Page 110 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:33 13. Jan 2014
by Radim
Shaman88 wrote:Nové hráče to neodradí protože noví hráči nemají automaticky do spamu přístup. Musí se sami přidat do skupiny otrlí, stejně jako každý komu to vadí se může z té skupiny odebrat.
Drowové to mají automaticky bez přidání :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:35 13. Jan 2014
by Infra
Ne e, já tam nejsem :P
Ani tam nechci :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:17 13. Jan 2014
by G-ladiator
Jsem pro to, aby se založilo speciální podforum na hádky. Rozhádaným se tam vytvoří topic, do nějž uvidí a budou moci přispívat jen oni a tým.



Jako extra forma trestu se jim může odepřít přístup do zbylých částí fora :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:32 23. Jan 2014
by Infra
Že lektvar ve stavu blicím nevyléčí absolutně nic, ve chvíli kdy to lowík nutně potřebuje, tak prostě zkape, protože npc s novou cool AI prostě neuteče, ani když přeběhne kilometry lokací...

Vůbec to omezení nechápu, když stejně se vyplatí pít litry těch nejslabších. Proč se to nenaváže na silnější a základní lektvary se nenechají normálně? Na epiku to stejně nikoho nezachrání.
Klidně bych to vložil na lektvary typu léčení za 4 HP.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:13 24. Jan 2014
by Shaman88
Infra wrote:Že lektvar ve stavu blicím nevyléčí absolutně nic, ve chvíli kdy to lowík nutně potřebuje, tak prostě zkape, protože npc s novou cool AI prostě neuteče, ani když přeběhne kilometry lokací...

Vůbec to omezení nechápu, když stejně se vyplatí pít litry těch nejslabších. Proč se to nenaváže na silnější a základní lektvary se nenechají normálně? Na epiku to stejně nikoho nezachrání.
Klidně bych to vložil na lektvary typu léčení za 4 HP.
Máš si založit postavu aby neměla 10 odolnost a něco vydržela.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:24 24. Jan 2014
by Infra
To byla postava s vyšší odolností :? Jen prostě se člověk zažere do hry a zapomene sledovat ten výpis...

Alespoň ty meditace by se mohly zkrátit, ať člověk prostě nešetří všechno tak do extrému. To byl u mě důsledek šetření meditů. No.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:12 24. Jan 2014
by Derken-
Az uvidis frakcni boj treba dvou bardu na epiku (ano budoucnost), tak pochopis, proc to tam je :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:23 24. Jan 2014
by J.F.Payne
Já teda netuším, kolik jsi těch lektvarů musel vypít... já s tím nikdy problém neměl, a to si myslím, že jsem jich třeba 5-7 za medit určitě vypil. Odolnost 10.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:38 24. Jan 2014
by Krysak
No zrovna s letvary si myslím, že žádný problém není, naopak jejich omezené využití je super. A limit není nijak nízký. Odolnost 12 válecník a dokazal jsem toho vyžahnout celekm dost.

Zapomínáš, že:
1. je celkem snadné zajistit si regenraci z předmětů
2. Lákárny léčí bez omezení - ja si kvuli tomu beru i skill healing, protoze proste bandaže jsou potřeba kvuli spolubojovníkům.

Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:09 24. Jan 2014
by pavad
Krysak wrote:Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-
Jako ze ten warr ma spoustu omezeni v porovnani s magem, ze? :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:13 24. Jan 2014
by Krysak
pavad wrote:
Krysak wrote:Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-
Jako ze ten warr ma spoustu omezeni v porovnani s magem, ze? :)

Hele zkrátit meditace a myslím, že by se ani nemuseli posilovat summoni.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:38 07. Feb 2014
by Nalkanar
1) Absence kněžích tam, kde dříve byli
2) Absence alternativních nebojových výdělků
3) A opět naprosto nedořešený systém bossů, aneb nasázíme jim prostě imky, protože jsme lenošní je nastavovat tak, aby se s nima dalo rozumně bojovat

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:54 07. Feb 2014
by Derken-
Co je podle tebe rozumny boj s bossem? Dat mu smrtaka a zabit ho na kouzlo nebo ho zastunovat, vystrasit a umlatit ho nic nedelajiciho?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:57 07. Feb 2014
by Nalkanar
Aby neměl imku na kde co, ale měl prostě zvedlý savy, staty, skilly na nějakou "abnormální" úroveň. Běžná postava by ho pak nesrazila skrz výcvik / výdrž (bojovník / mág), nešlo by útočit na mysl apod. Ale pokud máš postavu na vyšším lvlu, nebo máš nějaký lepší equip, tak ho můžeš dát i takhle vychytávkou rychlejc.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:59 07. Feb 2014
by Krysak
Derken- wrote:Co je podle tebe rozumny boj s bossem? Dat mu smrtaka a zabit ho na kouzlo nebo ho zastunovat, vystrasit a umlatit ho nic nedelajiciho?

Myslím, že současní bossáaci jsou daleko lepší, než ti předchozí....

Asi vím, co nalk myslel ..... Boss by měl mít velkou disciplínu, ale měl by jít srazit..... atd.... Ale musela by to bt opravdu klika.