Page 109 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:48 09. Jan 2014
by Shaman88
Infra wrote:karolina wrote:
Nasazení nové AI, tohle podle mého pozorování ani není staronová AI, protože takhle se ty npc na ST nechovali.
Nejedná se o AI z ST, ta byla nasazena při spuštění, ale o odebrání právě upravené AI z ST a nahrazenou výchozí AI pro NWN.
Musíš se dohadovat s každým, když nemáš žádne informace?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:22 10. Jan 2014
by Infra
Fajn, tak já už mlčim. *jde se zahrabat pod kámen*
Co je staronová AI?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:57 10. Jan 2014
by Krysak
Ad kouzlo find traps, Morin, čistý to mág stoje před poklady u kobolda nameditoval 2 odstran pasti. Nehnula se žádná, zasmáli jsme se, rozflákali truhly, co šly rozflákat a šli dál. Beru to jako tlak na to si do týmu pořídit zlodeje.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:29 10. Jan 2014
by KaTo
Ne že bych vám chtěl do kouzel moc kecat, ale není náhodou na TH tohle kouzle upravené?
Code: Select all
Najdi pasti:
-úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň proti obtížnosti pasti
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:44 10. Jan 2014
by Zeerit
KaTo wrote:Ne že bych vám chtěl do kouzel moc kecat, ale není náhodou na TH tohle kouzle upravené?
Code: Select all
Najdi pasti:
-úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň proti obtížnosti pasti
Je to tak no, taky už jsem na to koukal. Otázka je jestli je to garantovaných 20 jako u rouga když nejsi v combatu, neboj jestli se ta 1k20 vždy normálně hází. Pokud se vždy hází tak na minor past potřebuješ aspoň tak lvl 10 mága a ještě trochu štěstí navrch

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:00 10. Jan 2014
by pavad
Zeerit wrote:KaTo wrote:Ne že bych vám chtěl do kouzel moc kecat, ale není náhodou na TH tohle kouzle upravené?
Code: Select all
Najdi pasti:
-úspěch není automatický, testuje se 1k20 + sesilatelská úroveň proti obtížnosti pasti
Je to tak no, taky už jsem na to koukal. Otázka je jestli je to garantovaných 20 jako u rouga když nejsi v combatu, neboj jestli se ta 1k20 vždy normálně hází. Pokud se vždy hází tak na minor past potřebuješ aspoň tak lvl 10 mága a ještě trochu štěstí navrch

Nu, rekl bych ze je stale otazkou jak ma byt bran onen Thalijsky mag.
Po upravach bossu (a nastaveni rezistanci a hodu proti vlastnostem u NPC vseobecne) mi neprijde ze by mohl byt onen avizovany dmg dealer. (*)
Pokud se do kouzla hodi automaticky uspech (Tzn. 20) pokud neni boj - tak bude stejne dobry jako rogue a muze jej v otazkach pasti zkusit suplovat. Jsem si ale pomerne jisty ze ve skriptu kouzla je pokazde hod na k20 (tzn. rozsah 1-20, tj. zadny automaticky uspech). (*) V puvodnim nwn skriptu ten hod byl pokazde bez ohledu na boj nebo ne...
(*) Ocenim opravu je-li situace jina, jsem otevreny diskusi.
edit: Zpresneni vyznamu textu
edit2: Diky reakci do PM zde uvadim ze bych velmi, velmi _nerad_ videl maga coby zastupce za tulaka! (nebo zlodeje nebo jak se to tu po zmenach oznacuje)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:08 10. Jan 2014
by G-ladiator
Find Traps v čistých NWN žádný hod nemá automaticky to zlikviduje všechny pasti v dosahu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:34 10. Jan 2014
by Zeerit
No i kdyby tam měl čistejch 20, použije to tak jednou za půl hodiny s meditacema takže se nebojím, že by nahradil rogue. Na pokladech u bosse co jsem si všiml bývají pasti těžší než ve zbytku dungu, takže by mage musel být poměrně overlevel na ten dung aby to bezpečně pročistilo celý poklad.
S tím magem co by dmg dealerem to taky zatím nevidím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:17 10. Jan 2014
by Infra
Toho se nebojim, epickou past nezneškodní, pokud mají ty slabé DC na sundání 30-40 (zničení, vzatí je o 10 výš), tak by mě zajímalo kolik bude mít DC epická, která na thálii mívala DC na zneškodnění 60-80.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:08 13. Jan 2014
by Shaman88
Jednoznačně zamknutí spamu, pokud někdo nemá na to to číst tak si má zrušit členství ve skupině otrlí.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:11 13. Jan 2014
by Aulus
Shaman88 wrote:Jednoznačně zamknutí spamu, pokud někdo nemá na to to číst tak si má zrušit členství ve skupině otrlí.
Jedná se o trolling? Nejde o to, že bych to nezvládal číst, ale opravdu mě netěší, že musím za jedno odpoledne rozdat 5 trestů. Kdybych to vlákno nezamkl, bylo by jich pravděpodobně ještě víc. To ti připadá v pohodě?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:18 13. Jan 2014
by Radim
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:19 13. Jan 2014
by Shaman88
Ti lidi maj viditelně problém mezi sebou. Pokud si myslíš že jsi problém vyřešil tím, že jsi jsi to zamkl.
Já ti nevím, pročetl jsem si to vcelku pořádně celé a nenašel jsem tam nic co by porušovalo pravidla, resp. asi máme jiné měřítko pro urážky.
Ale bez urážek není hádka.... takže se dosáhlo toho že máme sice klid ale lidi to budou držet v sobě... a až to vybuchne tak někdo to šeredně odnese....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:21 13. Jan 2014
by Aulus
Shaman88 wrote:Ti lidi maj viditelně problém mezi sebou. Pokud si myslíš že jsi problém vyřešil tím, že jsi jsi to zamkl.
Já ti nevím, pročetl jsem si to vcelku pořádně celé a nenašel jsem tam nic co by porušovalo pravidla, resp. asi máme jiné měřítko pro urážky.
Ale bez urážek není hádka.... takže se dosáhlo toho že máme sice klid ale lidi to budou držet v sobě... a až to vybuchne tak někdo to šeredně odnese....
Ať si hádku řeší někde na team speaku nebo po tellu ve hře, na fórum, kde ji může sledovat x dalších uživatelů jednoduše nepatří. Akorát to odradí potenciální nové hráče a stávající znechutí (což se stalo i teď několika, kteří s tresty nemají nic společného).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:23 13. Jan 2014
by Shaman88
Nové hráče to neodradí protože noví hráči nemají automaticky do spamu přístup. Musí se sami přidat do skupiny otrlí, stejně jako každý komu to vadí se může z té skupiny odebrat.