Page 109 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:18 18. Jun 2010
by jachyra
Ja chcem tiež poďakovať neznámemu mágovi, ktorý mal tú neskutočnú drzosť a opovážlivosť, že sa nepoložil na zem, odzbrojený, odkúzlený, s roztiahnutými rukami a nepovedal: Len vy máte právo zabíjať

Re: Poděkování
Posted: 15:48 18. Jun 2010
by v_sude
Diky za Onheeka!! supr hry a mam velkou chut hrat dal

Re: Poděkování
Posted: 15:55 18. Jun 2010
by Lidda
v_sude wrote:Diky za Onheeka!! supr hry a mam velkou chut hrat dal

Pod to se podepisu : )
Skvely oziveni hry!
Re: Poděkování
Posted: 23:22 18. Jun 2010
by Miell
Já bych chtěla poděkovat všem se kterými jsem dneska i včera hrála.. speciálně za pomoc u barvíře

Re: Poděkování
Posted: 23:49 18. Jun 2010
by zachy
Díky DM maku za zajimavej questík

a hráčum sendys a jogobello za skvelou hru .)
"Mrtví prd ví"

Re: Poděkování
Posted: 23:49 18. Jun 2010
by artaxas
Díky všem účastněným bitvy o Tarten, Dmkům i hráčům, fakt skvělé!
Re: Poděkování
Posted: 23:58 18. Jun 2010
by sendys
Děkuju DMku na černy les myslim to byl maku byla to docelasranda hlavne podpaleni thiflinga

Re: Poděkování
Posted: 00:14 19. Jun 2010
by Tretas
Taky děkuji Caironovi a celé šesté rotě + Earanii za útok na Tarten.
Re: Poděkování
Posted: 00:28 19. Jun 2010
by jachyra
Tak tak .. vďaka za všetko, konečne sme si zahrali zase na nejakom armádnom Queste .. vďaka Caironkovi, že mal s nami a hlavne so mnou trpezlivosť (však on už vie prečo

), rovnako vďaka rote za trpezlivosť s buzeráciou a uháňaním. Samozrejme Earanii za poskytnutie veľmi vítanej pomoci.
... a to ma vedie k poďakovaniu za Kráťatko, že sa ešte stále, aj keď pomenej, venuje rote

a vďaka za budúce Questy od neho, ktoré hádam budú (ako sám spomínal "možno príde kúzelník .....")
PS: Lacarant by sa nenamáhal chodiť za nami XD poslal by nás buzerovať Gregorym ... ale bola to pocta, že prišiel osobne

ďakujem aj za to
PPS: ešte sa chcem ospravedlniť, že mi chvíľku trvalo sa rozbehnúť, nakoľko ma hrozne bolela hlava a synček furt vrešťal, som ledva vetu zosmolila

ale potom to prešlo našťastie
VI. rota ste super! Som na vás hrdá!
Re: Poděkování
Posted: 01:58 19. Jun 2010
by efu_redo
Taky se přidám k poděkování. Jedno větší dík patří Desmondovi.
Re: Poděkování
Posted: 02:27 19. Jun 2010
by Bluud_Elf
Diky Onheekovi za vdechnuti zivota do podtemna.
Re: Poděkování
Posted: 12:44 19. Jun 2010
by sendys
Děkuju Ven za včerejsi hru

byla sranda

a dobre se mi stebou hralo

moc dekuju
Re: Poděkování
Posted: 15:13 19. Jun 2010
by Bluud_Elf
Chtel bych podekovat administratorum webu za vynikajici moznost stahovat portrety primo ze stranek, skvela prace!
Re: Poděkování
Posted: 16:14 19. Jun 2010
by sandoftime
jojo ony už ty náhledy jsou super, přidávám se
Re: Poděkování
Posted: 21:18 20. Jun 2010
by igor
Bluud_Elf wrote:Chtel bych podekovat administratorum webu za vynikajici moznost stahovat portrety primo ze stranek, skvela prace!
Díky

Kucík obstaral portréty a já to umístění na web.