Page 12 of 12

Re: K systemu

Posted: 17:42 18. Mar 2008
by Kiri
Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
jak?

Re: K systemu

Posted: 18:44 18. Mar 2008
by Darien
Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat. Protože jinak vede častá smrt k tomu, že znechucený hráč přestane hrát.

Je to bohužel tak. Ano, jsme tu na RP serveru, ale bohužel při jeho velikosti je tu tak zoufale málo hráčů, které můžeš při pohybu potkat tváří v tvář, že třeba pro moji postavu je expování pomalu jedinou možnou zábavou... dřív jsem tu byl každý večer a hrál...ale teď prostě - musím smutně konstatovat, je to ...trochu nuda. Navíc jsem nedávno dostal od pavouků přes hubu a tři tisíce zkušenosti v tahu:)))

Ale je vidět, že neexistence craftu způsobuje odliv. Není prostě s kým "erpééčkovat", když to řeknu takhle... takže si myslím, že podpora toho, aby hráč alespoň měl šanci zdrhnout, protože se tu často díky tomuhle musí sólovat, by se docela šikla.

Re: K systemu

Posted: 19:08 18. Mar 2008
by Rejty
Na craftu a jinych vecech se usilovne pracuje. Bohuzel musite vydrzet...

Ne nikdo nechce, aby nekdo umiral. Jen se smrti hraci musi vyhybat poctivou cestou.

Re: K systemu

Posted: 19:40 18. Mar 2008
by Zyga
Darien wrote: Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat.
No jo, kazdej si neco prejem, mym pranim by zase bylo aby si postavy co maj familara taky toho familiara vazily, kdyz vidim prskavku nebo druida (hlavne teda asi toho druida) ktery svoji milovanou potvurku posilaj do nejvetsi reze stylem "je to jenom summon zarestim a je tu znova" pral bych si nakej system jako treba milej DnD system kdyz ti chcipne mas smulu a pockej si rok a den :evil:

Re: K systemu

Posted: 19:45 18. Mar 2008
by Darien
No jo, to bychom se mohli bavit o různých herních extrémech. Ale o to tu přeci nejde.