme jakoukoliv pomoc s lokacemi.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:43 30. Oct 2011
by -RoF-
Rejty wrote:Na uzpůsobení světa reáliím se pracuje. Pokud chce někdo pomoci, ozvěte se Daanrimu, uvítáme jakoukoliv pomoc s lokacemi.
Není problém, když ted dodělám lokaci co mám, tak klidně upravím radnici dle přání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:48 30. Oct 2011
by Rejty
Fajn, tak se optej potom Daanriho.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:06 30. Oct 2011
by kokosak
A poprosil bych do kobek místnost na výslechy. Je trochu blbý, když jednoho vyslícháte a druhej slyší výpověď.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:29 14. Nov 2011
by Derken-
Chybí mi zde obouruční zbraně, které by se mohli jet na dex

(Myšleno oboustraný meč, hůl atd.) Ne obří sekera nebo kladivo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:03 15. Nov 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Chybí mi zde obouruční zbraně, které by se mohli jet na dex

(Myšleno oboustraný meč, hůl atd.) Ne obří sekera nebo kladivo

Souhlas, tohle je taky škoda, že tyhle zbraně nejdou na dex. Třeba aj kopí.
Ted nevím jak je to s jednoručním kopím.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:03 15. Nov 2011
by kucik
Jako že by finty se zbraní jely na obouruční meč?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:06 15. Nov 2011
by G-ladiator
Koneckonců, proč by ne, že jo? Pokud na něj nebudou mít sílu, budou mít postih k dmg. Šermíř nejsem, ale myslím si, že jistá šikovnost (obratnost) je v souboji třeba.
V A Game of Thrones RPG (PnP) to funguje tak, že se k útoku nepřipočítává nic, pokud postava nemá jeden tuším ze tří featů - brutalita (přidá se bonus k síle), finty (?, přidává se obratnost) a vychytralost (?, přidává se inteligence). S tím, že se aplikuje vždy pouze jeden bonus

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:08 15. Nov 2011
by KaTo
kucik wrote:Jako že by finty se zbraní jely na obouruční meč?

Nezaměňovat "obouručák/obouruční/dvojruční"
ooooX----------- a "oboustraný/dvojbřitý" meč. Dotaz zněl na ten exotický, oboustranný
----<ooooooo>----.
Zkrátka něco, aby se podpořila DEXařům dmg. Když drobné/malé zbraně ji mají (vzhledem k nastavení kraftu) sníženou.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:16 15. Nov 2011
by kucik
Sry. ooustranej. Pokud vím, tak ten meč funguje v zásadě jako dvě zbraně. Nedokážu odhadnout, co by tohle zvýhodnění udělalo s balancem.
Tuším pouze, že by to výrazně oslabilo Narsithovu postavu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:21 15. Nov 2011
by Grin
Zdravím, no v příručce Races of Wild (dnd 3.5 e) je obouruční elfí meč
(elven courtblade), na který lze aplikovat Weapon finesse.
Tento meč je exotic, 1d10 dmg 18-20/x2 critic.
Problém bude, že vytvoření takovéto zbraně znamená udělat model, nastavit ji parametry, přidat ji do craftu a obchodníkům , přidělit ji všechny featy tak, aby fungovaly. To zabere jistě mnoho času, který mohou WB využít na něco jiného.
edit: taky jsem četl obouruční a ne oboustranný
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:32 15. Nov 2011
by kucik
Tak ono to v zásadě není moc práce. Tedy pokud by se vzal stávající oboustranný meč a zpřístupnil se na finessy. Ale já skutečně nedokážu odhadnout, co by to ve výsledku s tou zbraní ve hře udělalo. To by musel posoudit někdo znalejší mechaniky.