Page 12 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:56 08. Apr 2008
by Kiri

Re: Vtípky

Posted: 00:27 09. Apr 2008
by Sorrow
Jonny wrote:http://www.youtube.com/watch?v=7J7AGC3Aixk
:mrgreen:
On i celej filmek je dobra hlina :D

Re: Vtípky

Posted: 14:41 10. Apr 2008
by Krata
Dylema žárovek

Kolik hráčů je potřeba na zašroubování jedné žárovky?
Žádný: Zaútočí na temnotu! Kolik má Třídu Zbroje?
Žádný: Hráči jsou zvyklí na temná místa a mají buď vidění ve tmě nebo louče!
Jeden: Bude-li jich víc, půjdou dělat něco jiného a zapomenou na to.

Kolik hráčů D&D je třeba k výměně žárovky?
Jeden, aby zkontroval, že není zapasťovaná, jeden připravený s léčivým kouzlem pro případ, že by někoho smahnula elektřina, jeden, který vymění žárovku, protože má nejvíc životů a jeden aby použil věčný plamen pro případ, že by náhradní žárovka nefungovala

Kolik hráčů Neverwinter Nights je třeba k výměně žárovky?
Hráči NWN nemění žárovky, ale existuje mod, který nejen umožní měnění žárovek, ale obsahuje také tři nové prestižky, sedm nových zbraní a změnu grafiky tak, že uvidíte všechny elfky nahé.

Re: Vtípky

Posted: 21:06 21. Apr 2008
by Krata

Re: Vtípky

Posted: 01:01 22. Apr 2008
by nomis_b
tak takovou blbost sem dlouho nevidel.. sem cekal neco chytrejsiho :?

Re: Vtípky

Posted: 06:10 22. Apr 2008
by Krata
nemáš smysl pro humor :)

Re: Vtípky

Posted: 17:21 22. Apr 2008
by Neithan1

Techno-remixu filmu 300 je plny youtube ale kazdy jeden ma nieco originalne a do seba :D mne sa to paci.

rada na zaver : skuste si na youtube vyhladat "Crying Britney Spears Fan" nic chytrejsie uz vzivote neuvidite.

Re: Vtípky

Posted: 22:47 12. May 2008
by Lord_Berserk

Re: Vtípky

Posted: 19:19 15. May 2008
by Pajule
jak se hraje nebo lépeřečen nehraje ale spíš kecá na DH(dragon hammeru) lehce řečeno poslední dobu je na klientovi zvěřinec :D posudte sami ;)
20:27:44 Sokolda(SK): sovicko?

20:30:10 Vstoupil hráč Liza318

20:30:30 PUX5: *mili si olízne tlapky a vyplivne pírko*

20:31:07 Sokolda(SK): :-O

20:31:16 Sokolda(SK): "nevi jestli snedla jeho nebo sovu" :D

20:33:07 PUX5: *teprve si tě všimne a podívá se na tebe s výrazem hladového chudáka po přechodu kalahari*

20:33:42 SwiftOwl: vykrmená kočička

20:33:46 SwiftOwl: mňam

20:33:52 Sokolda(SK): vypustte posy

20:33:55 Sokolda(SK): psy

20:34:08 PUX5: *nechápavě mnoukne a zamrká na tebe*

20:34:30 Vstoupil hráč Anglican

20:34:41 Sokolda(SK): vtaci se nezerou "karha"

20:35:19 PUX5: *dělá že o ničem neví a ocáskem zamete další pírka, co jsou za ní*

20:37:39 Sokolda(SK): zrovna kdyz sme se zacali sblizovat ji snis?.... zla kocka!

20:37:51 Vstoupil hráč Bambuscu

20:38:31 Pajule: vrrr:D

20:39:00 PUX5: *dívá se na ni s výrazem neviným výrazem* to já ne to samo...nebo nee to ta škaredá ovca tam *ukáže na ohradu a nevinné stádo oveček*

20:39:26 Sokolda(SK): pajky.... trhej!

20:39:28 Pajule: *podívá se na stádo oveček a radostně zavyje*:D:D:D:D

20:40:46 Pajule: *přikrčí se a pomalinku si jde pro ovečky*

20:41:12 PUX5: *nenápadně se vytratí na nejbližsí strom a pohodlně si lehne na jednu větev*

20:41:35 Sokolda(SK): "usadí se na ohradke pro ovecky, stahne kridla a sleduje dení"

20:41:56 Pajule: *přiblíží se k ovci ááá....chlamst*

20:42:23 Sokolda(SK): "temer se skydne z ohradky kdyz to vidi"

20:43:06 Pajule: *zubí se když dojí a větří další obět*

20:43:19 PUX5: hehe ted se drsně směju :D

20:43:23 Sokolda(SK): "dela ze tam neni"

20:43:34 Odešel hráč Bambuscu

20:43:37 PUX5: já to co sem měl naspat sem se napsal do hry :D

20:43:46 Sokolda(SK): :D

20:43:53 Sokolda(SK): a co to bylo?

20:44:16 Pajule: hehe zvěřinec

20:44:33 SwiftOwl: *přistane pajky na hřbetě*

20:44:36 SwiftOwl: hyjéé

20:44:45 PUX5: hehe Wino a Adel se asi divili proč Twiit dělala tohle * zívne a protáhne se na větvi, spokojeně leží s plným bříškem a sleduje jak ovce nahání* :D

20:44:46 Sokolda(SK): "zatleska" hezky sovoo

20:45:04 Sokolda(SK): :D heh

20:45:07 SwiftOwl: nojo to nemuže řict jen tak někdo že si osedlal pajky

20:45:29 SwiftOwl: dvojsmyslllll puxicku pojd me vyzvat na souboj

20:45:35 Pajule: :D

20:45:44 PUX5: vole

20:45:46 Vstoupil hráč Lidská_toaleta_62

20:45:48 Pajule: *ožžene se po sově na zádecha zlostně zavrčí*

20:46:03 Sokolda(SK): "ma strach o sovicku"

20:46:15 Sokolda(SK): "ale z ohradky nesleze"

20:46:19 SwiftOwl: *drzi se a roztahne kridla do rozpeti neco pres metr*

20:46:24 Pajule: //budeme házet na obratnst?:D

20:46:25 SwiftOwl: hyjeee

20:46:38 Pajule: *zahryzne se sově do křídla*

20:46:51 SwiftOwl: *zakousne se zobanem pajky do cuha*

20:46:55 SwiftOwl: **ucha

20:47:11 Sokolda(SK): auč "pro sebe"

20:47:12 PUX5: *pobaveně je sleduje z větve*

20:47:20 Pajule: zavrčí a třese se sovou v zubech*

20:47:55 Odešel hráč Tenicek

20:48:00 Pajule: *trhá z ní pírka*

20:48:08 Sokolda(SK): "ceka na sovickine posledna slova"

20:49:33 SwiftOwl: *vrazi vlčkovy pařáty do očí*

20:50:05 Sokolda(SK): "spitne puxovi" pry neznejsi pohlavi

20:50:10 Odešel hráč SamElanius

20:50:15 PUX5: ehmm co?

20:50:15 Pajule: phmf phmf phmf:D *zaknučí a praští sovou o zem*

20:50:33 SwiftOwl: *odletí a chechtá se*

20:50:51 Pajule: *regenerace* - =O) Xo) :D:D:D::D

20:50:57 PUX5: hehe

20:51:24 Pajule: *vrčíííí a zuří na blbou sovu bez peří*

20:51:31 Sokolda(SK): "sleduje nahou sovu"

20:52:47 SwiftOwl: hůůů! *histericky sletí na větev a začne se zakrývat před civícím sokolem*

20:52:52 Pajule: *začne se smíchy válet po zemi když vidí sovu a odhaluje tak ostré zoubky od krve z ovce a peř v nich od sovy*

20:52:56 SwiftOwl: nečum ty...

20:53:00 SwiftOwl: ty...

20:53:08 Sokolda(SK): ja... ?

20:53:10 SwiftOwl: no toto!

20:53:26 SwiftOwl: mám kamaráda výra ten tě zmydlí!

20:53:37 Pajule: *kouká oc dalšího by skalpovala*

20:53:52 Sokolda(SK): jen at prijde...

20:54:00 Sokolda(SK): ja mu dam na zobak

20:54:13 SwiftOwl: pche

20:54:18 SwiftOwl: váží 4 kila

20:54:21 Sokolda(SK): ja mam kamarada orla

20:54:23 PUX5: toho asi sežrala mili

20:54:27 Pajule: hmmm asi zavolám posilu

20:54:38 Pajule: vlků a vrrrčíků:D

20:55:01 Sokolda(SK): neumi letat ...pff..sou k nicemu

20:55:03 Pajule: *lehne si a pozoruje opeřeného sokolá*

20:55:08 Sokolda(SK): "polkne"

20:55:25 Sokolda(SK): mas dost "tise podotkne" byla bys tlusta

20:55:29 Pajule: *zubí se a z tlamičky jí čumí peří*

20:55:43 Odešel hráč Galia

20:56:00 Sokolda(SK): "pro jistotu zaujme vzletovou pozici"

20:56:16 SwiftOwl: tak to zas ne *vletí na sokola a cyhtne ho*

20:56:25 Pajule: jé tě jenom vylepšim aby ses líbil *směje se ale spíš vrčí*

20:56:32 Sokolda(SK): ne....dnes uz dost tuleni "k sove"

20:56:39 Odešel hráč Lidská_toaleta_62

20:56:44 SwiftOwl: pche *hodí sokola k pajky*

20:56:51 Sokolda(SK): krákrá

20:56:55 Pajule: phmf phmf phmf*odfrkne si a skočí radostně po sokolovi*

20:57:05 SwiftOwl: ja ti dam cumet na oskubanou sovicku

20:57:24 Sokolda(SK): puxiiiii ....silaaaas "vola o pomoc"

20:57:25 Pajule: *chytí ho za pařátky a položí a zem*

20:57:35 Sokolda(SK): "polkne"

20:57:38 Pajule: *a začne škubat*

20:57:45 SwiftOwl: jooo striptýz!

20:57:54 Pajule: *po chvilince vypadá jako pudlik *

20:58:06 Sokolda(SK): "place"

20:58:12 Pajule: *vyprská peří a radostně kouká na svoje dílo*

20:58:17 Pajule: líbí?

20:58:27 Sokolda(SK): vith dos

20:58:43 Pajule: tak jinak*vratí mu peří a začne škubat znova*

20:58:47 Sokolda(SK): :D

20:59:02 Vstoupil hráč marci24

20:59:06 Sokolda(SK): aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

20:59:09 Pajule: *celího ho voškube a nchá mu peří na hlavě (pankáče*

20:59:18 Sokolda(SK): kúl...to mi nech

20:59:32 SwiftOwl: *nahatá sova rychle letí k nahatému sokolovi*

20:59:54 Sokolda(SK): co sem dluzny? "k pajky"

21:00:03 Sokolda(SK): huš zradce

21:00:05 SwiftOwl: *tulí se*

21:00:22 Pajule: sundat tu kočku na stroměě

21:00:27 Pajule: *zamrká*

21:00:32 Sokolda(SK): dohodnuto

21:00:40 Pajule: *podá pac*

21:00:53 Sokolda(SK): poda co zbylo z kridla

21:00:56 Sokolda(SK): **

21:01:13 SwiftOwl: co je zelena barva na foru?

21:01:24 Pajule: dobrý obchod*pokýve hlavou*

21:01:39 Sokolda(SK): "na chvili odleti"

21:01:47 Pajule: *zamrká modrošedýma očíčkama a kouká za sokolem*

21:01:56 Sokolda(SK): "prilitne s tisovym AA lukem a tulcem sipu +5"

21:02:33 Sokolda(SK): "porad nahy s cirem"

21:02:35 Pajule: *protáhne tlamu do úsměvu , ale vypaád t spíš jako kdyby cenila zoubky*

21:03:03 Pajule: *pár pírek mu vrátí a udělá mu tak pěknej modní obleček k číru*

21:03:14 Sokolda(SK): "nasadi celenku a udela si prostor"

21:03:41 Sokolda(SK): "olizne pirka na sipu a napne luk"

21:04:19 Sokolda(SK): fiúuuuušššfííí "letí"

21:04:46 marci24: cus

21:05:16 Odešel hráč petr11111

21:05:17 Sokolda(SK): pic

21:05:36 Archvala: grrrrrr

21:06:40 Pajule: *kouká jak letí šíp*

21:06:43 Pajule: //ahoj:D

21:06:48 Sokolda(SK): "taky kouka"

21:06:58 Sokolda(SK): leti nak dlouho vid? "podotkne"

21:07:03 Pajule: jojo

21:07:14 Pajule: chmm nemam na tu kočku chut

21:07:24 Pajule: jdu spát raději

21:07:31 Sokolda(SK): :)

21:07:57 Pajule: dneska byl úspěšněj den*zvedne se a rychle se rozběhne někam do pryč*zatim sokole*zavyje*

21:08:04 Pajule: muhahahah idu do hry

21:08:05 Sokolda(SK): "mava"

21:08:08 Pajule: :D

21:08:23 Sokolda(SK): "je z nej punk style pták"


a novéé párování :D

16:43:17 Pajule: aoj
16:43:17 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=BJxGEoySoFA&NR=1

16:44:18 Odešel hráč Duke_Ertai

16:50:09 Vstoupil hráč levhart007

16:52:02 Vstoupil hráč Tenicek

16:52:30 Tenicek: hu

16:58:42 Vstoupil hráč Missak_DM

17:00:41 Vstoupil hráč zdenda.pe

17:06:33 Vstoupil hráč zdenda.pe

17:07:38 Tenicek: hoj mišáku

17:10:26 Missak_DM: Ahojky

17:10:39 Missak_DM: Promin že sem neodepsal hnedka.. obědval jsem

17:11:18 Tenicek: jo v pohodě, zařtijm si nestěžuju ;)¨

17:11:24 Odešel hráč Hejky

17:21:44 Vstoupil hráč Sokolda(SK)

17:21:49 Sokolda(SK): cus deti

17:21:55 SwiftOwl: ahoj dědo

17:21:56 Sokolda(SK): a ptáctvo

17:21:59 Tenicek: hoj tati

17:22:09 Sokolda(SK): a sakra....tolik potomku? :D

17:22:23 Tenicek: tak u mě už jich máš tak 7 :D

17:22:37 Sokolda(SK): proboha....celej táta :)

17:22:56 Tenicek: :) já sam abych tolíp neřeklůa

17:23:12 Sokolda(SK): dle me nejsou moje.....jake barvy maj pirka?

