Re: K systemu
Posted: 17:42 18. Mar 2008
jak?Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
jak?Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat. Protože jinak vede častá smrt k tomu, že znechucený hráč přestane hrát.Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
No jo, kazdej si neco prejem, mym pranim by zase bylo aby si postavy co maj familara taky toho familiara vazily, kdyz vidim prskavku nebo druida (hlavne teda asi toho druida) ktery svoji milovanou potvurku posilaj do nejvetsi reze stylem "je to jenom summon zarestim a je tu znova" pral bych si nakej system jako treba milej DnD system kdyz ti chcipne mas smulu a pockej si rok a denDarien wrote: Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat.