Page 109 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:30 18. Apr 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 17:58 18. Apr 2011
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 21:33 18. Apr 2011
by Tretas
V učebnici dějepisu byly vtipy, vyprávěné za komunistů.
Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!
Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.
Re: Vtípky
Posted: 21:35 18. Apr 2011
by monstera
Tretas wrote:V učebnici dějepisu byly vtipy, vyprávěné za komunistů.
Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!
Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.
A v Sovětském svazu jsou největší trpaslíci na světě
Re: Vtípky
Posted: 13:58 19. Apr 2011
by Práček
tak nejakej politickej vtípek ze součastnosti

:
7 pádu české politiky:
1. Kočí
2. bez Bárty
3. k ODS
4. Věci veřejné
5. Václave!
6. o ABL
7. s Tluchořem
Re: Vtípky
Posted: 23:15 23. Apr 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 13:18 24. Apr 2011
by XŠevyX
Šťastný konec

Re: Vtípky
Posted: 13:19 24. Apr 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 14:59 24. Apr 2011
by XŠevyX
Taky možnost ...

Taky že vypadali jak krádný trpasličí pár

Re: Vtípky
Posted: 11:47 25. Apr 2011
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 13:28 25. Apr 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 13:43 25. Apr 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 13:47 25. Apr 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=9eF5c__8DFA
Muhehe... Kdybych sem házel něco co už tu bylo tak to třeba smažte...
Re: Vtípky
Posted: 13:48 25. Apr 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:52 25. Apr 2011
by Prasokralik
dragon age remixy
http://youtu.be/Muq-38mpp9c Alistair - Ask away
http://youtu.be/uCsB-u8jiz8 Lelianina píseň (remix)