Page 12 of 35
Re: Portréty postav
Posted: 12:13 03. Jun 2010
by Lolipop
portrét Camerona
Re: Portréty postav
Posted: 01:23 09. Jun 2010
by Lidda
Zarnea Maevirr

Re: Portréty postav
Posted: 10:33 09. Jun 2010
by Bluud_Elf
Xintra Maevirr

Re: Portréty postav
Posted: 20:52 11. Jun 2010
by alchariot
Anade Maevirr:

Re: Portréty postav
Posted: 13:55 12. Jun 2010
by KaTo
Hiwi´arwe (nový obrázek):
Re: Portréty postav
Posted: 14:26 12. Jun 2010
by Desmond
Desmondův portrét.
Re: Portréty postav
Posted: 16:48 15. Jun 2010
by -RoF-
Abigail Belladonna

Re: Portréty postav
Posted: 01:49 29. Jun 2010
by Luelle
=)
Re: Portréty postav
Posted: 11:31 02. Jul 2010
by jachyra
Ahoj Kucik, chcela bych ťa poprosiť, keď si nájdeš chvilinku času, či by si to mohol hodiť na sever, nech má Kora konečne nejaký poriadny portrét
Ďakujem fakt moc
PS: žiaľ neviem, aké meno má byť v názvoch súborov v skutočnosti
Re: Portréty postav
Posted: 12:45 02. Jul 2010
by Rejty
Jak tak koukám do výpisu postav na webu, tak Kora uz portrét má.
Re: Portréty postav
Posted: 12:53 02. Jul 2010
by jachyra
Jup viem, úplne na začiatku, jak som ju tvorila (celkovo moja druhá postava v nwn na nete), tak som nevedela, že sa to dá aj tak, že bych si potom inak nastavila portrét
Rozprávala som sa o tom s Kucikom a on povedal, že to spraví, len si musím počkať, kým bude mať čas

a ja si veľmi rada počkám
Re: Portréty postav
Posted: 14:08 08. Jul 2010
by Thurms
Re: Portréty postav
Posted: 16:47 08. Jul 2010
by Luelle
Nen
opravená verze,poprvé jsem udělala chybu že dva portéty měly velké začáteční písmeno
Re: Portréty postav
Posted: 20:36 08. Jul 2010
by Drobček
nová úprava byt
Re: Portréty postav
Posted: 15:52 10. Jul 2010
by -RoF-
Luelle wrote:Nen
Hmm ten portrét sem stáhl a blbne, mám u ní ve hře jen bilý obdelník.