Craft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craft

Post by nomis_b »

černý vlk wrote: 1) kapuce a čepky by byly dobré. Mohly by přidávat "duševní vlastnosti" (int, char, wisd), zatímco helmy fyzické. To samé by mohlo platit i o bonusech na dovednosti (čarozpyt, hledání, naslouchání, atd), helmy dovednosti do boje. Dále si umím představit na kapucích nějaké kouzlo na den nebo přímo přidání slotu na kouzlení. Také by tam mohlo být obnovení. Myslím, že alternativa k helmám, které vyžadují sílu, by byla celkem potřebná
hm, jenze musis mit veci odstupnovane pro 15x6 veci, to se nezda, ale je toho hodne, kdyz nemuzes jit vise, nez je cca +3do vlastnosti a +6do skillu. vono je treba blbost, aby capka pridavala vycvik apod. nejni to az tak ejdnoduchy a fakt nemam rad spawn kterej mi furt chodi, ze vec z toho a toho dela uplne stejne jako z toho a toho, i kdyz je o 100gp drazsi.
kdyz udelas nejakou rozumnou tabulku, pro 15(kamenu)x6(kuzi) veci dobre odstupnovanych a posles mi ji soukromou zpravou, dalo by se na tom uvazovat. dokud to ale nevyzkousis nezjistis, ze to nejni takova sranda.
černý vlk wrote: 2) úplně nové rukavice? no, snad bude pan krejčí v dobrém rozmaru, staré rukavice prodá a za tu cenu ušije nové ;)
jo jasne, ale musi vedet, kde je chyba, abych nemel forum plny halseni chyb, ze to nefunguje. kdo to ma furt cist a zkoumat, co je blbe.
černý vlk wrote: 3) docela mi v craftu chybí možnost šít roby (když kožené zbroje, proč ne roby), třeba rozdělené pro různá povolání (čaroděj, mnich, apod.)
černý vlk wrote: ad roby: nejake ted saty s AC jsou, ty se daji treba vyuzit pro mnicha atd. Nejake redukce na elementy umi plaste a podobne veci, toz co by tam zbyvalo? nejakej carozpyt, ci soustredeni?? na to zase narazi problem 15x6 veci, dobre odstupnovanych a umernych cene.

4) nevím jestli se zamýšlí dodělat paletu pásků, ale momentálně mi krejčí nabízejí pouze pásky na sílu...ale co obratnost? ta by bodla ;)
obratnost? k tomu jsou rukavice. nikdo nechce, aby to skoncilo tak, ze proste nakonec budes mit vsechno na sobe +6 a tedy vsechny statistiky +12. melo by to pak nejaky vyznam ty veci pak? Proste se smir s tim, ze opasky sou jenom s bonusem na silu. Teda nejen se zvysenou silou, ale i ruznymi skilly, a no .. nebudu zas tak moc napovidat, kdyz se roko na ne tak tesi :wink:
A zase se craftí...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Craft

Post by černý vlk »

nomis_b wrote: ...
tu tabulku pro čapky a kapuce ti pošlu, už mám načrtnuté schéma komabinací ;)

jinak, pásek nemusí být na obratnost, umím si představit třeba tu sílu a nebo odolnost z vlastností :), mimo vlastnosti bonusy na hody proti např. smrtící magii, atd (hlavně ne imky prosím vás...)..takžeto se nechám překvapit co v paletě je :)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked