Page 12 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:34 22. Jun 2008
by Rejty
Ty ses mi teda fotograf.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:39 22. Jun 2008
by Daanri
No jo, ja nevedel s kym skor kecat, ked tam bolo tolko ludi.

A na fotak som najskor uplne zabudol a potom ked som ho objavil, tak uz sa mi zas moc fotit nechcelo, ja mohol toho s kludom niekto ujat.

Ale myslim, ze aj fuxxo bude mat nake foto z mobilu, myslim, ze tiez nieco fotil.
Inac bonus...cely vykend sme frflali na ubytovni, ze tam nie je chladnicka a ze si nemozeme vychladit nieco na pitie, ked sme odchadzali napadlo niekoho kuknut do skrinky a objavil tam chladnicku, na kazdej izbe jednu dokonca a este k tomu aj funkcnu. Skoro nas porazilo.

Takze ponaucenie, ked sa niekde ubytujete tak prehladajte vsetky skrinky, mozno objavite nieco zaujimave.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:44 22. Jun 2008
by Rejty
Treba predchoziho majitele pokoje.
Lidi bylo dost, ani sem s nekterejma moc nepokecal.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:57 23. Jun 2008
by Shifter
no taky díky za sraz, musim říct, že nej co jsem v nwn komunitě zažil. Ještě teď mám oči rudý jak angorák. No sice jsme se s Pivasem nějak ztratili, ale možná to ve finále bylo i lepší, nejspíš sem aspoň jednou umřel, protože to puzzle nemůžu dát dohromady. Rozhodně si ale pamatuju sněm Ochránců Úsvitu a doufám, že plán splníme na 110%
Taky ještě dlužím Fuxxovi kilčo, tak mě napadlo, že bych ti ho mohl dát ve hře

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 08:17 23. Jun 2008
by Hacanus
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:51 23. Jun 2008
by Pivo
Sraz výbornej.Spoustu lidi jsem nepoznal,škoda.Slovenská výprava nezklamala
P.S.Ta dohra v Praze v hospodě ta neměla chybu!!!
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:08 25. Jun 2008
by Phantorris
Tak jak to vypada s fotkama?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:06 26. Jun 2008
by OneHeart
sakra, já myslel ,že srázek bude později.
No možná lépe pro mě, vzhledem k tomu, jak jsem dopadl minule

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:16 26. Jun 2008
by igor
Fotky od Nomise a Daanriho jsou na webu v sekci Srazy
http://thalie.pilsfree.cz/foto/sraz_cer ... index.html
Na popisky nemám čas a některý lidi už si ani nepamatuju

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:27 26. Jun 2008
by Phantorris
Že já se po těch fotkách ptal...
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:30 26. Jun 2008
by kucik
Nejlepsi je photter. Ten na vsech fotkach do nekoho neco husti

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:35 26. Jun 2008
by photter
na všech ne, našel sem 4 kde sem ticho (ležící na asfaltu)
ale na druhou stranu ani na jedný nespim, to je celkem úspěch

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:39 26. Jun 2008
by igor
photter wrote:...
Ty ses válel po asfaltu?! *kouká na fotky* No ještě že tě neviděla ségra jak jí chrápeš na posteli

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:40 26. Jun 2008
by Phantorris
No nejlíp vypadáš na tý fotce od nomise u lízala kde vypadáš jako by si měl svatozář

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:21 27. Jun 2008
by Zyga
Ty skupinovy sou pekny, cernosi v tunelu

snad ani jednu osobu se mi nepovedlo identifikovat