Page 12 of 13

Re: pad serveru

Posted: 12:40 18. Apr 2012
by Paulus
Každopádně nenabíhaly ani stránky.Nebo občas na chvilku naběhli ale nějak divoce.Někdy jen text o sekundu později s pozadím pak vůbec. Pokud jede server nepřetržitě do teď tak je možná chyba u poskytovatele internetového připojení?

Re: pad serveru

Posted: 12:44 18. Apr 2012
by D_E_K_A
kucik wrote:
D_E_K_A wrote:Opět pád servru asi 3x, přestal jsem to sledovat už. Předcházeli tomu horší lagy jak včera. Čas od 10:30 až doteď víceméně...
Ale server jede nepřetržitě od dvou ráno.
Server možná tedy nespadl, ale pokopalo to lidi potom, každý kdo byl ve hře měl děsné lagy. Já za alt umřel když to začalo poprvé v uvedený čas ted dopoledne a stále jsem bohužel v podsvětí.
Co mě trápí víc je včerejšek a ztráta dvou artefaktů, když byly vyndány z trezoru v dílnách a minutu na to spadl server.
Stejně tak Majky přišel o jeden, když vybíral věci hned po mně. Ani jedna postava je nemá, stejně tak nejsou v sejfu. Nutno dodat, že už včera večer byly lagy, sic ne takové, jak teď dopoledne... :wall:

Re: pad serveru

Posted: 12:45 18. Apr 2012
by kucik
Jop. Zdáse, že tam měli nějakej problém na síti.

Re: pad serveru

Posted: 12:46 18. Apr 2012
by kucik
D_E_K_A wrote: Stejně tak Majky přišel o jeden, když vybíral věci hned po mně. Ani jedna postava je nemá, stejně tak nejsou v sejfu. Nutno dodat, že už včera večer byly lagy, sic ne takové, jak teď dopoledne... :wall:
Zkus DM.

Re: pad serveru

Posted: 19:06 18. Apr 2012
by Bahnak
Servr sice jel od dvou rána, ale rozhodně se na něj nešlo občas připojit - Thalie prostě nebyla dostupná.
Stejně tak nebyly dostupné webové stránky Thalie.
Potíže s internetem vylučuji (všechny ostatní stránky to načítalo v pohodě a stahování taky OK).
Osobně tuším vykopnutý kabel od servru k síti. A nebo přes něj někdo jezdil židlí :mrgreen:

Re: pad serveru

Posted: 22:32 18. Apr 2012
by kucik
Myslim ze probelmy mela cela cast pilsfree, takze ukopnutej kabel mozna, ale ne u serveru.

Re: pad serveru

Posted: 19:16 19. Apr 2012
by Prasokralik
Už to je zas lag party. Možná anonymous.

Re: pad serveru

Posted: 22:40 19. Apr 2012
by XŠevyX
achjo, server se nám asi mstí za otrávená jídla pohozená na zemi :wall:

Re: pad serveru

Posted: 10:02 20. Apr 2012
by D_E_K_A
Opět dopoledne lagy... :wall:

Re: pad serveru

Posted: 11:59 20. Apr 2012
by Bahnak
Opět dopoledne pilsfree down...

Re: pad serveru

Posted: 06:43 23. Apr 2012
by Bahnak
Jak to tedy vypadá s tím fungováním Pilsfree??? Problémy totiž přetrvávají, občas stránky jdou, občas ne, občas lagy, občas hodinovej lag, ví někdo něco?

Re: pad serveru

Posted: 20:50 24. Apr 2012
by Prasokralik
D-d-d-d-DOUBLE KILL!

Re: pad serveru

Posted: 20:51 24. Apr 2012
by Bahnak
2 pady servru hned za sebou, na nedočkavce to netipuju, logoval jsem až jako 17tý, takže servr běžel...

Re: pad serveru

Posted: 20:52 24. Apr 2012
by Prasokralik
Jop cirka asi 10 minut to běželo

Re: pad serveru

Posted: 17:46 18. Jun 2012
by Nalkanar
Server down, meteor down, down down down... :roll: :wall:

EDIT: :shock: :shock: :shock: lognu a výroba jede normálka dál
EDIT2: takže jen kick?! pff