17:23:26 Tenicek: červčený nabřšku

17:24:16 Tenicek: hnědý na zádech

17:24:27 Sokolda(SK): hmhm

17:24:43 Tenicek: jnjn

17:25:01 SwiftOwl: :D

17:25:03 Sokolda(SK): ale s alimenty nepocitejte

17:25:06 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=hFFH8DaOHQg

17:26:11 Sokolda(SK): hmm sovicka ma zjevne hnizdo pobliz youtube

17:26:13 Tenicek: ksss, si jako myslíš že je sam autáhnu ty ptáku?.)

17:26:27 Sokolda(SK): ano :)

17:26:30 SwiftOwl: je to uzasny

17:26:36 SwiftOwl: jak se tam jeste cpe tema banananama :D

17:26:59 Tenicek: to teda ne, ti přistřihnu křídla abude _:P

17:27:16 Sokolda(SK): na me kridla nesahat

17:27:22 Tenicek: nebo?:/P

17:27:25 Sokolda(SK): to je druha vec v poradi co se mi nesmi pristrihovat

17:27:44 Tenicek: nebo?:P

17:27:58 Sokolda(SK): nebooo

17:28:03 Tenicek: noooo?:P

17:28:11 Sokolda(SK): "tuze premejsli"

17:28:17 Sokolda(SK): nebo se nastvu

17:28:26 Tenicek: a pak?:P *šklebí se*

17:28:30 Sokolda(SK): a páák

17:28:34 Sokolda(SK): "tuze premejsli"

17:28:38 Sokolda(SK): budu zlej

17:28:44 Tenicek: jáááá?:

17:28:48 Tenicek: k

17:28:55 Sokolda(SK): jaaaak?

17:28:58 Sokolda(SK): "tuze premejsli"

17:29:02 Sokolda(SK): MOC!

17:29:13 Tenicek: já mám ráda zlý pány :P

17:29:29 Sokolda(SK): fakticky?

17:29:37 Tenicek: joo :P

17:29:42 Sokolda(SK): no bezva :))

17:29:47 Sokolda(SK): toz co podniknem?

17:29:58 Tenicek: pudem se zlískat podobraz :P

17:30:18 Sokolda(SK): mluv tak aby ti i ja rozumel :D

17:30:29 Tenicek: ožerem se :E

17:30:39 Sokolda(SK): :D takhle to mas rict hned....jde se

17:30:52 Tenicek: ok kde?:P

17:31:04 Sokolda(SK): v hospode

17:31:11 SwiftOwl: to ja začnu používat slovník aby mi internetová komunita rozumnela

17:31:12 Tenicek: berou naturalie?

17:31:20 Sokolda(SK): neberou

17:31:27 Tenicek: škoda,nemám many :(

17:31:36 Sokolda(SK): teda...podle toho jake natrualie myslis

17:31:37 SwiftOwl: SoKoLiIiCzEk tE ZwE O_o SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!! :((((((((

17:31:51 Sokolda(SK): chachacha

17:31:53 SwiftOwl: Ya xCu tAkY :-/ NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!! :((((((

17:32:10 Sokolda(SK): ja te nemam rad..... si me podhodila psovi

17:32:10 Tenicek: *schová se pod stůl*

17:32:30 Missak_DM: Sova no...

17:32:39 Missak_DM: Jak tě mám jako myš mít rád :)

17:32:54 Missak_DM: dej mi důvod :D

17:33:02 Vstoupil hráč Galia

17:33:10 SwiftOwl: DuUuWoD? :-/ *MuUuUcK*

17:33:20 Sokolda(SK): "plesk"

17:33:40 SwiftOwl: CoE? cO Me mLaAaTiIiSh? O_o *LoWe*

17:34:02 Sokolda(SK): si zaslouzis

17:34:29 SwiftOwl: YaKtO? :-/ WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!

17:34:32 Tenicek: už je klid? *vykukuje zpod stolu*

17:34:48 Sokolda(SK): "plesky plesk"

17:34:52 Sokolda(SK): ne teenicku

17:35:05 SwiftOwl: NeX Si tOhO!!! bO Ti yEdNu kLoWnU =) *MuUuUcK*

17:35:07 Tenicek: áááá *vezme si pod stůl flačku a spokojeně jí cucá*

17:35:22 Sokolda(SK): vidis sovo co delas? ted to vychlasta bezeme

17:35:29 Missak_DM: Sovo kolik ti je? píšeš jak třináctiletá holka do mobilu :) *utírá si rtěnku*

17:35:42 SwiftOwl: TaK BuDeSh bUmBaTh sE MnOu nO =) loWiIisKuYu EmO!!! :-**

17:36:04 Sokolda(SK): nech toho

17:36:05 Missak_DM: brácha je trošku emo

17:36:16 SwiftOwl: YaAa uZh ySeM WeLkAaA SoWa </3 i hATe EWeRyOnE!!!

17:36:21 Sokolda(SK): sova je urco striskana

17:36:24 Tenicek: *vezme si brčko a začne cucat brčkem*

17:37:10 Missak_DM: Božínku...

17:37:20 SwiftOwl: Ty sEsH StRzAaAsKaNeY Ty kOrZaLo sTaReY =( YaAa Se PoDrZiIiZnU!!! :((((

17:37:42 Sokolda(SK): "plesk"

17:37:48 Tenicek: nedám moje *drží si flašku pod stolem*

17:37:58 SwiftOwl: HeEy zA Co bYlO ToDlE? </3 SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!

17:38:35 Sokolda(SK): "prituli se k sovicce"PoGoDaAAa

17:38:40 Odešel hráč Missak_DM

17:39:34 Tenicek: *začne se šťourat v ...*

17:40:10 Sokolda(SK): "jako prve ho napadne nos"

17:40:28 Tenicek: *flasce* sokole máš tu půlku

17:40:41 SwiftOwl: SeSh pEkNe nExUtNaAa :-*** UmIiIrAaAm, ZhiWOT jE Na hOwNo!!!

