Page 108 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:59 02. Apr 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 12:17 03. Apr 2011
by Prasokralik
Man went into hospital with 6 plastic horses in his ass. After surgery doctor comfirmed his rear status as stable.
Re: Vtípky
Posted: 18:32 05. Apr 2011
by Práček
Prodám obsah internetu na 437898222 DVD. Odpověď: Měl bych zájem, ale je toho moc. Odpověď: No, ještě vám to můžu nechat bez porna na 2 DVD.
Re: Vtípky
Posted: 13:32 07. Apr 2011
by Sorrow
Tohle sem dneska dostal v práci ke čtení a normálně sem plakal smíchy
Nejvíc je Susanina Strašlivá Šílenost
http://www.dooffy.com/cs/frank-nezkusen ... jidel.html
Re: Vtípky
Posted: 16:26 07. Apr 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 17:38 07. Apr 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 22:27 08. Apr 2011
by de Aers
V roce 2012 má nastat konec světa. Chcete-li žít déle, přijeďte do ČR jsme o 30let pozadu .
Re: Vtípky
Posted: 14:26 09. Apr 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 16:10 11. Apr 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:34 14. Apr 2011
by Sorrow
Nečekané zjištění!!!
Síla pána jeskyně na ústupu
...Kempfana si goblinova příchodu sotva všiml, protože byl zabraný do rozhovoru s
Bahňákem, tlustým horským obrem, který kdysi jeskyně ovládal...
R.A.Salvatore - Temný elf - Útočiště
Re: Vtípky
Posted: 10:38 17. Apr 2011
by XŠevyX
Mision failed

Re: Vtípky
Posted: 14:45 17. Apr 2011
by -RoF-
A pak že kouření může zabíjet.

Re: Vtípky
Posted: 15:33 17. Apr 2011
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 07:40 18. Apr 2011
by XŠevyX
Ptá se malý Indián svého otce : Tatí , proč se brácha jmenuje Měsíční Svit ..?
Otec mu odpoví : Protože byl počat za měsíčního svitu
Syn zase: Tatí , proč se jemnuje sestra Rozkvetlý Strom ..?
Otec : Protože byla počata pod rozkvetlým stromem , a už se přestaň vyptávat Prasklá gumo.
Re: Vtípky
Posted: 14:05 18. Apr 2011
by Tretas
Čech jak poleno.