Page 12 of 33
Re: Váš portret
Posted: 18:02 24. Jul 2009
by Hacanus
Co mate porad s tim klavirem?

Re: Váš portret
Posted: 19:13 24. Jul 2009
by photter
Re: Váš portret
Posted: 13:08 28. Jul 2009
by ravangorn
Takže jsme s bratrem připravili přeměnu nás do našich postav

, bohužel nejde vložit přímo flash

:
Grombo:
http://zachov.wz.cz/thalie/grombo.swf
Elvin:
http://zachov.wz.cz/thalie/elvin.swf
Toho trial si nevšímejte

Re: Váš portret
Posted: 13:14 28. Jul 2009
by Rejty
Lol! To je fakt hustý!
Re: Váš portret
Posted: 14:37 28. Jul 2009
by ripatko
no tak to je fakt mazec

Re: Váš portret
Posted: 14:47 28. Jul 2009
by ATom
Moc pěkné a originální.

Re: Váš portret
Posted: 15:23 28. Jul 2009
by G14
wow....povedeny

Re: Váš portret
Posted: 15:29 28. Jul 2009
by ravangorn
Že děkujem

. Pokud by měl někdo zájem zkusit si něco podobnýho. Stáhněte si program Fantamorph a můžete se vyblbnout

Re: Váš portret
Posted: 23:05 28. Jul 2009
by George
ravangorn wrote:Že děkujem

. Pokud by měl někdo zájem zkusit si něco podobnýho. Stáhněte si program Fantamorph a můžete se vyblbnout

Extrémě snadné, doporučuju i pro méně zdatné...
První pokus:
http://img200.imageshack.us/img200/1741 ... aluzak.gif
EDIT: soubor se jmenuje georgehaluzak.gif ne proto, že bych se považoval za haluzáka, ale proto, že původně se jmenoval George - Haluzák

.. jako ten druhej týpek.. jen abyste si nemysleli

Re: Váš portret
Posted: 07:34 04. Aug 2009
by Esuliams
Tak to jsme my
Re: Váš portret
Posted: 13:56 04. Aug 2009
by ATom
Tak abych nebyl pozadu.
Re: Váš portret
Posted: 14:05 04. Aug 2009
by Pajule
ATom wrote:Tak abych nebyl pozadu.
neivm proč nevim čím , podobně sem si řpedstavovala rigrina

..jinak zajímavé triko

Re: Váš portret
Posted: 22:46 05. Aug 2009
by melvik
No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery

Re: Váš portret
Posted: 23:38 06. Aug 2009
by Hassan
melvik wrote:No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery

Melviku ja teda nevim ale tohle uz neni uplne normalni....

Mel by sis odpocinout
Re: Váš portret
Posted: 13:38 07. Aug 2009
by melvik
Hassan wrote:melvik wrote:No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery

Melviku ja teda nevim ale tohle uz neni uplne normalni....

Mel by sis odpocinout
Co , kde, proč