17:40:41 Sokolda(SK): "skoukne flasku" dikas

17:40:44 Mates31cz: Drax ?

17:41:02 Tenicek: si pro ní poĎ já ti jí nedám

17:41:03 Mates31cz: kam si odesel draxi ?

17:41:10 Sokolda(SK): nemuzu...tulím

17:41:24 Sokolda(SK): umis hazet?

17:41:29 SwiftOwl: DrAxXxIiIcZeK Tu nEeEnI ;-* *MuUuUcK*

17:41:34 Tenicek: dobře *začne se tulit k flašce* nedám smůla

17:41:50 Pajule: sová se zbláznila*zavyje a raději jde pryč*

17:42:08 Sokolda(SK): jak to mluvis k me sovicce?

17:42:11 Sokolda(SK): styd se

17:42:24 Tenicek: chudák marci *šeptá flašce*

17:42:43 Sokolda(SK): to je nahoda...ma holka se jmenuje stejne jak tva flaska

17:42:45 SwiftOwl: YuUuUuU Ty sEs mE ZaStAl? :-*** *rozzáří se*

17:43:01 Tenicek: si pro ní poď

17:43:21 Sokolda(SK): nene..musim dohlizet na soviccku at si neco neudela

17:43:30 Tenicek: si špupni do hnízda

17:43:36 SwiftOwl: HeLe nEsNaZ Se mI Ho oDlOuDiTh yOo? xD SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!! :((((((((

17:44:18 Tenicek: sokol je radši na malý než na větší než je sám *šklebí se*

17:44:45 Sokolda(SK): To nEeEnI PrAwDa =( Toe WoDWazZz Woe!!!

17:44:54 Tenicek: was?

17:44:55 SwiftOwl: PxE Ya ySeM ZaSeYc zKuShEnEyShIiI NeZh tY CaAaPkU ^_^ *KiSs*

17:45:15 Tenicek: *začne se chlámat*

17:45:47 Sokolda(SK): AfK </3 YaAa Se PoDrZiIiZnU!!! :((((

17:45:54 SwiftOwl: WoNa sE NaM XeCtA UdElEy s tIm nEcO LaSkO <3 *KiSs*

17:46:21 Tenicek: *chlámá se etě víc*

17:46:55 Sokolda(SK): YaKa lAsKo .. MaS To dRzEtH W TaYnOsTi dRaHa :-/ *KiSs*

17:47:07 Vstoupil hráč Paul325

17:47:10 Paul325: nazdar

17:47:19 Paul325: klobouk dolů, je nás víc jak na "deomezeně"

17:47:47 Sokolda(SK): CuSiK PaUlIcKu xD FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!

17:49:12 Sokolda(SK): afk..simpsons

17:49:12 Tenicek: máme tu novej pár *cucá flašku rumu*

17:49:28 Paul325: o co sem přišel?

17:49:39 Tenicek: sova nám sbalila sokola

17:49:47 Sokolda(SK): o lovestory paulicku

17:50:00 Tenicek: a mě nechá na krku dětska

17:50:17 Paul325: strix balil katrin??

17:50:22 Odešel hráč UriasDragon

17:50:25 Tenicek: was?

17:50:39 Pajule: poóc

17:50:43 Tenicek: ¨co?

17:50:52 Paul325: nebo které figurky to vlastně sou ;)

17:50:54 Pajule: btw ahoj paulíku bejt tebou bacha

17:51:03 Tenicek: sokol a sova :P

17:51:04 Paul325: mě??

17:51:07 Sokolda(SK): zadne figurky paule

17:51:16 Paul325: aháá ptáci se berou ;)

17:51:36 Sokolda(SK): ani ne..nevyslo na prsten kuli alimentum

17:51:40 Pajule: hehe vlcí budou mít hody*mlsně se olízne*

17:52:15 SwiftOwl: Me tO NeWa sOkOlIiIcZkU YaAa tE LoWiIiSkUyU I KdYzH MaAaSh s tEnI KuPu pTaAaCzAt <3 MrTe Te MuCiNkAaAm PiCzO!

17:52:46 Paul325: uhh napište to po čestu a ne hieroglificky ;)

17:52:57 Pajule: žíš pro každej píše atakhle jak pako?

17:52:58 Odešel hráč levhart007

17:53:08 Pajule: přesně paulíku souhlasim;)

17:53:22 SwiftOwl: PtZ ToE In a tAkY MoCiNkY FaYn :-*** BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(

17:53:24 Pajule: a to když si s někym takovim píšeš tak to je o nerv

17:53:25 Paul325: počky překládám ;)

17:53:33 Pajule: .D

17:53:37 Paul325: ehm..

17:53:52 Pajule: *raději si odběhne pro ovci*

17:54:03 Tenicek: *vytáhne kleštičky na řasy a vlýtne na sovu aby jí přisrtřihla křídla*

17:54:10 Paul325: "Me to neva sokolicku, ja te lovickuju i kdyz mas s teni kupu ptacat :-D mrte te mucinkam pico?? :D:D

17:54:22 SwiftOwl: SoKoLiIiCzKu pOmOoOc :-*** SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!! :((((((((

17:54:42 Pajule: :D

17:54:59 Pajule: to aby se tady jedný vlčici otočila hlava kolem:(

17:55:00 Paul325: ptaku ptaku ze se nestydíš, nechat sovu, tak ptáka mudrýho ;)

17:55:08 Sokolda(SK): "prituli se vic"

17:55:49 SwiftOwl: WiDiIiSh tYmRxO On mE XrAaAnIiI TaK NeZhAaArLi a oDpLaW Za tEmA PaRxAnTaMa sWeYmA ^_^ NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?

17:56:17 Tenicek: *přistřihne křídla i sokolovi a chechtá se*

17:56:40 Pajule: *směje se chytré dračí lordce*

17:57:34 Tenicek: *tlemí se a cvaká kleštičkama*

17:58:07 Tenicek: kdo chce dál?

17:58:43 Pajule: počkje počkej-rozběhne se y vytrhá sokolíkovi i sově všechno peří*

17:58:44 SwiftOwl: UsHmIkNi pAyUlI OcAs =) Emo Ye BeSt!!!!!

17:58:54 Paul325: vidíš ty mr..?? on me ztratil? tak nezárly a odplav za tema parantama svejma. nema nekdo žiletku? *překládá *

17:59:18 Pajule: *s radostným vrčením běží pryč a oplive po cestě peří*

17:59:20 SwiftOwl: MaAaSh tO BlBe :-*** *LoWe*

17:59:35 Paul325: usmikni pauli ocas?

17:59:42 Paul325: komu? :D .. jo vím že to mám asi blbě :-D

17:59:49 Tenicek: ona je muž

17:59:52 SwiftOwl: PaYuLi :-/ Toe WoDWazZz Woe!!!

18:00:12 SwiftOwl: Ne wLk yE ^_^ MTMMMMMR

18:00:30 Pajule: *zoufale zavyje*

18:00:31 Tenicek: českýýý *už šilhá*

18:00:42 Pajule: Teníčko s tim musíme néco udělat

18:00:46 Paul325: pajule.. to wod.. cože??

18:00:48 Tenicek -> Pajule: máš icq?

18:01:02 Paul325: a dost končím, pravda, ve škole sem se flákal a nevěnoval překladům

18:01:02 Tenicek: *začne sovu ošmikávat*

18:01:07 Paul325: nikdy nebudu egyptolog!

18:01:16 Tenicek: ¨paule to já taky ne

18:01:47 Tenicek: i když o prázkách jedem na vykopávky do čech

18:02:17 Pajule -> Tenicek: jj

18:02:18 Tenicek: *došmikne poslední peří sově a zašklebí se když je nahá bez peří*

18:02:30 Tenicek -> Pajule: dala bys mi ho když už mě máš na lidech v kontaqktu?:)

18:02:42 Pajule -> Tenicek: pošlu to ho vzkazém jů;)

18:02:52 Tenicek -> Pajule: ši hoďňá

18:03:48 Pajule -> Tenicek: =o)

18:04:04 Pajule: phmf sokol je zrádce*odfrkne si*dobře jim táák

18:04:26 SwiftOwl: *nalepí se nahatá na sokola*

18:04:59 Tenicek: *tlemí se a začne si vycpávat polšťář*

18:05:39 Sokolda(SK): ehm

18:06:08 Tenicek: *rozchechtá se etě víc*

18:06:29 Sokolda(SK): jak moc je nahata?

18:07:03 SwiftOwl: uplně

18:07:24 Sokolda(SK): hustÝ

18:07:39 SwiftOwl: PaUlE TeNi tAdY HaRaShIiI ZhAaAdAaAm pOtReStAaAnIiI YsI AdMiN :-/ *LoWe*

18:07:57 Vstoupil hráč Liza318

18:08:15 Tenicek: *pořád se tlemí*

18:08:34 Paul325: tak jo..

18:08:39 Paul325: teni ban do ..

18:08:44 Paul325: dokaď sen epřestanu smát tak ho máš :-D

18:08:46 Tenicek: kam?

18:08:46 Pajule: minuty:D

18:08:50 Vstoupil hráč Franceska

18:09:14 Pajule: Paulíku já teni budu chránit je to kámoška*začne vrčet a cenit zoubky* //:D:D:D::D

18:09:25 Paul325: To sEm zMeTeK Co? ;) <3 *MuUuUcK*

18:09:31 Paul325: che che che :D

18:09:38 SwiftOwl: PrO PaYuLi bAn tAkY TaKy mE NaPaDlA <3 NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!! :((((((

18:09:44 Tenicek: *pořáds se tlemí a už z toho brečí*

18:10:11 Sokolda(SK): sem spet deti

18:10:24 SwiftOwl: TaKlE MuSiIiMe wShIxNi sPuStItH Na sIlAs aZh pRzIyDe wOe, Yi rAnIiI MrTwIcE :d :-/ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!

18:10:25 Pajule: phmf phmf

18:10:33 Odešel hráč Franceska

18:10:48 Paul325: TaK Yo wOe, NeYsOu tO EkOlOgIsTi. TaDy yE StRaNa zElEnYyYx wOe wOe, NeMaAaTe rAaAdI SoWy.. kRzIcZiIiTe nA Ne, ZlObIiItE A PoRuShUyEtE ZaAaKoNy. CzAu. :d =) BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(

18:10:49 Tenicek: čřesky

18:11:41 Paul325: PrZeKlAd u mE DoMa. :-/ ToKiO HoTeL RuLezZz!!!

18:11:43 Tenicek: *ustříhne paulovi chlup*

18:11:45 Pajule: týý smrtinoško..Tení rozumíš jim?

18:11:58 Paul325: Jau! Ale nevadí, mám jich hodně

18:12:02 Pajule: *dočista se z nich zblázní*

18:12:10 SwiftOwl: My mLuWiIiMe cZeSkY ToEn tY CzEsKy aSi nEuMiIiSh xD *KiSs*

18:12:11 Tenicek: a to sem si pořád myslela že blbost někdy pochopim :)

18:12:16 Pajule: vuááá tokio hnus sem tahááááj

18:12:24 Paul325: ShIlTe sHiLtE BlAaAzNeTe ;) :-/ FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!

18:12:43 Tenicek: drz uz hubu sovicko :) by Cervic

18:12:49 Pajule: ozáwbgWFBqlgobskoekknsjly,mvfg

18:12:57 Sokolda(SK): suhlasim sa pajulkou

18:13:14 Tenicek: to byla tvoje žensa¨

18:13:19 Paul325: NeYaKyYy pRoBlEeEm pTaAaKu? <3 SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!

18:13:21 Sokolda(SK): a ktera ne ?

18:13:23 SwiftOwl: Ty dRzH HuBu cAaApKu <3 loWiIisKuYu EmO!!! :-**

18:13:47 Tenicek: *ustřihne paulovi 5 chlupů*

18:14:12 SwiftOwl: ZaBaNuY Yi zA ToHl uZh pErMa <3 ToKiO HoTeL RuLezZz!!!

18:14:21 Pajule: *začne vrčet na paula*

18:14:45 Tenicek: *ustřihne sovičce zobák aby už nemohla kdákat*

18:14:53 Sokolda(SK): Se z wAaAs zBlAaAzNiM DeTi =( BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(

18:15:05 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=kfMnM5Y2rw8

18:15:13 Tenicek: etě ty začínej *ustřihne mu krídlo*

18:15:17 Sokolda(SK): auč

18:15:18 SwiftOwl: RuLeEeZzZ </3 *LoWe*

18:15:20 Sokolda(SK): "plesk"

18:15:28 Tenicek: zlej pán

18:15:37 Pajule: počkej

18:15:45 Pajule: Tení musímě nasadit jino taktiku;)

18:15:53 Pajule: kašlat na ně:D

18:15:54 Tenicek: ok co navrhuješ?:P

18:15:55 Sokolda(SK): *tLeMiIi sE* xD <3 :-***

18:16:18 SwiftOwl: *mLaTiIi sE SmIiIxY* nEmAy nA NaAaS </3 NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?

18:16:22 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=IX701UimhTM

18:16:26 Tenicek: tohle je muzika

18:17:03 Sokolda(SK): Ya nIc nEsLySiM <3 WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!

18:17:33 Pajule: http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U a tohle

18:17:44 Paul325: SkAaAaAaAaAkAl pEs wOe, PrZeS OwEeS. pRzEs mInOwYyY PoLe. YeDnA MiNa wYbUxLa wOe, OdStRzElIlA Mu kOuLe :-d xD SeSh hUstEy!!! mEgA WoE! *zpívá*

18:18:19 SwiftOwl: YoO PaUlIiIcZkU Ty yEdEsH =) NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!! :((((((

18:18:26 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=W5potDKT2k4

18:18:36 Pajule: ale nejlepší je http://www.youtube.com/watch?v=IcClXkuM-Bs

18:19:00 Paul325: To nErZiIiKeY ^_^ *MuUuUcK*

18:19:05 Sokolda(SK): *uz me kapku zacina bolet hlava*

18:19:05 Vstoupil hráč UriasDragon

18:19:22 Pajule: nebo nirvana;)

18:19:26 Tenicek: *dá mu ruce na oči* má na tebe špatnej vliv co? *zašeptá*

18:19:44 Sokolda(SK): ano ano

18:19:46 Vstoupil hráč marci24

18:19:51 Sokolda(SK): "place"

18:19:52 marci24: ahojte

18:19:56 Sokolda(SK): "place jeste vic"

18:20:07 Paul325: NePlAcZ PtAaAkU X_x Toe WoDWazZz Woe!!!

18:20:08 SwiftOwl: AyOy mArCi :-*** *MuUuUcK*

18:20:13 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=BoAjR9pP72Y

18:20:17 Sokolda(SK): doooooooooooooooooooost

18:20:30 Sokolda(SK): *mlati hlavou do stolu*

18:20:31 Tenicek: marci, zbláznil se ti tu sokol

18:20:34 Pajule: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz *z vlka se proměnila na mouchu*

18:20:43 marci24: vidim vidim a stihol aj nakazit ostatynch

18:20:48 Sokolda(SK): "promeni se v zabu"

18:20:56 Paul325: *při ruce má pixlu s raidem*

18:20:57 Tenicek: to zas ne, spíš tu započít novo rodinu *šklebí se*

18:21:14 Pajule: *letí vysoko na zajičí bobky*

18:21:18 marci24: :D

18:21:29 Pajule: nesqííííík

18:21:35 Tenicek: novej sokol *tlemí se a zalezer zas pod stůl s flaškou*

18:21:50 Sokolda(SK): tubidubijeeeeé

18:22:05 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=ce1MC48T3p8

18:22:05 Pajule: *po chvíli se promění zpět a sní žábu*

18:22:09 marci24: bude mi chybat ten stary..ale...prezijem to..mozno

18:22:11 Sokolda(SK): podráaz

18:22:12 SwiftOwl: to mám ráda

18:22:19 Sokolda(SK): sovicko a ja ze mas rada me

18:22:26 SwiftOwl: tebe taky

18:22:27 Tenicek: *má pod sebou už smíchy loužičku*

18:22:30 SwiftOwl: nade vše

18:22:42 SwiftOwl: už ses rozešel s marci? mě už to čekání a předstírání fakt nebavi!

18:22:57 SwiftOwl: pořád říkáš že se s ní rozejdeš, že miluješ jenom mě

18:23:00 SwiftOwl: a nic

18:23:11 Sokolda(SK): to rikam kazdy :)

18:23:12 Tenicek: :D ach ty milenky

18:23:24 marci24: sovicko..este si pockas...mne to vravel 3roky:D

18:23:44 marci24: potom som prisla na rad ja..tak teraz cakajte a stojte v rade*vypúlazuej na nich jazyk*

18:23:46 Tenicek: tenhle pár tak nic nerozbije, je to ověřený :)

18:24:09 marci24: hehe...presna tak teni..vlastne skusenosti co??*mrkne na nu jednym okom*

18:24:24 Sokolda(SK): takhle to dopadne kdyz se setkaj vsechny milenky a holka

18:24:28 Tenicek: si piš *upije s flašky rum a s úsměvem jí ho podá*

18:24:48 Tenicek: já nikdy tvoje milenka nebyla *přísahá

18:24:51 marci24: diky teni, ja nepiju *usmeje sa na nu*

18:25:13 Tenicek: nevadí, stejně je to sokola

18:25:24 Sokolda(SK): heey..muj chlast nikomu nedavej

18:25:44 Tenicek: je muj

18:25:45 Sokolda(SK): tyo tohle je tezsi jak sem mysle...si dam nacas pokoj s holkama

18:25:49 marci24: sokolik, ked si nechcel aby som spoznala tvoej milenky..preco si ma dal nainstalovat gp a nwn??? *usmeje sa na neho skodoradostne*

18:26:11 Sokolda(SK): lebóo hmm lebó....

18:26:26 Pajule: marci uklidnim tě..já sokoli ráda ale tohodlé né:D:D::D:D:D:D:D:D

18:26:38 Sokolda(SK): pajulka ...uz se nemusis pretvarovat

18:26:39 marci24: :D:D ja mam zas rada m...pssst

18:26:47 marci24: *buchne sa po ustach*

18:26:48 Tenicek: já mám ráda marci

18:26:54 Tenicek: tak

18:27:57 Sokolda(SK): "potí se"

18:28:13 Tenicek: *spokojeně se usmívá*

18:28:30 Sokolda(SK): co se xichtis?

18:28:41 Pajule: *křiví xicht*

18:28:45 SwiftOwl: AtH Se kSiXtIiI BaBiZnA <3 NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?

18:28:51 Tenicek: konečně sem to řekla a je kldi

18:29:00 Sokolda(SK): co si rekla,?

18:29:10 Tenicek: že ti změkla

18:29:13 SwiftOwl: Ze mA RaDa mArCi </3 BiLlIiIsHeK Ye BeSt!

18:29:19 Sokolda(SK): co mi zmeklo? :)))

18:29:24 Tenicek: sova

18:29:26 Sokolda(SK): pche marci je moje

18:29:29 Sokolda(SK): sova taky

18:29:30 SwiftOwl: no co ses podival na teni a zmeklo ti

18:29:34 Sokolda(SK): :D

18:29:35 Tenicek: nene marci je moje

18:29:55 SwiftOwl: ale neboj v noci to dame do poradku, zas to vytuhne

18:29:55 Sokolda(SK): dohodnuto..ale sovu si necham

18:29:59 Sokolda(SK): :D

18:30:31 Tenicek: si jí nech, stejně nemá peří a marci je lepší

18:30:41 Pajule: a pak kdo kazí tu mládež:D:D:D:D

18:30:47 Sokolda(SK): nema peri? no a? ...rovno svlecena.....se nemusim namahat

18:30:48 marci24: kto vie po francuzsky tak mu prezradim: j ´aime la petite souris

18:31:09 Sokolda(SK): uuu to bylo francuzsky? "cmuq cmuq cmuq cmuq"

18:31:34 marci24: ano ano franzsky* sklebi sa lebo keby sokol vedel co to znamena...*

18:31:34 Pajule: marci plosím plosím šeptni mi tó*mrká na ní vlčíma očíčkama*

18:31:45 marci24 -> Pajule: ja mam rada malu misku

18:31:51 Pajule: jéééé

18:31:59 SwiftOwl: *otevira francouzsko český slovník*

18:32:02 Sokolda(SK): chmpf ..tolik zenskejch tady uz nezvladam :((( puxiiiiii "vola"

18:32:08 Pajule: héč a já t už vim a nepovím:D

18:32:12 marci24: a ti to aj precita mmojou zvucnou francuzstinou chces sokolik?

