Page 110 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:03 25. Apr 2011
by Thuereg

Re: Vtípky

Posted: 14:11 27. Apr 2011
by Tretas
Šok zažil majitel psa ze slovenského Púchova. Pes se mu před časem ztratil a majitel ho bezvýsledně hledal přes internet.
Je to výtažek ze článku na novinkách. Vyznělo to docela zajímavě, že psa hledal přes internet... seděl u google earth a hledal. :D

Re: Vtípky

Posted: 15:44 29. Apr 2011
by Prasokralik
Assassins Creed - Etzio a Leonardo

Tenhle rozhovor mě ve hře uplně rozsekal

Re: Vtípky

Posted: 11:30 01. May 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 11:57 02. May 2011
by Žorž
Oprava:

"We apologize for the mistake in the report about the death of Bin Laden. There was a typo. Bin Laden is dad. Additionally, congratulations!"

Re: Vtípky

Posted: 13:35 02. May 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 08:35 03. May 2011
by de Aers
Jde zajíc k hadovi a říká: "Hade promiň, že sem se ti smál, že nemáš nohy." Had: "Jóó, to je v pohodě." Zajíc: "Fakt jo?" Had: "JO" Zajíc: "Tak ruku na to."

Re: Vtípky

Posted: 12:26 03. May 2011
by kucik
Žorž wrote:Oprava:

"We apologize for the mistake in the report about the death of Bin Laden. There was a typo. Bin Laden is dad. Additionally, congratulations!"
OK, OK, so Bin Laden's dead. Great. What I want to know: can I now carry shampoo through airport security?

Re: Vtípky

Posted: 15:21 04. May 2011
by Daanri

Re: Vtípky

Posted: 22:46 04. May 2011
by Desmond
What you want Natalie?
http://www.youtube.com/watch?v=KpMPFGBtE7Q

:shock:

Asi jsem se zamiloval :D

*kryje se před ránou od nejmenované slečny*

Re: Vtípky

Posted: 12:28 05. May 2011
by Maya
Desmond wrote:What you want Natalie?
http://www.youtube.com/watch?v=KpMPFGBtE7Q

:shock:

Asi jsem se zamiloval :D

*kryje se před ránou od nejmenované slečny*
:surprised:

Re: Vtípky

Posted: 13:27 05. May 2011
by Desmond
Maya wrote: :surprised:
:- P Řekl jsem nejmenované! AU! *mne si rameno*

Už máte dost těch nudných klouzaček na našich koupalištích? :D

Re: Vtípky

Posted: 14:27 05. May 2011
by Desmond
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:55 05. May 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 22:11 05. May 2011
by Xullfryn