Page 12 of 12

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:51 08. May 2009
by Hacanus
Akorat to nabiha..doufam ze sou zas vsechny trofeje v prd.... :evil: :evil: :evil:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 14:35 09. May 2009
by kaz
takze ted jsem byl v bazinach a nahanel se tam s trema ozivlejma bazinama, doufam ze pri naslednem logu, nebudu nekde mezi nima :cry:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 17:33 09. May 2009
by monstera
17.31 dalšíé pád - sekala jilmové dříví v dílně v Karathe