Page 109 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:53 01. Nov 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:04 02. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Snekoun wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Ja dneska vytah vecicku jeste snad ze zakladky :lol:
H-Blockx - Little Girl
H-Blockx - Try Me One More Time
Na to jsem pařili jako náctiletý :twisted:
K tomu hráli AD&D a naše hymna byla tato píseň :
http://www.youtube.com/watch?v=u_tORtmKIjE
Jojo nactilete casy presne :biggrin:
Pak jeste taky tohe byla hitovka tech let.
Dog eat Dog - Rocky

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:30 02. Nov 2012
by Snekoun
jojo to taky ! :P

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:16 02. Nov 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:33 02. Nov 2012
by Snekoun

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:02 02. Nov 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:48 03. Nov 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Soundtrack z Ghost doga :)

http://www.youtube.com/watch?v=8-OfEWCmRNU
Luxus, srdeční to film :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:01 03. Nov 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 06:44 04. Nov 2012
by Prasokralik
Party Rock Anthem Trochu jinak. S Lindsey.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:30 04. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Ackoliv je tahle kapela maximalne pateticka co do vystupovani, tak musim nechat, ze zpevacka ma dobrej hlas. Jeden cover od nich:

In This Moment - Call Me

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:44 04. Nov 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:57 04. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:Velmi zajímavá verze hehe :)

http://www.youtube.com/watch?v=d0CgE7oy ... re=related
:lol:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:27 05. Nov 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:17 06. Nov 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:21 06. Nov 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Bubenickej masakr....

http://www.youtube.com/watch?v=7JB8eVwi ... L97ZwbEw9Q
Bubeníci a basáci jsou forever alone 8) i když hrajou sebelíp. Ale dobře mu to jde

Tady je masakr od mého oblíbeného Tommyho pro změnu kytarovej