Page 12 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:27 18. May 2008
by Darien
NE NE NE, je to ten NEJlepší nápad na světě, páč je můj!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:48 19. May 2008
by DenGrasse
Darien wrote:NE NE NE, je to ten NEJlepší nápad na světě, páč je můj!

o tom přece nikdo nepochybuje
nicméně, pokud nechceš, aby tvoj epostava byla alchymista, nevěnuj se alchymii...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:02 19. May 2008
by Darien
DenGrasse wrote:Darien wrote:NE NE NE, je to ten NEJlepší nápad na světě, páč je můj!

o tom přece nikdo nepochybuje
nicméně, pokud nechceš, aby tvoj epostava byla alchymista, nevěnuj se alchymii...
Ale to já celkem chci:) Tady je chybná premisa, že nápady, které mám, jsou pořád jen určeny pro moje výhody, ale já se zamýšlím nad serverem jako takovým:) Takže já myslím na všechny ty chudáky, co si z nudy začali zkoušet alchymii a přitom chtěj být třeba zlatníkem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:09 19. May 2008
by Jachym
V anketě o zbraních napsal Melvik 100% pravdu že střelné zbraně jsou opmíjeny a střelivo nic moc a to lepší je neunosně drahé . Ano je to tak , ale já původně myslel že je to tak schválně že je to tak nastaveno že bude craft - šípař - a ten bude dělat o něco lepší šípy , no šípař to by neměl být problém to bývá jednoduchý a snadný craft - čímž by bylo několik problemu hned vyřešeno - že.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:58 19. May 2008
by melvik
v kraftu urcite munice vyrobit pujde
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:08 29. May 2008
by Jachym
Co nám na Thalii chybí? - Křesadlo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:49 29. May 2008
by Neithan1
a mne vtom pripade krabicky na blbosti.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:51 11. Jun 2008
by Skipp
Nejaký herbár, alebo viac knih o rastlinách - ktoré na čo slúžia, Mohlo by sa zaviesť niečo ako štúdium rastlín. Lebo tá alchymia je ťažká. Nikto nevie nič o rastlinách. Nemám ani toho najmenjšieho šajnu o tom na čo je dobrý napr. list jetele a to som mohol svojmu elfovi napísať 150 rokov vek:)
Nuž to mi chýba - herbár
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:13 11. Jun 2008
by kucik
Muzes ho zacit spisovat. Vyptavej se alchymistu, popisuj kde jsou rostliny k nalezeni... zabava na mnoho hodin

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:29 11. Jun 2008
by Skipp
kucik wrote:Muzes ho zacit spisovat. Vyptavej se alchymistu, popisuj kde jsou rostliny k nalezeni... zabava na mnoho hodin

Hmmm, to by bolo pekné mať vlastnú zbierku znalostí o rastlinách, asi by som si za to mohol vypýtať celkom slušný balík

Lenže kto by spravil ten herbár? Myslím akože normálnu knihu ktorú by si hráč mohol pestovať v invetári. Tak asi tvorcovia nie? Tak už to rovno napište

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:31 11. Jun 2008
by Daanri
Ked to napises a posles mi to, tak prekopirovat to do nakeho itemu je najmenej, ale najskor to musis napisat. Hotovu vec mozes poslat mne do PM alebo na mail
daanri@inmail.sk. Hodne stastia pri pisani.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:39 11. Jun 2008
by kucik
Muzes si to mezitim psat do deniku postavy a ten pak poslat nekomu z WB a IC to prodat do knihovny. Casem budou i knihy, do kterych pujde ve hre psat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:44 11. Jun 2008
by Skipp
Ho-hoo to znie akoby som sa už chystal

Možno by som sa aj chystal, ale bez podpory? ťažko, ako mám prejsť celou thaliou aby som pozháňal všetky rastliny? Sám? Asi ťažko veru, ťažko. Sotva nejakí hráči poznajú vlastnosti rastlín. Aj keby tu boli nejakí alchmisti, sám ich nenájdem
bez podpory? Ee!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:54 11. Jun 2008
by Daanri
Jemine, ked sa zlaknes kazdej vyzvy, tak co potom cakas. Thaliu mozes prejst v doprovode a hned mas skvely napad na hracsky Q pre ostatnych, mozes si najat ako doprovod ine postavy (uz je tu tolko reklam na Zeleznu pest, ze az), mozes najst hracskych alchymistov a pozistovat co ktora rastlina robi a naco ju pouzivaju. Urcite ked sa dozvedia naco to potrebujes tak ti radi pomozu. A hned mas skvelu zabavu do hry a skvele poslanie pre svoju postavu. Ono plati zakladne pravidlo, nehladaj preco to nejde, ale ako by to slo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:19 11. Jun 2008
by kaz
Me zde chybi superveverka, nevite nekdo kde je?
