Page 12 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 20:30 06. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Aktualni
Re: Vaše plocha
Posted: 17:25 20. Jan 2012
by -RoF-
Re: Vaše plocha
Posted: 17:03 21. Jan 2012
by Thuereg
vždyť žádný micky nemá....

Re: Vaše plocha
Posted: 17:11 21. Jan 2012
by zachy
Kocour se ženskou krátce po souloži?

Re: Vaše plocha
Posted: 19:15 21. Jan 2012
by Silvaner01
a pak že Rof je tříprocentní... heterák to je
a má vkus

Re: Vaše plocha
Posted: 19:52 21. Jan 2012
by rosnicka
Silvaner01 wrote:a pak že Rof je tříprocentní... heterák to je
a má vkus

a nebylo čtyřprocentní? i když poslední dobu mám pocit že těch procent je víc a víc

Re: Vaše plocha
Posted: 20:38 21. Jan 2012
by Jachym
zachy wrote:
Kocour se ženskou krátce po souloži?

Zachy ale to jsi mne dnes doopravdy rozesmál , děkuji - to mne nenapadlo nějak asi mi bylo jasný že ten malej v té únavě své paničky prsty nemá.
Re: Vaše plocha
Posted: 20:47 21. Jan 2012
by Jachym
rosnicka wrote:Silvaner01 wrote:a pak že Rof je tříprocentní... heterák to je
a má vkus

a nebylo čtyřprocentní? i když poslední dobu mám pocit že těch procent je víc a víc

No oni to sundali kluci už na 3% protože mysleli jen jednu část oni asi znají to nové dělení na Homosexuáli a Buzeranty . To se dělí dle tohoto vtipu :
Přijde chlapek k lekaři a na něco si stěžuje a dodá "víte pane doktore alejá jsem homosexuál"
Doktor na něj " ahá tak to máte jistě tričko od (nějaká světová značka ) " Nee odpoví pacient . "Tak tedy máte spodní prádlo od (neznám módu) "
Nee zase odpoví pacient . Lekaž mu tedy řekne " Pane mohu Vás ubezpečit vy nejste homosexuál víte co vy jste - vobyčejnej buzerant "
Pardon - omlouvám se všem dotčeným byl to jen vtip, osobně si všech lidí vážím i těch co hrají na Thálii.

Re: Vaše plocha
Posted: 20:48 21. Jan 2012
by Derken-
Nevíte někdo, jestli se dá odstranit koš z plochy?

Re: Vaše plocha
Posted: 20:59 21. Jan 2012
by Molly23
Derken- wrote:Nevíte někdo, jestli se dá odstranit koš z plochy?

Nejde, vznikla by potom černá díra!
Re: Vaše plocha
Posted: 20:59 21. Jan 2012
by Lashek
Derken- wrote:Nevíte někdo, jestli se dá odstranit koš z plochy?

Win7
pravym > prizpusobit > zmenit ikony plochy
Re: Vaše plocha
Posted: 21:23 21. Jan 2012
by Derken-
HA! Libovka, díky

Už mě to trápilo dva dny

Re: Vaše plocha
Posted: 17:24 25. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vaše plocha
Posted: 18:04 25. Jan 2012
by Molly23
Copak děláš s netbeans Majky?

Re: Vaše plocha
Posted: 18:07 25. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:Copak děláš s netbeans Majky?

Mel bych se v tom ucit Javu, ale jsem nejakej linej hehe....ale ono to prijde, okolnosti me donuti