Page 110 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:27 06. Aug 2014
by kucik
J.F.Payne wrote:Co dneska někdo? Jen musím v sedm odejít

)
Známe. Zase odejdeš dřív než přijdeš.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:40 06. Aug 2014
by Derken-
Dnes určitě nemohu, ale spíš mi řekněte, co plánujeme na pekelnou sobotu

(edit: tradičně mohu po práci 16:00+)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:39 06. Aug 2014
by Bahnak
Sobotní plán je otevřen diskuzi, vypadá to že sice budu makat i o víkendu, ale tak do 12:00 ...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:01 10. Aug 2014
by kokosak
Středa, 17:00,
Stará doba
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:43 14. Aug 2014
by Bahnak
Letní kino Smíchov dnes za mě padá, anibiotika ze mě udělaly sotva chodící zombii, kdyby někdo moc na ty postradatelné chtěl dnes jít, tak dva lístky se válejí u mě v peněžence...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:13 19. Aug 2014
by kokosak
Středa, 17:00, Stará doba
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:54 29. Aug 2014
by Bahnak
Jsem do desíti zakotvenej v jobu, nemá někdo náladu na noční pivohraní?
Potřebuju restartovat mozek...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:19 29. Aug 2014
by -darkvision-
Se mnou nepočítej, vstávám v 5

..reset mozku by se taky hodil

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:09 29. Aug 2014
by karolina
Nějakou online beer session.. přijela tetička učitelka, výplach mozku by se hodil

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:30 29. Aug 2014
by Bahnak
Hm, tak asi nic koukám, ona má stejně linka poruchu a já nemůžu domů, dokaď z ní to pivo nevypadá abych započítal stáčku... opiju se tedy asi až zítra.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:29 30. Aug 2014
by J.F.Payne
No, každej pátek jsem s téměř železnou pravidelností k nalezení u Jehudy. Škoda že jsem si to přečetl až teď, mohl jsem se tě pokusit nalákat

)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:11 30. Aug 2014
by Bahnak
Jono, to jsi mohl, bylo to zlý, restart byl nutný.
Kolem 23 hodiny jsem řešil zajímavý problém:
Staropramen nefiltrovaný nevyjížděl z linky, kvůli problémům na filtraci...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:51 08. Sep 2014
by kokosak
Středa, 17:00, Stará doba
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:15 17. Sep 2014
by Bahnak
Při tomhle počasí je "nejít na pivo" hřích.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:22 17. Sep 2014
by Derken-
nemoc