18:32:21 Sokolda(SK): ja vem co to znamena

18:32:34 marci24: *usmieva sa na sokolika a caka*

18:32:52 Sokolda(SK): mne staci ze mrknes a uz vim presne na co myslis..te znam dlouho

18:33:01 Sokolda(SK): si tak citelna

18:33:07 SwiftOwl: mišáčka jo?

18:33:09 Tenicek: nech mi jí

18:33:13 Sokolda(SK): jop

18:33:22 marci24: *sklebi sa*

18:33:34 Sokolda(SK): misacek sa dalsiho prechodu kolem dejvicky nedozije

18:33:40 Pajule: tohle by bylo na telenovelu a mělo by to největší sledovanost:D

18:33:52 marci24: j´admire le gand faucan

18:33:56 Tenicek: to jo esmeralda verzus bety _:D

18:34:05 Sokolda(SK): jasne....nakonec zjistim ze marci je ma segra, nebo teni abo sova abo pajulka chlap

18:34:19 marci24: missacka sa mi ani nedotknes sokolicku..ti utecie skor ako ty otvoris zobacik*vyplazuje na neho jazyk*

18:34:25 Tenicek: já ne ,ě do toho netahej

18:34:35 Sokolda(SK): uverim az uvidim nahou

18:34:50 SwiftOwl: jen tak pro zajimavost

18:34:52 Tenicek: marci, že mě pozveš na svatbu :)

18:34:58 SwiftOwl: ja se hlodavci živím

18:35:07 Sokolda(SK): ja se zivim hlodavci taky

18:35:11 Pajule: á já všim co je živí:D

18:35:12 Sokolda(SK): neskocime na veceri sovicko?

18:35:13 SwiftOwl: takže když mě sokolíček požádá o laskavost...

18:35:15 Paul325: MaAaM HlAd.. =) NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?

18:35:27 marci24: svadbu? teni, ved ty si nevesta:D

18:35:28 SwiftOwl: ty jíš žíletky? :D

18:35:32 SwiftOwl: železožrout

18:35:33 Tenicek: s tebou?: P ok

18:35:38 Paul325: sakryš..

18:35:41 Paul325: a každej to ví ;)¨

18:35:53 Sokolda(SK): nojo paulicek je vostrej

18:36:05 Pajule: *sní sokola*

18:36:12 Pajule: =o)

18:36:18 Tenicek: *začne se znovu smát*

18:36:22 Sokolda(SK): "udela ji v brichu rachot"

18:36:25 marci24: no napriklad tweni..akurat..ja nesom moc na holky..ale mozno nam to bude raz klapat..ak budem moct mat milencov...

18:36:30 Pajule: *a pak sovu*

18:36:55 Pajule: *ale tý jen kousek

18:36:57 Sokolda(SK): "pozdravi sovu"

18:37:02 Pajule: *nechá jí hlavičku*

18:37:11 Pajule: *venku a sní nožičky*

18:37:15 Pajule: *a kšídla*

18:37:19 Sokolda(SK): "pozdravi nozicky"

18:37:19 SwiftOwl: NeMaAaSh zHiLeTkU? ^_^ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!

18:37:26 Tenicek: neboj marci to dáme :)

18:37:28 marci24: *smeje sa.*chudak pajulka..urcite dostane zacpu z vas...

18:37:44 Sokolda(SK): nejsu skazenej

18:37:48 SwiftOwl: NeBo bOlEnIiI BrZiXa :-/ FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!

18:37:51 Tenicek: mám tu uhlý *vytáhne ohořelej klacek*

18:38:00 SwiftOwl: AzH Se bUdEm kLoWaTh wEn =( loWiIisKuYu EmO!!! :-**

18:38:02 marci24: teni ale jedna podmienka..moji milenci nesmu byt aj tvoji* sklebi sa na teni*

18:38:24 Sokolda(SK): se to nejak promichava...ja uz nevim kdo je s kym

18:38:26 Pajule: *S UKOUSNE SOVĚ ZOBÁK A HODI HO DO MRAVENIŠTĚ*:d

18:38:29 Tenicek: ani jeden? *škrábe se za uchem*

18:38:42 SwiftOwl: nojo začíná to tu vypadat jak události kolem jisté puxovy postavičky

18:38:47 SwiftOwl: lilye :O

18:38:51 Sokolda(SK): a proc si me sezrala ty vado?:...nemeli sme spojenectvi odvcera?

18:38:53 Tenicek: nežřárly épořád

18:39:10 Pajule: štval si mi*zubí se*

18:39:19 Sokolda(SK): čim?

18:39:19 marci24: ani jeden teni.... jedina moja podmienka..mozes mat krajsich, lepsich, inteligentnejsich, vykonnejsich..ale nie mojich...

18:39:21 Pajule: aa néjsem vada.D

18:39:31 Sokolda(SK): ok teni...toz ja jsem tvuj teda

18:39:36 Sokolda(SK): tak me nezer :D

18:39:37 Tenicek: a oni tebe můpžou co?

18:39:43 Pajule: buduuu

18:39:43 SwiftOwl: proste teni, sokolika mit nebudes ani kdyz si vezmes marci :P

18:39:46 Pajule: sokoléé

18:39:50 Sokolda(SK): cooo?

18:39:56 Tenicek: fůůůj *nacpe sokola do klece*

18:39:57 Paul325: ok

18:40:05 Pajule: já tě ráda snědla:D

18:40:06 Paul325: tak sem dal od nuly ten slovní fočus

18:40:17 Sokolda(SK): aha....poteseni je na me strane :D

18:40:18 SwiftOwl: asociace je zabavnější

18:40:20 Pajule: punkáče sokola nikdo krom mě nikdy nesněd

18:40:33 Paul325: bacha já mám hlad! *běží ke kleci a porazí každého v cestě*

18:40:35 Tenicek: vrať ho, teď je muj

18:40:43 Sokolda(SK): neni tak spatne byt snedeny

18:40:53 Sokolda(SK): mas to v brichu celkem utulny....az na ty mrtvy ptacky kolem

18:40:55 marci24: *smeje sa v rohu*nechajte mi kusok z neho*

18:40:56 Vstoupil hráč Enges3

18:41:13 Pajule: a bacha na ovci sokolééé

18:41:17 Pajule: .D

18:41:26 Sokolda(SK): ji vidim ne...si z ni zrovna pletu svetr

18:41:31 Pajule: marci měla si říct dřív promin

18:41:34 Tenicek: *ustřihne pajuly dráp*

18:41:39 Pajule: to je dobře sokoléé

18:41:46 Paul325: *podívá se na klec s ptákem.. kolem poražení věznitelé*

18:41:46 Pajule: hééééj

18:41:56 Pajule: tsss teni

18:41:59 Paul325: Seš slušnej pták *vypustí klec* Pokálej jim pazury!

