Page 109 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:30 18. Apr 2011
by -RoF-
:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 17:58 18. Apr 2011
by Lord_Berserk

Re: Vtípky

Posted: 21:33 18. Apr 2011
by Tretas
V učebnici dějepisu byly vtipy, vyprávěné za komunistů.

Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!

Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.

Re: Vtípky

Posted: 21:35 18. Apr 2011
by monstera
Tretas wrote:V učebnici dějepisu byly vtipy, vyprávěné za komunistů.

Komunistické: Ani brambor nazmar. Se měnilo v: Ani brambor. Nazdar!

Nebo poukazování na sovětské nej-nej-nej:
Sovětské náramkové hodinky jsou největší a nejrychlejší.
A v Sovětském svazu jsou největší trpaslíci na světě

Re: Vtípky

Posted: 13:58 19. Apr 2011
by Práček
tak nejakej politickej vtípek ze součastnosti 8) :

7 pádu české politiky:
1. Kočí
2. bez Bárty
3. k ODS
4. Věci veřejné
5. Václave!
6. o ABL
7. s Tluchořem

Re: Vtípky

Posted: 23:15 23. Apr 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 13:18 24. Apr 2011
by XŠevyX
Šťastný konec :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 13:19 24. Apr 2011
by -RoF-
XŠevyX wrote:Šťastný konec :mrgreen: :mrgreen:
Trochu konec po trpaslicku co? :D :D

Re: Vtípky

Posted: 14:59 24. Apr 2011
by XŠevyX
-RoF- wrote:
XŠevyX wrote:Šťastný konec :mrgreen: :mrgreen:
Trochu konec po trpaslicku co? :D :D

Taky možnost ... :D :D Taky že vypadali jak krádný trpasličí pár :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 11:47 25. Apr 2011
by Desmond
Erotický dabing pro pamětníky
http://www.youtube.com/watch?v=s4WztxWw040 :oops:

Re: Vtípky

Posted: 13:28 25. Apr 2011
by Thuereg

Re: Vtípky

Posted: 13:43 25. Apr 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=tKB4h9gv ... ure=fvwrel

Desmond moon bear:D:D:D:D

A rovnou třetí...
http://www.youtube.com/watch?v=oY6tCnu- ... ure=relmfu

Desmond edit: How did I get here?

Re: Vtípky

Posted: 13:47 25. Apr 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=9eF5c__8DFA

Muhehe... Kdybych sem házel něco co už tu bylo tak to třeba smažte...

Re: Vtípky

Posted: 13:48 25. Apr 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:52 25. Apr 2011
by Prasokralik
dragon age remixy

http://youtu.be/Muq-38mpp9c Alistair - Ask away
http://youtu.be/uCsB-u8jiz8 Lelianina píseň (remix)