Page 110 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:22 22. Jun 2010
by Darius
Ja děkuju Farah za skvělou hru a také všem co se kolem mne a Farah motaj .)
Moc si tu hru užívám a těším se jak se to bude dál vyvíjet.
Také díky Wuanovi i když sme spolu moc nehrály za to že Dariovi skomplikoval život a on ho za to neměl rád fakt moc se mi to líbilo.
Díky.
Poděkování
Posted: 00:50 23. Jun 2010
by Sielencer
Rád bych poděkoval za dnešní probdělou noc naplněnou zajímavými dialogy zakončené zabavením majetku.
Taky neznámemu DM, který mě vyprostil ze střechy odkud nebylo uniku a tím mne uvrhl do výše zmíněných událostí

Re: Poděkování
Posted: 08:11 24. Jun 2010
by Miell
Darius wrote:Ja děkuju Farah za skvělou hru a také všem co se kolem mne a Farah motaj .)
Moc si tu hru užívám a těším se jak se to bude dál vyvíjet.
Také díky Wuanovi i když sme spolu moc nehrály za to že Dariovi skomplikoval život a on ho za to neměl rád fakt moc se mi to líbilo.
Díky.
I já bych chtěla poděkovat Dariovi za krásnou hru... a pak taky všem, co s námi měli v našem příběhu co do činění

Raději nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněla

Re: Poděkování
Posted: 08:19 24. Jun 2010
by Pajule
díky redovi za včera

chudák ambřička , ale tak no i instinkt se může splést občas

díky
Re: Poděkování
Posted: 22:28 27. Jun 2010
by KaTo
OOC děkuju "JÍ" za odpolední "krátkou" hru (o IC lekci pro postavu, kterou si ještě bude "smět" pamatovat ani nemluvím

). "ONA" už ví kdo (*srovná si korzet*).
Re: Poděkování
Posted: 02:38 29. Jun 2010
by efu_redo
Dík za hru v poslední době rotě, především pak Kore a Desmondovi. Moc se bavím. K nim se musí určitě přidat i Rashed

No a nakonec Farah a Venděa. Mrchy!

Re: Poděkování
Posted: 22:13 29. Jun 2010
by Xullfryn
Díky Wuanovi, Rashedovi, Kore a Desmondovi za dnešní skvělou hru v roli chyceného drowa, který nakonec skončil v oblacích Thalie.

Moc jsem se bavil.
Re: Poděkování
Posted: 00:11 30. Jun 2010
by jachyra
Ja tiež ďakujem, nasmiala som sa teda a poriadne

holt ... ale užili sme si prelet drowov ponad Isil .... a ako sa hovorí: drowovia nízko lietajú, bude pršať XD
A veľká vďaka Desmondovi za tak unikátny nápad

Re: Poděkování
Posted: 00:24 30. Jun 2010
by Miell
jachyra wrote:Ja tiež ďakujem, nasmiala som sa teda a poriadne

holt ... ale užili sme si prelet drowov ponad Isil .... a ako sa hovorí: drowovia nízko lietajú, bude pršať XD
A veľká vďaka Desmondovi za tak unikátny nápad

Ano.. nápad to byl velkolepý.. taky jsem se hrozně nasmála

Re: Poděkování
Posted: 02:17 30. Jun 2010
by Desmond
*na rybářské bárce, nedaleko od starého majáku, směrem ke Karathě*
"... dneska to bude asi pěkná bída Fleku, tyhle čudly nejsou k žrádlu a s pálenkou už jsme taky na suchu"
".. drž zobák, se nediv, že nic nechytíme když tu pořád krafeš ty zatracená bělice"
"No jo, když mě se ti hlavou pořád honí tolik myšlenek, třeba když tak zírám na nebe a říkám si, co tam nahoře asi je. Stará Nenechálková tvrdí, že tam lítají obrovský ryby. Velký jako náš kurník a nebo třeba i jako půlka Karathy. Kde je voda, tam jsou i ryby, ne? To dá rozum. *rype se v nose*
"Ty seš kus vola, to ti teda povím. Takovou hovadinu jsem v živote neslyšel. To je naposled co se s tebou plavím ty vošklivej vorvani! *podívá se na oblohu* Je tam leda tak velký kulový *krouti hlavou když tu z nenadání nad nimi proletí ječící drow a rozplácne asi tak třicet metrů od nich, oba s otevřenými ústy sledují ten neuvěřitelný výjev, div jim brady nepadnou až ke kolenům, dlouhou chvíli mlčky hledí k místu kam přistála černá kometa*
"Říkal si ryby velký jako půl Karathy, Malére?"
"Jo, na tuty"
//dnes jsem se bavil opravdu od začátku do konce, děkuji všem zůčastněným. S Vámi je radost hrát. Speciální díky prvnímu testovacímu letci isilského vesmírného programu.
Re: Poděkování
Posted: 17:58 01. Jul 2010
by sandoftime
díky tomu kdo opravil přechod v lovištích
Re: Poděkování
Posted: 15:24 02. Jul 2010
by kucik
Chtěl bych poděkovat všem, kdo se v poslední době zapojili do prací na Thalii, vytvářejí lokace, nebo se prohrabují tou spoustou chyb a opravují je. Ve chvíli, kdy jsme já, Rejty a nomis vázani jinými povinostmi je to obrovská pomoc.
Zároveň se omlouvám, že občas působim jako žába na prameni, když mám něco poslat, nebo udělat, abyste mohli pokračovat v práci.
Re: Poděkování
Posted: 15:32 02. Jul 2010
by sendys
kuciku v cajku prece jen je to i pro nas pro hrace tak proc se nezapojit
Re: Poděkování
Posted: 17:05 04. Jul 2010
by Dark_Sidius
Děkuji drowům na dnešní hru!

Re: Poděkování
Posted: 20:15 04. Jul 2010
by sendys
Děkuju Ven za hru

sem zvedal jak se to bude vyvyjet doufam ze se bude vest dobre a trebapride i carodej
