Page 12 of 14

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 18:41 20. Apr 2009
by Phantorris
Jojo, level je OOC informace, ktera by nemela ovlivnovat hru, podle me - samozrejmne se predpokládá rozumná hra z obou stran a zadny PvP. A navíc kdo má dneska vedet jakej kdo má level....zvlást kdyz jsou tu hráci schopný nahrát stejnej level za tejden jako já mam za rok - nikomu nic nezávidim, aby ste se toho nahodou nechytli, jenom konstatuju :wink:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 10:40 21. Apr 2009
by nomis_b
ja sem teda nejvice prepadu s Bersem zazil za temnou stranu a neprislo mi nic bez RP. Je sice pravda ze nas bya tuna a vzdy ty postavy byli paralizovane a teprv pak sme s nimi zacali hrat. Ale nikdo vicemene neumiral zbytecne a X postav to muceni ukoncilo tim, ze nam napsali po tellu, ze na to nemaj chut. Chapu to.

ale obecne:
vsichni si stezuji, ze je prepadaji podtemnane.
Podle hrubeho odhadu si dovedu tvrdit, ze to muze byt bez problemu presne naopak. Tedy ze povrchnanu je vice a i s vetsim lvlem podle me a tedy by pro ne nebyl probelm podtemno neustalym prepadanim udelat pro low-lvly nehratelne.

Prepady z podtemna mi ted prijdou strasne nahodne, a nejni jich zas tak, aby to delalo hru nehratelnou. Je to spise zpestreni, ktere vhani do krve adrenalin.

Ad RP v prepadech: To je vzdy na postavach. Muze to zacit i tak, ze postava z povrchu zacne kouzlit a podtemnakovi nic nezbyva, nez na ni zautocit.... bez slov. Ze bych videl jednoznacne nejakej prepad na ostri mece bez zacatku RP ze strany podtemna, tak to bylo max. paralyza a naseldne muceni (bez smrti). ne neco jak tady nekdo psal mocne slovo zabij atd...

PS: ja se bersem necham prepadnout klidne i ted. me fakt zrovna Bersovy prepady pripadali nejzajimavejsi. Ale starou legii sem nezazil..

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 13:16 21. Apr 2009
by Krata
na druhou stranu, když zláci chytnou dobráka tak ho přinejhoršim zabijou.. když ale chytnete zláka tak začnete skandovat "upálit" a požadovat permku.. což zláci vůbec nechtěj

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 23:58 21. Apr 2009
by innfra
No tak někdy to prostě RP vokecat nejde, když ta hora sádla... jak se to menuje ? hiran ? blbej tupej hiran zaskanduje maso, neni na co čekat a brát nohy na ramena, když chce požírat skoro všechno co mu přijde pod ruku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale jinak by měli bejt podtemňáci teda slušný co jsem já zaslechl... tak nevim...

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:19 22. Apr 2009
by nomis_b
innfra wrote: ale jinak by měli bejt podtemňáci teda slušný co jsem já zaslechl... tak nevim...
to je otazka pohledu. 1vs1 muzou byt dobri, ale povrchnanu je neprekonatelne vice.
A vono 1mag se spravnymi kouzly zastavi i 10bojovniku... takze to je sporadicke to brat jen podle lvlu

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:22 22. Apr 2009
by Rejty
nomis_b wrote:A vono 1mag se spravnymi kouzly zastavi i 10bojovniku... takze to je sporadicke to brat jen podle lvlu
Možná i 20! :shock:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:24 22. Apr 2009
by nomis_b
Rejty wrote: Možná i 20! :shock:
kdyz budou mit malou vydrz a vtesnaji sena policko 20x20m a mag bude specialista na necromancii, jedno kvileni jich vlastne muze zabit neomezene :twisted:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:26 22. Apr 2009
by Rejty
A když ji mít malou nebudou?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:38 22. Apr 2009
by Jeanes
...tak budou mít malou vůli a kouzelník tam ned po kvílení flákne třeba chaos a hloupý bojovníci se umlátěj sami mezi sebou :lol:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:39 22. Apr 2009
by Rejty
Co když vypijou lektvar s imkou na mysl a na smrt?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:40 22. Apr 2009
by Jeanes
Tak musí kouzelník doufat, že stihne zakouzlit jestě třetí kouzlo, třeba útočiště, nebo neviditelnost :lol:

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:42 22. Apr 2009
by Rejty
Co když ho nebude mít namemorovaný a nebo už budou válečníci u něj?

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:45 22. Apr 2009
by innfra
a nebo si hodí haste jako první, prdne mordenkaira na podlahu a bude doufat že jedno z těch dvou kouzel projde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to pak ti natvrdlí můžou někomu přinést natrhaný magický kočičky

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:54 22. Apr 2009
by Theogil I
Prdlajs ... útočiště, kamenka, vylepšená kamenka, předtucha, kyselinový štít, ohnivý štít, zbroj smrti, shadow štít, proměna v golema a počkat až se ti troubové o tebe rozbijí .... :lol: .

Pozn.: nesmí s nima být Terka, jinak je po srandě, kdo má potom tu ušandu honit po všech čertech :lol: .

Re: Realie vs sila buildu

Posted: 09:57 22. Apr 2009
by innfra
Proč jí honit ? By po tobě mrskla láhvinku dispelu a bylo by hned hotovo ne ? :twisted: :twisted: :twisted: