Page 109 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:38 22. Jul 2014
by mandos
Pokud se pude do hospo zítra tak bych se přidal

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:43 22. Jul 2014
by Bahnak
Stále v jobu... ale držím palce s počasím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:22 22. Jul 2014
by Derken-
Zitra to nedavam.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:31 22. Jul 2014
by -darkvision-
Středa / čtvrtek - práce od nevidim do nevidim (od východu do západu).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:09 22. Jul 2014
by Diemo
Tady každý pracuje....a co my dovolenkáři:D Hlásim se na středu, kdo se ještě přidá? Možná Kokosák?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:06 23. Jul 2014
by kokosak
Kokos to vidí momentálně 50/50. Uvidíme jak se zítra okotí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:52 23. Jul 2014
by kokosak
Taaáaak to dneska asi nevyjde. Pech.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:25 27. Jul 2014
by Derken-
Tokio night 26.7. aka zítra všichni pracujem
Darkvision: 2
Xullfryn: 5
Bahnak: 6
Derken: 3
----------------------------
Celkové výsledky
Vládci podzemí
Derken: 2
Bahnak: 1
Vládce Tokia
Bahnak: 8
Xullfryn: 5
Derken: 4
Darkvision: 2
Fryn: 2
Kucik: 1
Těšim se na další akce vy nolifeři

Po dobu mé dovolené nezapomeňte zapisovat výsledky! Díky všem za akci

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:13 27. Jul 2014
by Firefox_
Středa 17+?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:44 27. Jul 2014
by -darkvision-
Ve středu jsem v práci až do 19.30. Poté podle unavenosti bych případně mohl dorazit. A počasí je taky důležité

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 03:49 28. Jul 2014
by Bahnak
mám noční, leda bez piva a pak do práce, uvidíme...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:07 28. Jul 2014
by Fryn
Derken: Bys do celkových výsledků mohl psát i kolikrát se kdo té hry účastnil, ať je to víc objektivnější

.
Ohledně středy, mám to obdobně jako Bahňák, akorát že kolem 17 hodiny se už obvykle pomalu dekuju do práce.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:33 28. Jul 2014
by -darkvision-
Tak změna, krom toho že končím v 19.30.. tak druhej den mám šichtu od 5.35 zas, takže se mnou to vypadá bledě, budu rád že budu chodit

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:35 30. Jul 2014
by Firefox_
Takže nic no
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:30 06. Aug 2014
by J.F.Payne
Co dneska někdo? Jen musím v sedm odejít

)