18:42:00 Pajule: *vrčíí*

18:42:18 marci24 -> Pajule: pajulka je nejake zviera v skutocnosti??

18:42:18 Sokolda(SK): pajky? "vola" nemuzes snist i nekoho dalsiho at nejsem samotnej?

18:42:22 Tenicek: *ostříhá paula dohola* a koho teď asi budu honit co?

18:42:36 Pajule: ták teni a dost!

18:42:43 Pajule: snim tě taky teda?

18:42:45 Paul325: Huš! Vypadám strašně!

18:42:54 Tenicek: no právě *tlemí se*

18:42:55 Sokolda(SK): teni néé "vola"

18:42:59 Tenicek: ti dám huš

18:43:04 marci24: *v rohu sa napchava chutnym slahackovym kolacom*

18:43:07 Pajule: vrátim ti sokola když ty měchloupky mojí srst

18:43:17 Tenicek: *hodí po marci flašku* zapij to

18:43:26 Tenicek: ok beru

18:43:34 Sokolda(SK): vratis??? a kudy? "klepe se"

18:43:38 marci24: fuuuj*pozera na fialovu tekutinu vo flaske*

18:43:38 Pajule: tak jo nejdřív srst pak sokol

18:43:48 Tenicek: to je sokola

18:43:51 Pajule: horem sokolé:D:D:D

18:44:01 Tenicek: ok *dá jí její chlupy a přišije ke kůži*

18:44:11 Pajule: *vyplivne sokola*

18:44:15 Sokolda(SK): "pokrci rameny" to sem dopad

18:44:20 Pajule: fuj to je hegeš

18:44:24 marci24: *pozera na male oslintane ftaca na zemi*

18:44:27 Sokolda(SK): "vypada jak zmoknute kure" čus lidi..

18:44:30 Tenicek: *zabalý sokola do pýnky*

18:45:03 marci24: to by som nedelala *na teni*

18:45:17 Sokolda(SK): radsi dej tu flasku...po tem co sem prezil se musim zdrtit

18:45:20 Pajule: muhahahahahahahaha*směje se hlubokým hlasem*

18:45:25 Paul325: Sovoooo puč mě trochu peří

18:45:26 Tenicek: *sváže mu nohy a ustřihne křídla* tak

18:45:29 Paul325: Potřebuju paruků

18:45:42 Pajule: *radostně zavyje*a sokol bude v kleci!

18:45:46 SwiftOwl: si pujč od sokola, me už nadržená teni svlékla

18:45:49 Tenicek: sova je dohola *cvaká nůžkama*

18:45:53 marci24: *hodi sokolovi flasku s fialovou tekitunou*

18:46:07 Pajule: a sokol má jenom pankáááče:D

18:46:13 Tenicek: *tlemí se jak šílená*

18:46:14 Pajule: e včejerška:D

18:46:17 Paul325: *škube sokola*

18:46:29 Tenicek: hele kšc *ušklkne mu kus nosu*

18:46:30 Paul325: *poté hodí blesk do teniiných nůžkách*

18:46:31 Pajule: a eště mi dluží kočku

18:46:35 marci24: a sokole..nechces taky aj neico na prebratei pluc??*nuka mu spickovy joint z holandskym zbozim*

18:46:41 SwiftOwl: ty jo kde je puxíček?

18:46:43 Paul325: A dost!

18:46:50 SwiftOwl: já chcu puxíčka, sokol na mě prdí a ostatní jsou na mě zlí

18:47:03 Tenicek: si to zasloužíš

18:47:04 Sokolda(SK): neprdim laskoooo

18:47:09 Sokolda(SK): to je vyznani :D

18:47:12 marci24: ja ti sovicko nic nerekla..*povie milo z kuta*

18:47:13 Pajule: phmf phmf phmf*vrčí*puxesi zabíram:D

18:47:16 Paul325: Koukejte na něj zrádce

18:47:21 SwiftOwl: *letí k marci*

18:47:23 Sokolda(SK): puxicek je jen muj

18:47:24 Tenicek: *škrtne sirkou a sokolovi ad zadnice zaplaje ohínek*

18:47:40 marci24: sokolik som nevedela, ze si taky egoista

18:47:43 Pajule: dobře tak si vemu paulíka vidte:D:D:D::D:D

18:47:49 SwiftOwl: kdo se se mnou koukne na hudebni doprovod k zaklinaci? http://www.youtube.com/watch?v=ce1MC48T3p8

18:48:02 Sokolda(SK): jaaaa "prinese popcorn a prituli se"

18:48:06 SwiftOwl: noo treba je sokoliček přihřátý jen o tom neví

18:48:11 Tenicek: za geralta mi nesahej, etě ho ušpiníš

18:48:21 Sokolda(SK): nejsem..ja jsu na sovicky....to sou holky vis

18:48:30 SwiftOwl: teni ty se taky musíš furt hádat viď?

18:48:33 Tenicek: *čapne sokola za ucho*

18:48:39 Sokolda(SK): cozaaas?

18:48:43 Tenicek: :D já to všechno beru sw rezervo :D

18:48:55 Tenicek: támhle máš prácy *ukáže na marci*

18:48:55 Vstoupil hráč SilasWolweron

18:48:59 Pajule: teníí umíš jako dračí lordka chrlit ohéén?

18:49:01 Sokolda(SK): ja vsechno beru taky s rezervou jinak mi marci sbali kufre

18:49:02 Pajule: siláááska

18:49:09 marci24: //ahoj silasko

18:49:12 Pajule: ahóóóójqiiiiiqiiiii

18:49:14 Sokolda(SK): bobirku muj drahyyyyy

18:49:16 SilasWolweron: hehe no ahoj

18:49:27 Tenicek: jo:P

18:49:44 Sokolda(SK): toz ted je uz tych holek na me fakt moc

18:49:44 SilasWolweron: pff nelisej se ptaku mas marci

18:49:48 Tenicek: silasko, už ti tu otlapkávat sokola

18:49:51 marci24: no sokolik....ja ti vacsinou balim kufre k tvojim milankam no....aby si mal vsetko potrebne

18:49:57 Tenicek: marci je moje

Re: Vtípky

Posted: 19:28 15. May 2008
by Krata
to mám jako přečíst jo? :shock: to abych si vzal dovoloneou :)

Re: Vtípky

Posted: 21:07 15. May 2008
by Jonny
Hmm, tak ta delka je vtip sam o sobe... :shock:

Re: Vtípky

Posted: 08:38 16. May 2008
by nomis_b
hm, no do pulky sem to dal a pak sem se nakouk kdy to konci.. a vzdal sem to :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 10:20 16. May 2008
by Pajule
muhahahahahaha vy set teda čtenáři:D

Re: Vtípky

Posted: 10:53 16. May 2008
by kucik
Kdyz me to neprislo vtipny.

Z jineho soudku:

Image

Re: Vtípky

Posted: 11:01 16. May 2008
by photter
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: