Poděkování
Re: Poděkování
Ja děkuju Farah za skvělou hru a také všem co se kolem mne a Farah motaj .)
Moc si tu hru užívám a těším se jak se to bude dál vyvíjet.
Také díky Wuanovi i když sme spolu moc nehrály za to že Dariovi skomplikoval život a on ho za to neměl rád fakt moc se mi to líbilo.
Díky.
Moc si tu hru užívám a těším se jak se to bude dál vyvíjet.
Také díky Wuanovi i když sme spolu moc nehrály za to že Dariovi skomplikoval život a on ho za to neměl rád fakt moc se mi to líbilo.
Díky.
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
Poděkování
Rád bych poděkoval za dnešní probdělou noc naplněnou zajímavými dialogy zakončené zabavením majetku.
Taky neznámemu DM, který mě vyprostil ze střechy odkud nebylo uniku a tím mne uvrhl do výše zmíněných událostí
Taky neznámemu DM, který mě vyprostil ze střechy odkud nebylo uniku a tím mne uvrhl do výše zmíněných událostí
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Poděkování
I já bych chtěla poděkovat Dariovi za krásnou hru... a pak taky všem, co s námi měli v našem příběhu co do činěníDarius wrote:Ja děkuju Farah za skvělou hru a také všem co se kolem mne a Farah motaj .)
Moc si tu hru užívám a těším se jak se to bude dál vyvíjet.
Také díky Wuanovi i když sme spolu moc nehrály za to že Dariovi skomplikoval život a on ho za to neměl rád fakt moc se mi to líbilo.
Díky.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
díky redovi za včera
chudák ambřička , ale tak no i instinkt se může splést občas
díky
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
OOC děkuju "JÍ" za odpolední "krátkou" hru (o IC lekci pro postavu, kterou si ještě bude "smět" pamatovat ani nemluvím
). "ONA" už ví kdo (*srovná si korzet*).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Poděkování
Dík za hru v poslední době rotě, především pak Kore a Desmondovi. Moc se bavím. K nim se musí určitě přidat i Rashed
No a nakonec Farah a Venděa. Mrchy! 
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Poděkování
Díky Wuanovi, Rashedovi, Kore a Desmondovi za dnešní skvělou hru v roli chyceného drowa, který nakonec skončil v oblacích Thalie.
Moc jsem se bavil.
Re: Poděkování
Ja tiež ďakujem, nasmiala som sa teda a poriadne
holt ... ale užili sme si prelet drowov ponad Isil .... a ako sa hovorí: drowovia nízko lietajú, bude pršať XD
A veľká vďaka Desmondovi za tak unikátny nápad
A veľká vďaka Desmondovi za tak unikátny nápad
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Poděkování
Ano.. nápad to byl velkolepý.. taky jsem se hrozně nasmálajachyra wrote:Ja tiež ďakujem, nasmiala som sa teda a poriadneholt ... ale užili sme si prelet drowov ponad Isil .... a ako sa hovorí: drowovia nízko lietajú, bude pršať XD
A veľká vďaka Desmondovi za tak unikátny nápad
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Re: Poděkování
*na rybářské bárce, nedaleko od starého majáku, směrem ke Karathě*
"... dneska to bude asi pěkná bída Fleku, tyhle čudly nejsou k žrádlu a s pálenkou už jsme taky na suchu"
".. drž zobák, se nediv, že nic nechytíme když tu pořád krafeš ty zatracená bělice"
"No jo, když mě se ti hlavou pořád honí tolik myšlenek, třeba když tak zírám na nebe a říkám si, co tam nahoře asi je. Stará Nenechálková tvrdí, že tam lítají obrovský ryby. Velký jako náš kurník a nebo třeba i jako půlka Karathy. Kde je voda, tam jsou i ryby, ne? To dá rozum. *rype se v nose*
"Ty seš kus vola, to ti teda povím. Takovou hovadinu jsem v živote neslyšel. To je naposled co se s tebou plavím ty vošklivej vorvani! *podívá se na oblohu* Je tam leda tak velký kulový *krouti hlavou když tu z nenadání nad nimi proletí ječící drow a rozplácne asi tak třicet metrů od nich, oba s otevřenými ústy sledují ten neuvěřitelný výjev, div jim brady nepadnou až ke kolenům, dlouhou chvíli mlčky hledí k místu kam přistála černá kometa*
"Říkal si ryby velký jako půl Karathy, Malére?"
"Jo, na tuty"
//dnes jsem se bavil opravdu od začátku do konce, děkuji všem zůčastněným. S Vámi je radost hrát. Speciální díky prvnímu testovacímu letci isilského vesmírného programu.
"... dneska to bude asi pěkná bída Fleku, tyhle čudly nejsou k žrádlu a s pálenkou už jsme taky na suchu"
".. drž zobák, se nediv, že nic nechytíme když tu pořád krafeš ty zatracená bělice"
"No jo, když mě se ti hlavou pořád honí tolik myšlenek, třeba když tak zírám na nebe a říkám si, co tam nahoře asi je. Stará Nenechálková tvrdí, že tam lítají obrovský ryby. Velký jako náš kurník a nebo třeba i jako půlka Karathy. Kde je voda, tam jsou i ryby, ne? To dá rozum. *rype se v nose*
"Ty seš kus vola, to ti teda povím. Takovou hovadinu jsem v živote neslyšel. To je naposled co se s tebou plavím ty vošklivej vorvani! *podívá se na oblohu* Je tam leda tak velký kulový *krouti hlavou když tu z nenadání nad nimi proletí ječící drow a rozplácne asi tak třicet metrů od nich, oba s otevřenými ústy sledují ten neuvěřitelný výjev, div jim brady nepadnou až ke kolenům, dlouhou chvíli mlčky hledí k místu kam přistála černá kometa*
"Říkal si ryby velký jako půl Karathy, Malére?"
"Jo, na tuty"
//dnes jsem se bavil opravdu od začátku do konce, děkuji všem zůčastněným. S Vámi je radost hrát. Speciální díky prvnímu testovacímu letci isilského vesmírného programu.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Poděkování
díky tomu kdo opravil přechod v lovištích
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat všem, kdo se v poslední době zapojili do prací na Thalii, vytvářejí lokace, nebo se prohrabují tou spoustou chyb a opravují je. Ve chvíli, kdy jsme já, Rejty a nomis vázani jinými povinostmi je to obrovská pomoc.
Zároveň se omlouvám, že občas působim jako žába na prameni, když mám něco poslat, nebo udělat, abyste mohli pokračovat v práci.
Zároveň se omlouvám, že občas působim jako žába na prameni, když mám něco poslat, nebo udělat, abyste mohli pokračovat v práci.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Poděkování
kuciku v cajku prece jen je to i pro nas pro hrace tak proc se nezapojit
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
- Dark_Sidius
- Šlechtic
- Posts: 352
- Joined: 17:47 11. Oct 2008
Re: Poděkování
Děkuji drowům na dnešní hru! 
Gerda Rudá
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Re: Poděkování
Děkuju Ven za hru
sem zvedal jak se to bude vyvyjet doufam ze se bude vest dobre a trebapride i carodej 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.