Page 108 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:59 02. Apr 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 12:17 03. Apr 2011
by Prasokralik
Man went into hospital with 6 plastic horses in his ass. After surgery doctor comfirmed his rear status as stable.

Re: Vtípky

Posted: 18:32 05. Apr 2011
by Práček
Prodám obsah internetu na 437898222 DVD. Odpověď: Měl bych zájem, ale je toho moc. Odpověď: No, ještě vám to můžu nechat bez porna na 2 DVD.

Re: Vtípky

Posted: 13:32 07. Apr 2011
by Sorrow
Tohle sem dneska dostal v práci ke čtení a normálně sem plakal smíchy :D
Nejvíc je Susanina Strašlivá Šílenost :mrgreen:

http://www.dooffy.com/cs/frank-nezkusen ... jidel.html

Re: Vtípky

Posted: 16:26 07. Apr 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 17:38 07. Apr 2011
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 22:27 08. Apr 2011
by de Aers
V roce 2012 má nastat konec světa. Chcete-li žít déle, přijeďte do ČR jsme o 30let pozadu .

Re: Vtípky

Posted: 14:26 09. Apr 2011
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 16:10 11. Apr 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:34 14. Apr 2011
by Sorrow
Nečekané zjištění!!!
Síla pána jeskyně na ústupu :D

...Kempfana si goblinova příchodu sotva všiml, protože byl zabraný do rozhovoru s Bahňákem, tlustým horským obrem, který kdysi jeskyně ovládal...
R.A.Salvatore - Temný elf - Útočiště

Re: Vtípky

Posted: 10:38 17. Apr 2011
by XŠevyX
Mision failed :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:45 17. Apr 2011
by -RoF-
A pak že kouření může zabíjet. :D :D

Re: Vtípky

Posted: 15:33 17. Apr 2011
by XŠevyX
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 07:40 18. Apr 2011
by XŠevyX
Ptá se malý Indián svého otce : Tatí , proč se brácha jmenuje Měsíční Svit ..?

Otec mu odpoví : Protože byl počat za měsíčního svitu

Syn zase: Tatí , proč se jemnuje sestra Rozkvetlý Strom ..?

Otec : Protože byla počata pod rozkvetlým stromem , a už se přestaň vyptávat Prasklá gumo.

Re: Vtípky

Posted: 14:05 18. Apr 2011
by Tretas
Čech jak poleno.