Page 12 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:34 22. Jun 2008
by Rejty
Ty ses mi teda fotograf.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:39 22. Jun 2008
by Daanri
No jo, ja nevedel s kym skor kecat, ked tam bolo tolko ludi. :lol: A na fotak som najskor uplne zabudol a potom ked som ho objavil, tak uz sa mi zas moc fotit nechcelo, ja mohol toho s kludom niekto ujat. :wink: Ale myslim, ze aj fuxxo bude mat nake foto z mobilu, myslim, ze tiez nieco fotil. :lol:

Inac bonus...cely vykend sme frflali na ubytovni, ze tam nie je chladnicka a ze si nemozeme vychladit nieco na pitie, ked sme odchadzali napadlo niekoho kuknut do skrinky a objavil tam chladnicku, na kazdej izbe jednu dokonca a este k tomu aj funkcnu. Skoro nas porazilo. :lol: :lol: :lol: Takze ponaucenie, ked sa niekde ubytujete tak prehladajte vsetky skrinky, mozno objavite nieco zaujimave. 8)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:44 22. Jun 2008
by Rejty
Treba predchoziho majitele pokoje. :mrgreen:

Lidi bylo dost, ani sem s nekterejma moc nepokecal.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 00:57 23. Jun 2008
by Shifter
no taky díky za sraz, musim říct, že nej co jsem v nwn komunitě zažil. Ještě teď mám oči rudý jak angorák. No sice jsme se s Pivasem nějak ztratili, ale možná to ve finále bylo i lepší, nejspíš sem aspoň jednou umřel, protože to puzzle nemůžu dát dohromady. Rozhodně si ale pamatuju sněm Ochránců Úsvitu a doufám, že plán splníme na 110%

Taky ještě dlužím Fuxxovi kilčo, tak mě napadlo, že bych ti ho mohl dát ve hře ;)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 08:17 23. Jun 2008
by Hacanus
Sraz bol extreeeeemny, obzvlast dakujem za spoluucast Shifterovi a Pivasovi - rovnaká krvná skupina sa pozná hned :D :D :D skoda len ze predcasne prchli :D :D nabudúce ich budem musieť postrážiť :D :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:51 23. Jun 2008
by Pivo
Hacanus wrote:Sraz bol extreeeeemny, obzvlast dakujem za spoluucast Shifterovi a Pivasovi - rovnaká krvná skupina sa pozná hned :D :D :D skoda len ze predcasne prchli :D :D nabudúce ich budem musieť postrážiť :D :D
Sraz výbornej.Spoustu lidi jsem nepoznal,škoda.Slovenská výprava nezklamala :D

P.S.Ta dohra v Praze v hospodě ta neměla chybu!!!

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 21:08 25. Jun 2008
by Phantorris
Tak jak to vypada s fotkama?

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:06 26. Jun 2008
by OneHeart
sakra, já myslel ,že srázek bude později.
No možná lépe pro mě, vzhledem k tomu, jak jsem dopadl minule :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:16 26. Jun 2008
by igor
Fotky od Nomise a Daanriho jsou na webu v sekci Srazy
http://thalie.pilsfree.cz/foto/sraz_cer ... index.html
Na popisky nemám čas a některý lidi už si ani nepamatuju :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:27 26. Jun 2008
by Phantorris
Že já se po těch fotkách ptal...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:30 26. Jun 2008
by kucik
Nejlepsi je photter. Ten na vsech fotkach do nekoho neco husti :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:35 26. Jun 2008
by photter
na všech ne, našel sem 4 kde sem ticho (ležící na asfaltu)
ale na druhou stranu ani na jedný nespim, to je celkem úspěch :lol: :lol: :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:39 26. Jun 2008
by igor
photter wrote:...
Ty ses válel po asfaltu?! *kouká na fotky* No ještě že tě neviděla ségra jak jí chrápeš na posteli :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 23:40 26. Jun 2008
by Phantorris
No nejlíp vypadáš na tý fotce od nomise u lízala kde vypadáš jako by si měl svatozář :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:21 27. Jun 2008
by Zyga
Ty skupinovy sou pekny, cernosi v tunelu :mrgreen: snad ani jednu osobu se mi nepovedlo identifikovat