Page 12 of 33

Re: Váš portret

Posted: 18:02 24. Jul 2009
by Hacanus
Co mate porad s tim klavirem? :twisted: :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 19:13 24. Jul 2009
by photter
Hacanus wrote:Co mate porad s tim klavirem? :twisted: :twisted:
koncertní křídlo je velmi vkusná podložka pod nahý nebo téměř nahý ženský tělo....jak se ty křivky zrcadlí v leštěným černým laku...*uslintne na klávesnici* :P :P :P

Re: Váš portret

Posted: 13:08 28. Jul 2009
by ravangorn
Takže jsme s bratrem připravili přeměnu nás do našich postav :) , bohužel nejde vložit přímo flash :( :
Grombo:
http://zachov.wz.cz/thalie/grombo.swf
Elvin:
http://zachov.wz.cz/thalie/elvin.swf
Toho trial si nevšímejte :D

Re: Váš portret

Posted: 13:14 28. Jul 2009
by Rejty
Lol! To je fakt hustý!

Re: Váš portret

Posted: 14:37 28. Jul 2009
by ripatko
no tak to je fakt mazec 8)

Re: Váš portret

Posted: 14:47 28. Jul 2009
by ATom
Moc pěkné a originální. 8)

Re: Váš portret

Posted: 15:23 28. Jul 2009
by G14
wow....povedeny :lol:

Re: Váš portret

Posted: 15:29 28. Jul 2009
by ravangorn
Že děkujem :) . Pokud by měl někdo zájem zkusit si něco podobnýho. Stáhněte si program Fantamorph a můžete se vyblbnout :)

Re: Váš portret

Posted: 23:05 28. Jul 2009
by George
ravangorn wrote:Že děkujem :) . Pokud by měl někdo zájem zkusit si něco podobnýho. Stáhněte si program Fantamorph a můžete se vyblbnout :)
Extrémě snadné, doporučuju i pro méně zdatné...
První pokus: http://img200.imageshack.us/img200/1741 ... aluzak.gif

EDIT: soubor se jmenuje georgehaluzak.gif ne proto, že bych se považoval za haluzáka, ale proto, že původně se jmenoval George - Haluzák ;) .. jako ten druhej týpek.. jen abyste si nemysleli :D

Re: Váš portret

Posted: 07:34 04. Aug 2009
by Esuliams
Tak to jsme my

Re: Váš portret

Posted: 13:56 04. Aug 2009
by ATom
Tak abych nebyl pozadu.

Re: Váš portret

Posted: 14:05 04. Aug 2009
by Pajule
ATom wrote:Tak abych nebyl pozadu.

neivm proč nevim čím , podobně sem si řpedstavovala rigrina :D ..jinak zajímavé triko :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 22:46 05. Aug 2009
by melvik
No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 23:38 06. Aug 2009
by Hassan
melvik wrote:No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery :twisted:

Melviku ja teda nevim ale tohle uz neni uplne normalni.... :lol: Mel by sis odpocinout

Re: Váš portret

Posted: 13:38 07. Aug 2009
by melvik
Hassan wrote:
melvik wrote:No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery :twisted:

Melviku ja teda nevim ale tohle uz neni uplne normalni.... :lol: Mel by sis odpocinout
Co , kde, proč :D