Page 108 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:53 02. Jul 2014
by Molly23
Uvidím kdy mě pustí z práce :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:15 15. Jul 2014
by kokosak
Streda, Vyšehrad, 17:00 + ?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:38 15. Jul 2014
by Firefox_
+1

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:43 15. Jul 2014
by Molly23
+-1

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:22 15. Jul 2014
by Derken-
+1 if Bahnak + kucik (a vladci)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:27 15. Jul 2014
by kokosak
Kucik teď má za domácí ukol rozchodit NT, aby se dalo aspoň lognout :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:24 16. Jul 2014
by Bahnak
Bahnak má odpolední, bohužel :-(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:18 16. Jul 2014
by J.F.Payne
Já se stavim.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:45 19. Jul 2014
by Bahnak
Je hezky, jde se ven na pívo, zatím jsme tři, kdyby se někdo chtěl přidat ať mi cinkne.
Vidím to na pohodičku u deskovečky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:54 19. Jul 2014
by Derken-
Bahnak wrote:Je hezky, jde se ven na pívo, zatím jsme tři, kdyby se někdo chtěl přidat ať mi cinkne.
Vidím to na pohodičku u deskovečky.
Kdo je třetí? 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:32 20. Jul 2014
by Bahnak
Uf, do 4:00? Nějak jsme se urvali z řetězu...
Deskovky:
Vládci: 1.Bahňák
Tokio: 1.Derken
Arena: 1.Bahňák
Slušnej nerdí weekend

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:21 20. Jul 2014
by Derken-
Dame dohromady aj vysledky z minuleho vikendu? :-D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:18 20. Jul 2014
by Bahnak
Ne, to by byl samej Derken... :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:53 20. Jul 2014
by Derken-
Neni pravda, vsechny Tokia jsem uplne nezvladl :-D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:11 22. Jul 2014
by karolina
Co tuhle středu?