Page 12 of 12

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 19:36 05. May 2008
by Zyga
Co tady kecas igore? minule sme sli snad nahoru pres ty cokly ne? Z jezevcu uz pada malo expu

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 19:46 05. May 2008
by Neithan1
igor wrote:
Neithan1 wrote:...
Musíte si dávat bacha, aby vám průvan nezabouchnul... na většině dveří neni zevnitř klika :)
Ad. Jezevčí jeskyně - von když se starej jezevec naštve, tak to neni žádná prdel... proto choděj drowové v partě.
Ja som si ho daval uz na 15 lvl. a vraj podtemno je zvyhodnene :roll: pche

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 20:55 05. May 2008
by DenGrasse
igor wrote:Ad. Jezevčí jeskyně - von když se starej jezevec naštve, tak to neni žádná prdel... proto choděj drowové v partě.
stříbrný drak zásadně protestuje proti tomu, aby se mu říkalo starý jezevec. je to přezdívka z dětství, kterou nemá rád.

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 22:23 05. May 2008
by steel_martin
igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC ;)
Bože Igore!! Chápeš to, nemůžeš to takhle psát! Myslíš, že to všichni hráči budou brát jako OOC?!

Žádám nějakého DM ať smaže ten příspěvek...

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 23:21 05. May 2008
by Lord_Berserk
Bozeee Igoreee !!! ty vole jeden :mrgreen: vis jaka fronta se ted vytvori pred stanem v Ivorskym lesiku ???

Zadam vsecky obyvatele Ivory aby se neprodlene sli podivat pod ten koberec ve stanu :twisted:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 23:24 05. May 2008
by Skipp
steel_martin wrote:
igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC ;)
Bože Igore!! Chápeš to, nemůžeš to takhle psát! Myslíš, že to všichni hráči budou brát jako OOC?!

Žádám nějakého DM ať smaže ten příspěvek...
Asi chce proti sebe poštvať obe strany keď si len tak do vzduchu vypiskuje pieseň o vchode do podtemna :) ......tra la la
"neďaleko od ivory
sú v stane otvory
cesta tam je temná
zvedie vas do podtemna."
:twisted:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 23:27 05. May 2008
by igor
steel_martin wrote: Bože Igore!! Chápeš to, nemůžeš to takhle psát! Myslíš, že to všichni hráči budou brát jako OOC?!
Žádám nějakého DM ať smaže ten příspěvek...
Já právě myslel že když sem napsal že je to OOC tak to nikdo tim pádem nemůže brát IC, ale teď nevim, možná na tom něco bude :oops: :D

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 02:16 06. May 2008
by Sorrow
Opakovanej vtip prestava byti vtipem :D

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 13:05 06. May 2008
by kaz
Joj, fakt je v tom stanu? To je supr, naliju trpaslika par pivkama, odskocim se vymocit ke stanu, sejmu tam par podtemnaku a vratim se k dalsimu natocenymu pivku s dobrou naladou :mrgreen: :mrgreen:
Omlouvam se ze tuto informaci beru jako IC (diky igore, odpoustim ti ty narazky na trpasliky) :lol:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 19:53 06. May 2008
by RES
Musim se jen smat kdyz si clovek precte narek nasich chudaku drowacku jake to maji narocne si to nacasovat a probojovat se na povrch a ze stejne nikam nestaci dojit :roll: Igor to napsal spravne radeji chodit v parte protoze ten starej jezevec je pekne neprijemnej souper a zacnete radeji kopat novej vchod rekneme tak do stok pod mestem at to nemate ze stanu tak daleko a lepe se vam to nacasuje :wink:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 09:14 08. May 2008
by skarbi
Tebe štve, že se to tu zas nehádá, viď? :wink: Dej už pokoj a dyž si teda myslíš, jaký je to fajn bejt pořád v díře, poď tam za náma 8)

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 12:33 08. May 2008
by steel_martin
skarbi wrote:Tebe štve, že se to tu zas nehádá, viď? :wink: Dej už pokoj a dyž si teda myslíš, jaký je to fajn bejt pořád v díře, poď tam za náma 8)
Hele.. radši ho nelákej... Postihy nepostihy - U Kvílení banshee je jedno jestli si budem házet na DC 78 nebo DC 76 :lol:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 12:51 08. May 2008
by skarbi
Já to myslel tak, ať si k nám jde hrát za postavu :wink: Třeba po času utře ty obrečený oči a zkusí to :twisted: :mrgreen: