Page 108 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:48 29. Dec 2013
by Caehan
Až se věci doladí, určitě se v těch lepších pokladech objeví opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech - ty pak rozbít rozhodně nejdou a zkusit je rozbít zblízka bývá skvělý způsob, jak si dát dostaveníčko s Astarothem.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:39 29. Dec 2013
by Kinkin
Caehan wrote:Až se věci doladí, určitě se v těch lepších pokladech objeví opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech - ty pak rozbít rozhodně nejdou a zkusit je rozbít zblízka bývá skvělý způsob, jak si dát dostaveníčko s Astarothem.

opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech ... skvělý nápad :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:49 29. Dec 2013
by Caehan
Kinkin wrote:
Caehan wrote:Až se věci doladí, určitě se v těch lepších pokladech objeví opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech - ty pak rozbít rozhodně nejdou a zkusit je rozbít zblízka bývá skvělý způsob, jak si dát dostaveníčko s Astarothem.

opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech ... skvělý nápad :)
A také byl na ST realizovaný, uvidíš - jeskyně pro vyšší úrovně jich bývají plné.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:53 29. Dec 2013
by karolina
Caehan wrote:
Kinkin wrote:
Caehan wrote:Až se věci doladí, určitě se v těch lepších pokladech objeví opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech - ty pak rozbít rozhodně nejdou a zkusit je rozbít zblízka bývá skvělý způsob, jak si dát dostaveníčko s Astarothem.

opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech ... skvělý nápad :)
A také byl na ST realizovaný, uvidíš - jeskyně pro vyšší úrovně jich bývají plné.
Mnooo, myslím, že síla pastí v současném rozsahu na St teda rozhodně nebyla.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:58 29. Dec 2013
by Caehan
karolina wrote:
Caehan wrote:
Kinkin wrote:opakovací pasti na nerozbitných kontejnerech ... skvělý nápad :)
A také byl na ST realizovaný, uvidíš - jeskyně pro vyšší úrovně jich bývají plné.
Mnooo, myslím, že síla pastí v současném rozsahu na St teda rozhodně nebyla.
Myslím v poměru k celkovému počtu pastí - v těžších dungeonech bylo více schránek, které prostě bez zloděje otevřít nešly.

Síla pastí se trochu doladit asi musí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:05 29. Dec 2013
by Krysak
Zkuste dole dung pro lvl 4-6 +-
Ja tam sahl na past se 100 zivotama a děkoval kamarádovi s obvazem s meduňkou........

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:11 29. Dec 2013
by Caehan
Krysak wrote:Zkuste dole dung pro lvl 4-6 +-
Ja tam sahl na past se 100 zivotama a děkoval kamarádovi s obvazem s meduňkou........
Zkus nějaký nahoře, já u formianu obíral mrtvé tělo ležící v postranní chodbě a po těch 202 zraněních elektřinou už obvaz nepotřeboval.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:36 29. Dec 2013
by Infra
Heh to tam někdo loupnul omylem epickou ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:07 30. Dec 2013
by Infra
Pád servru, když člověk vyběhne z banky s 90% úspor postavy nakupovat. :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:08 09. Jan 2014
by Zeerit
Stále pasti v základních stokách co dělají 80 dmg..

.. not cool

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:53 09. Jan 2014
by karolina
Nové přesílené pasti. Už to padlo několikrát, v takové low lvl dungu jako jsou stoky jsou pasti s dmg 70 až 80. Koulo najdi pasti má v popisku že najde a zneškodní všechny pasti, ale skutečnost je taková, že po úpravě nenajde vůbec nic.
Nasazení nové AI, tohle podle mého pozorování ani není staronová AI, protože takhle se ty npc na ST nechovali.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:00 09. Jan 2014
by Puxina
Zeerit wrote:Stále pasti v základních stokách co dělají 80 dmg..

.. not cool
No to chce screen s místem, kde se to vyskytuje ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:12 09. Jan 2014
by Mourisson1
karolina wrote:Nové přesílené pasti. Už to padlo několikrát, v takové low lvl dungu jako jsou stoky jsou pasti s dmg 70 až 80. Koulo najdi pasti má v popisku že najde a zneškodní všechny pasti, ale skutečnost je taková, že po úpravě nenajde vůbec nic.

Find traps
http://nwn.wikia.com/wiki/Find_traps
- úprava - úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň + moudrost sesilatele proti obtížnosti pasti

V popisku to možná má, ale forum má pravdu.

A jinak...my s pastma nějak problém nemáme, asi to chce dalšího zloděje co je bude odstraňovat :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:31 09. Jan 2014
by Caehan
Mourisson1 wrote:
karolina wrote:Nové přesílené pasti. Už to padlo několikrát, v takové low lvl dungu jako jsou stoky jsou pasti s dmg 70 až 80. Koulo najdi pasti má v popisku že najde a zneškodní všechny pasti, ale skutečnost je taková, že po úpravě nenajde vůbec nic.

Find traps
http://nwn.wikia.com/wiki/Find_traps
- úprava - úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň + moudrost sesilatele proti obtížnosti pasti

V popisku to možná má, ale forum má pravdu.

A jinak...my s pastma nějak problém nemáme, asi to chce dalšího zloděje co je bude odstraňovat :D
Jde o to, že je to kouzlo relativně (vzhledem k síle pastí) oslabilo... že funguje stejně jako na ST, je známo :-)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:57 09. Jan 2014
by Infra
karolina wrote: Nasazení nové AI, tohle podle mého pozorování ani není staronová AI, protože takhle se ty npc na ST nechovali.
Nejedná se o AI z ST, ta byla nasazena při spuštění, ale o odebrání právě upravené AI z ST a nahrazenou výchozí AI pro NWN.