Page 108 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:40 07. Jun 2010
by Bluud_Elf
Chtel bych podekovat celemu teamu Thalie za vibornou praci, skvele vytvoreny svet a za zabavu jenz nam vsem poskytuji! Jen tak dal! Diky
Re: Poděkování
Posted: 07:43 08. Jun 2010
by -RoF-
Děkuju Igorovi za chat, je to fajn nápad a jistě najde fajn uplatnění

Re: Poděkování
Posted: 09:29 08. Jun 2010
by Pajule
dík Turiel za Mínku

je to takovej správnej malej hobit

a trochu i za Wuana , kterej přežívá Ambřinu nedůvěřivost
Re: Poděkování
Posted: 11:07 08. Jun 2010
by turiel
Pajule wrote:dík Turiel za Mínku

je to takovej správnej malej hobit

a trochu i za Wuana , kterej přežívá Ambřinu nedůvěřivost
diky Pajky za vcerejci hru

az me bylo Minky lito jak ji Ambra nandala

Re: Poděkování
Posted: 12:06 08. Jun 2010
by -darkvision-
Já bych rád poděkoval všem za nervy se mnou.
A pak všem drowiskům co hrajou dole, at jiz Zau'ndaři, nebo R'rorroci.
EDIT MAKU: Používejte sakra správný apostrof, to je hrůza..zrádci!
Re: Poděkování
Posted: 00:32 09. Jun 2010
by KaTo
Dneska mě rozesmálo, jak se jistá postava snažila Hiwi přesvědčit, že ta červená koule co viděla, je modrý kvádr

.
Mimochodem, ber další část poděkování (ta samá postava) jako OOC varování, ale jednu "informaci", kterou jsi řekl (nejspíš i nevědomky) s postavou tam kde jsme byli, by tu postavu mohlo stát krk nebo minimálně mučení, kdyby to slyšel ještě "někdo" jiný a prásnul ji gardistům, bacha na to (nevím co máš za account, písnul bych ti tam). Ono hrát nejen zlouna je o hubu (o krk)

.
P.S.
A vůbec nechápu, jak může někdo o Arii říkat takové ošklivé věci!

Re: Poděkování
Posted: 20:47 09. Jun 2010
by de Aers
S Rrorrákama je sranda

Dnešní hra s nima mi zvedla náladu

Díky temňoušci

Re: Poděkování
Posted: 00:51 10. Jun 2010
by Radim
Díky za poklonu
tvoje hra byla taktéž velmi dobrá,kéž by takový byli všichni

Re: Poděkování
Posted: 15:43 12. Jun 2010
by Inulthor
Bych chtěl poděkovat Turiel za její Belenien. Rallik je z ní úplně paf a obratila mu život o 270°
Taky bych rád poděkoval Efu-redovi za jeho Wuana, parádní chlapík, ke kterýmu Rallik skoro vzhlíží.
Pak i Wexlákovi a dalším kamarádům, který se mnou sem na Thalii dorazili a hrají se mnou.
Těch hráčů a jejich postav je velké množství, tak se snad nebude nikdo zlobit, že si se mnou užil hezkou hru a není tady jmenován. Tak díky všem a trocha těch díků patří i zdejšímu DM týmu, za to že mají tu trpělivost se mnou a ještě mě z Thalie nevykopli...
Re: Poděkování
Posted: 18:16 13. Jun 2010
by turiel
I ja dekuji Inulthorovi za jeho Rallika a vsem lidickam ktery byli vcera semnou na vyprave v horach

Moc jsem se bavila

Re: Poděkování
Posted: 15:53 14. Jun 2010
by Lidda
Donovi a Rallikovi za srandu pri dnesnim meetingu : )
Re: Poděkování
Posted: 17:54 14. Jun 2010
by venomeq
Diky vsem hracum z armady a cas straveny snima...bylo to fajn a zabavne ..obcas i krusne chvilky ale stalo to za to:)
Artik se svama louci:)
Re: Poděkování
Posted: 06:58 16. Jun 2010
by Tretas
Tobě taky díky, s Artíkem bývala sranda.

Re: Poděkování
Posted: 20:25 17. Jun 2010
by Bahnak
děkuji neznamemu magovi za přijemne zpestření hry. Podsvětí bylo v tuto roční dobu obzvláště krásné.
Díky tomuto zpestření jsem stihl i odjet autem do obchodu a zpet a stale se kochat krasami pekla, nebot lodička z alwu si dala na čas...
Díky a těším se opet na viděnou (vlastně neviděnou - GeeSko to jistí že...)
Re: Poděkování
Posted: 20:39 17. Jun 2010
by černý vlk
Bahnak wrote:děkuji neznamemu magovi za přijemne zpestření hry. Podsvětí bylo v tuto roční dobu obzvláště krásné.
Díky tomuto zpestření jsem stihl i odjet autem do obchodu a zpet a stale se kochat krasami pekla, nebot lodička z alwu si dala na čas...
Díky a těším se opet na viděnou (vlastně neviděnou - GeeSko to jistí že...)
taky děkuji neznámému mágovi..bylo vtipné jak se koukal na to, jak mu skupinka drowů zabíjí zvířátko a jak ho pak nahání s lektvary mordekaina...chvíli zdrhal, na stará kolena pak už ale nemohl, rychle se zadýchal a dostal plynatost...a přeci jen, ve stáří ten smrad už skolí i vola... (určitě jste rádi, že pak odešel, přeci jen, není to žádný DK (drowkiller)